Abdurrahim Albayrak: "Bir takım şampiyon yapılacaksa ilan etsinler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Bir takım şampiyon yapılacaksa ilan etsinler"

Abdurrahim Albayrak: "Sustuk, herkese saygı gösterdik. Konya maçında, verilen penaltı, elimizde görüntü de var, ses de var. Hocam temiz diyor, ısrarla hocam temiz diyor, bir türlü VAR konuşmasını federasyon açıklamadı."

Abdurrahim Albayrak: "Rizespor'un 2 oyuncusu, rakibimizin maçı öncesinde cezalı duruma düşüyor. Linnes'e yapılan hareket, yüzde bin kırmızı karttır. Bu akşam Rıdvan Dilmen de bunu anlattı. Golden önce Feghouli'nin ayağına basılıyor, ne hikmetse faul verilmiyor."

Abdurrahim Albayrak: "Hasan Ali'nin pozisyonunda hakem önce kırmızı kart çıkarmak istiyor, sonra sarı kart çıkarıyor, sonra VAR ile konuşup kırmızı çıkarıyor. Nasıl devam ederiz, hakikaten merak ediyorum. Bu kadar krizde emeğimize yazıktır, günahtır.

Abdurrahim Albayrak: "Bir takım şampiyon yapılacaksa açık açık çıksınlar ve ilan etsinler."

Abdurrahim Albayrak: "Bildiğim birçok şey var, bana söylenen birçok şey var. Üzülüyorum, Türk futbolu adına, Türk futbolunun markası adına çok kızgınım, çok üzgünüm. Zamanı geldiğimde çok şey paylaşacağım."

Abdürrahim Albayrak: Konyaspor maçının da kayıtları elimizde var. Yan hakem ısrarla temiz demesine rağmen penaltıyı veriyor.

Muhabir: "Ne gibi önlemler alacaksınız?" Abdurrahim Albayrak: "Ne yapabilirsin ki?" (Gülerek)

Son düzenleme:
Bildiğin ne ise çık konuş söyle beee. Yeter artık abi sürekli birileri konuşursam ortalık oynar diyor ama kimse konuşmuyor

Şampiyon olsak bile çıkıp konuşmasan adam değilsin.
Organize suç işleniyor demeye getiriyor işte. Çık elinde de belgen bimem neyin varsa açıkla. CAS bilmem nereye kadar gidilecek ise gidilip kulüp olarak şikayet etmeliyiz. Galatasaray Trabzon'a benzemez

Üst Alt