Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

Ya otur oturduğun yerde kardeşim, öyle tribünde hoplayıp zıplamaya, yanındakinin üstüne çıkmaya benzemez bu işler. Florya'dan sorumlu ol o yeter sana.

her ne kadar eleştirsek de istatistik ve tarihe baktığımızda fatih terim albayrak dönemlerinde hep başarıyı yakaladık rijkaard prandelli mancini rikerink dengetör denizli hepsini gördük yaşadık !! lucescu dışında terimi unutturacak bir allahın kulu çıkmadı ! albayrak terim ikilisi gelirse çok açık söylüyorum zil takıp oynarım ! yaptıklarını eleştirsek de adamlar başarılı bize unutulmaz anları bunlar yaşattı ! bizim ligde yabancı hocayla şampiyonluk yakalamak imkansız gibi bir şey ! hakem ilişkisi önemli diğer mevzular önemli sadece teknik taktik bizim ligde sökmüyor maalesef

Bu mevzu Sırrı Süreyya - İdris Naim mevzusu gibi.

Dursun Özbek'i gören herked bu adam Galatasaray başkanı olabiliyorsa ben daha iyisi olabilirim diyor.

Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür.

Boyle bir seye derings izin vermez, hayal kurmayiniz. Dursun'a bile zar zor ikna oldular büyük baskilar altinda. Abdur demek kulübün tapusunu siyasi guclere vermek demek.

Dursun'dan sonraki baskan Sn. Ünal Aysal. Ancak kadrosunda kimler yer alacak, asil soru bu.

Albayrak ideal başkan profiline uyan birisi değil, camianın etkin kesiminin desteklemeyeceği de açıktır...

Ancak olumlu tarafı, kendisinin egosu yüksek bir insan olmaması. İyi bir yönetim kurabilirse, yetki ve sorumluluğu paylaşmaktan kaçınmaz; ekip çalışmasına yatkındır. Mesela eskilerden Ali Dürüst ve Alp Yalman' la birlkte, liyakat sahibi gençleri de yönetimine dahil edebilirse neden olmasın?...

albayrak%202.jpg

Hem forza akp li hem kumarcı tam aradığımız kan. Helede şu seçimden sonra Evet efendim Evet cicim

albayrak%203.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
evlatçı bir zihniyet galatasarayı yönetemez ünal aysal gibi bu işlere kurumsal açıdan bakacak vizyon sahibi kişiler lazım.

"Bence İgor Tudor'un alınması doğru olmadı. Bir başka kulüpte çalışan, birkaç gün sonra maçı olan bir teknik direktörü ben almazdım."

Şu mantıktaki bi adam başkan olmasın mümkünse.

Dursun seviyeyi o kadar düşürdü ki ''bunlar yapıyorsa, ben daha iyisini yaparım'' diye düşünenler olmaya başladı

Albayrak'a çok büyük gelir başkanlık

Üst Alt