Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray için elimden geleni yapmaya hazırım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray için elimden geleni yapmaya hazırım"

Bi bu kalmıştı zaten.Ulan gol atınca milletin tepesine çıkıp orasını burasına parçalayan başkanmı olur.Başkan dediğin kişinin ağır başlı olması lazım.Bundan ancak şarlatan olur.Koskoca dünya markası klübüz doğru dürüst başkan adayı çıkaramıyoruz şaka gibi.

Abdurrahim Albayrak:"Bu iş böyle gitmez. Ben adayım. Destekleyin. Kongre çağrısı yapalım."

C-VYvNUWAAEhNEL.jpg

Adam gibi bi yönetim kurulu yapabilecekse olabilir.Haldun Üstünel gibi Ali Dürüst gibi adamlarla çalışırsa başarılır olur.Hele ki teknik direktörü de Lucescu yapacaksa ben her türlü isterim olmasını.Belki hükümetin adamıdır şaklabanlıkları meşhurdur da böyle olumlu adamları getirebilecekse ben isterdim açıkçası.Yeter ki yanındaki adamları iyi seçebilsin.Başımızdaki adamın Dursun olduğunu tekrardan hatırlatayım.

Yok yok hayır sakın. Hocası FT olursa belki şükrederiz ama o kabul etmezse Hamzayı alır gelir bu dolmuşcu. O it zaten gelmeye hazır aman diyim. Bu sefer harbiden batarız Dursunu arar hale geliriz. Sakın

Önceliğimiz dursundan kurtulmak olmalı sen gelme demek çok saçma hatta gerekirse o koltuk boş kalsın dursun durmasın

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam belki çok iyi başkan profili yok ama şu anki başkan Dursun Özbek la

Dursun yerine kim gelirse gelsin desteklerim arkadaş ...

Dursun varken kim gelirse gelsin mantığı yanlış bir düşünce. Bu gelirse Dursunun yönettiği Galatasaray'dan daha iyi bir şey olmaz. O yüzden mümkünse vizyon sahibi ve biraz projesi olan birisi gelsin. Zaten durum çok kötüydü gibi daha öncekileri suçlayacak birisi mümkünse gelmesin.

Şimdi bi hızla yazdim bunları ama zaten GS yine bazılarının istediği çapsız birisini getirirler yada Dursun'u tutarlar orda.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt