abdürrahim albayrak hakkındaki transfer süreci iddiaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

abdürrahim albayrak hakkındaki transfer süreci iddiaları

GS Üyesi Cüneyt Gürel: "Abdürrahim Albayrak, Vedat Muriç’in Florya'da kıldığı cuma namazı sonrası illa Galatasaray'a gelmek istediğini söylemişken Ali Koç’a veren siz misiniz? Aynı yöntemle Hakan Mert’i de verdiniz mi?"

Sn @_AAlbayrak
Rakibimiz Fenerbahçe Kulubü Başkanı Sn Ali Koç’un grup şirketleri ile TİCARİ İLİŞKİNİZ var mı ?

Ersun'un açıklamasını da ekleyelim :

“Onu çok istemiştim. Yönetim de öyle ama ezeli rakibimiz imzayı attırmıştı. Ama sonra dostum diyebileceğim Gürel Aydın’dan rica ettim. Devreye girdi ve yıllarca konuşulacak bir transfer başarısına imza attı. Vedat’ı takıma kazandırmak için gerekli her şeyi yaptı."​

İrfan için de benzer iddialarda bulunulmuş bu mevzunun devamında.

Yine son 1 senede Koç şirketlerinin servis ağında Altur'un kullanım frekansının yükseldiği şeklinde iddialar da var.

Ben bu kadarına ihtimal vermiyorum ama yine de bulunsun konusu.

Vedat'i forvet olarak beğeniyorum. Uygun rakama gelmesini isterdim. Bu haber doğruysa zaten sevmediğim bir adam olan AA'nin bu kulüpten uzaklastirilmasini umuyorum.

Cikar iliskilerini bir kenara bırakıyorum. Mert ve Irfan'i o komik rakamlara Galatasaray'a getirmediği icin de mutluyum. O iki oyuncu hakkındaki görüşlerimi defalarca yazdım. Tekrarlamiyorum.

İrfan 13 milyon Euro transfer oldu tamam adamdan nefret edinde vuracağız diye kendinizi rezil etmeyin MHY ve Vedat Muriç transferi iyi ki olmamış Apo iyi kazık atmış bu şekilde olay yaşandıysa 🤣

Bu mevzular doğru değilse bile bu adam kulüpten içeri adımını atmamalı. Büyük Gağassaraylı! ya sözde , kulüp CL elemelerinde elenirse ,sorumlusu tamamen kendi çıkarı doğrultusunda hareket eden kendisi ve başkanı.

Üst Alt