Abdurrahim Albayrak: "Şampiyonluk için her şeyi yapıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Şampiyonluk için her şeyi yapıyoruz"

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, 2-0 kazanılan Yeni Malatyaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Şampiyonluk yolunda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve ona göre çalışıyoruz" diyen Abdurrahim Albayrak, "Göreve geldiğimizde 'Hocamızla birlikte şampiyon olacağız' demiştik, inşallah olacağız" diye konuştu.

97b1769175214ee3a06aa66a78619bf7.jpeg

Abdurrahim Albayrak'ın diğer sözleri ise şöyleydi:

"Mustafa Cengiz başkanıma teşekkür ediyorum. İkimiz bir olduk, birlik olduk. Sportif AŞ Başkan Vekili olmama rağmen bir dediğimi iki yapmadı. İyi bir birlik olduk. Buradan Galatasaray seyircisine de teşekkür ediyorum. Allah'a şükürler olsun ki böyle bir seyirciye sahibiz. Florya'nın havasını bozmasınlar. Seçimde bunun bozulmasını istemiyorum. Başarının devamını sürdürmek istiyorsak bu seçimde galip gelmemiz, kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Verilecek karara da saygım sonsuzdur."

"Önümüzdeki hafta maçımızı ne zaman oynayacağımızı bilmiyoruz. Az önce içeride yapılan toplantıda futbolcuların izin isteklerini dinledik ama maçın hangi gün oynanacağını bilmiyoruz. Keşke daha önce açıklansaydı."

"Son hafta maçı için Göztepe ve Türkiye Futbol Federasyonu'nu suçlamamak lazım. Edindiğim bilgilere göre İzmir Atatürk Stadı'nın gerekli Passolig altyapısı yok ve çökme riski var. Kimse o riski alamaz. 90 dakika kaldı, sonra tekrar görüşürüz."

Devre arası taraftarı hareketlendirirken Abdürrahim Albayrak diye bağıran taraftarlara "ben değil cimbom" diyerek ne kadar büyük Galatasaraylı olduğunu gösterdi yine. :hat:

Bu adama da laf atmayı bırakın artık. Öyle bir kitle var adamın tipini konuşmasını beğenmediği için sürekli yeren. Bu adamdan 2 tane daha olsa kulüpte uçar gideriz. Her şeyini vermeye çalışan birisi.

Bu adama da laf atmayı bırakın artık. Öyle bir kitle var adamın tipini konuşmasını beğenmediği için sürekli yeren. Bu adamdan 2 tane daha olsa kulüpte uçar gideriz. Her şeyini vermeye çalışan birisi.
Eline sağlık.
Herşey söylenmiş.

Çoğu kişi hep alay ediyor ve küçümsüyor...ama Şampiyonlukların gizli kahramanı. Takım içi kaynaşma, problem çözme vs vs... ve ne vakit "kadro" da bulunduğu zaman başarılı oluyoruz - Bu da mı tesadüf

Üst Alt