Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacak

imparatorun sitem ettiği kişi albayrak değil kesinlikle yanlış yorumlamayın. kastettiği ve sitem ettiği kişi doğrudan başkan ünal aysal. çünkü sıksık ekranlarda röportaj verirken beni görmeyeceksiniz diyen başkan ne hikmetse her ağzını açtığında ilgilendiğimiz isimleri açıklıyor. başkanın da gidişatı hiç iyi bulmuyorum

imparatorun sitem ettiği kişi albayrak değil kesinlikle yanlış yorumlamayın. kastettiği ve sitem ettiği kişi doğrudan başkan ünal aysal. çünkü sıksık ekranlarda röportaj verirken beni görmeyeceksiniz diyen başkan ne hikmetse her ağzını açtığında ilgilendiğimiz isimleri açıklıyor. başkanın da gidişatı hiç iyi bulmuyorum

Bende ona dikkat ettim, bundan sonra yapmaz heralde.

Ronaldinho-Flamengo.jpg

RONALDINHO.jpg

Şu vuruş stili her türlü gol olur. Abdurrahim Başkan i love you başkan bize bunu izlet.

Albayrak'ı hiç sevmiyorum.Keşke girmeseydi yönetime

Dogru Bulent Tulunu sevmezsiniz Abdulrahim Albayraki sevmezsiniz

Kusura bakmayinda bu gibi dusuncedeki taraftara Adnan Sezgin gibi yoneticiler mustehak valla

Ben Sahislarin tarafini tutmuyorum

Yalniz ismini saydigim insanlar hep Galatasaray icin yararli olmusdur

Abdulrahim Albayrakin Futbolcular arasinda ne kadar sevildigi hic mi belli olmuyor?

Ben Albayrak ı tv. ye çıkıp ropörtaj vermediği zamanlarda çok seviyorum. Takımın içinde olacak, futbolcularla birebir ilgilenecek, sorunları halledecek, motivasyonu arttıracak böyle bir insana ihtiyaç var.

Ama ne zamanki tv ye çıkıp Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin, Allah Fatih Terim hocamdan razı olsun ağızlarıyla konuşmaya başladımı tilt oluyorum arkadaş.

Üst Alt