Abdürrahim Albayrak: "Yönetime Giriyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Yönetime Giriyorum"

Cevap: Abdürrahim Albayrak: "Yönetime Giriyorum"

korkarım ki yine yarı yolda bırakacaklar adamı... ünal aysal, adnan öztürk tarzı biri değil çünkü...

sevindim..umarım bu sefer girer listeye.yoksa aslantepenin çatısından aşağıya atlar :D

Eger Polat efendi oyun oynamayip Abdurrahim Albayragi yonetimine alsaydi, bize Rijkaard degil Lucescu gelmisti. Albayrak kendisi ile anlasmisti, fakat hala gecerli mi bilmiyorum... Umarim Lucescuyu getirebilir bize...

Abdürrahim Albayrak ; Bi isyan ettim Rijkaard gitti, bi isyan ettim Hagi gitti, bi isyan ettim A.Polat gitti.

Futbol bilgisi 00000000000000000000000000000... Rijkaard, benim sitemim sayesinde gitti diyen, bununla gurur duyan adam, gelip Galatasaray'i yönetecek... Ulan kapatip bilgisarayi uyuyayim yav...

Ancak soyle bir goreve getirilmesini kabul ederim..

Efendim su an yanimizda Protokol Tribunundeki cekirdekcileri costurmakla gorevli koordinator Sayin Albayrak var. Macla ilgili goruslerinizi alalim..

"Pu nedur yaaa! olmaz ki yaaa! Kimse bagirmiyor yaa! Herkes bavulinu toplayup dogruuu....neresidur orasu? Bulgur mulguristan'a gidecek!!

Tribunlere amigo lazim iste daha iyi amigo mu olur. Galatasarayda gorev alinmaz gorev verilir iste amigolukta bir gorevdir

kalp spazmı geçirmeyeceksen heyecandan hiç durma gel ama !!! uçağını da al da gel!!! :)

Üst Alt