Abdurrahim Albayrak - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
RoRN8W1.png

Bu adam bize inanılmaz sinerji ve dayanışma ruhu katıyor, bence çok ileri gidiyoruz üzerine. Sanki tüm yetki onun elindeymiş gibi. Üstelik parayı veren düdüğü çalarmış. Bize diagne gibi veya geçmiş dönemlerde atılmış kazıklar böyle transferleri yapamaz hale getirdi. Bu adam en son kişidir eleştirilecek el insaf ya. Galatasaray da yönetim sorunu var her zamanda olmuştur, ve olacaktır da, halihazırda bu yönetim gitse şu gelse bizi düzlüğe çıkarıp şaha kaldırır diyebileceğimiz bir allahın kulu yönetici tipi yok bizde ama iş futbolcu veya hoca olunca isimler verebiliriz, yani Galatasarayda kalifiye yönetici sıkıntısı var arkadaşlar bunu sokun kafanıza

Birak şu yönetimden, Galarasarayin yakin tarihinde işe yarayan iki üç yöneticiden biri olmasi sikinti heralde.

Tüm yönetim Aponun arkasina saklanmis, sonra apo niye ortada yok.

Eminim ki apo yu görünce bozuyorlar transferi.

Çok güzel sövmüş rizelum

Süleyman Rodop: "Abdurrahim Albayrak, Falcao'yu soran oğlu Yasin'e 'Kimseye gösterme' diyerek fotoğrafı gönderiyor. Oğlu da 'Baban Falcao'yu getiremedi' diyen arkadaşlarına fotoğrafı gönderiyor ve fotoğraf internete düşüyor. Bu yüzden Albayrak, oğluyla konuşmuyor."

Üst Alt