Abdurrahim Albayrak - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Konuşma için herhalde kanallar ile ulusa sesleniş çerçevesinde anlaşmaya çalışıyor.

Aslında konuşmamalı ama işte galibiyet sonrası çıkıp bülbül gibi șakıyor.

Arena'daki Bursa maçından sonra konuşur Allahıma şüküvler ovsun kazandık, taraftara teşekkür ediyorum 35 bin kişi bu soğokta gelmuşlar hepsunun ayağına sağlık.

Adamın firesi yok yaw.
Albayrak çok kilit adamdır. FT in forvet isteği yerine gelmemiş olabilir ama basit gibi gözüken birçok işi hallediyordur. Ağır FT ci adamı FT in hatası şeklinde yansıtmak yanlis.
Albayrak en büyük destegidir FT in.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu adam güçlü figürler olunca iyi oluyor. Aysal gibi ya da daha önceki başkanlarda hep abi rolündeydi şimdiyse bildiğin başkan adam . Cengiz' i adamdan saymıyor kimse kulüpte. Ee böyle olunca olmuyor , antipatik görünüyor. Bu adam takımla ilgilenecek, arada para verecek, futbolcu ile uğraşacak onun dışında bizde işi olmaması gereken adam transfer işinde tek kişi.

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adam güçlü figürler olunca iyi oluyor. Aysal gibi ya da daha önceki başkanlarda hep abi rolündeydi şimdiyse bildiğin başkan adam . Cengiz' i adamdan saymıyor kimse kulüpte. Ee böyle olunca olmuyor , antipatik görünüyor. Bu adam takımla ilgilenecek, arada para verecek, futbolcu ile uğraşacak onun dışında bizde işi olmaması gereken adam transfer işinde tek kişi.

Yerli transfer işine bakıyordur.
Dil bilmeden adam yurtdisina transfere gitmez.
Gereksiz sorumluluklar yüklenip yok yere dövülüyor bence.
Sadece konuşan daha doğrusu konusamadigindan sıvayan bir adam. Bahdsettigin şeyler dışında yetkili degildr
Kısacası adamdır albayrak.

Yerli transfer işine bakıyordur.
Dil bilmeden adam yurtdisina transfere gitmez.
Gereksiz sorumluluklar yüklenip yok yere dövülüyor bence.
Sadece konuşan daha doğrusu konusamadigindan sıvayan bir adam. Bahdsettigin şeyler dışında yetkili degildr
Kısacası adamdır albayrak.

Bence çok ıyimsersin, şu an kulüpte Hoca söylüyor bu da yapıyor. Isleyis bu , bunu herkes görüyor. Aslında buna kızmak hata , sen GS kulubusun; yedek üye olmayacak adam başkan olursa her şey de buna kalır.

Bence çok ıyimsersin, şu an kulüpte Hoca söylüyor bu da yapıyor. Isleyis bu , bunu herkes görüyor. Aslında buna kızmak hata , sen GS kulubusun; yedek üye olmayacak adam başkan olursa her şey de buna kalır.

elini taşın altına sokan mı var bu adam dışında. her seferinde koşa koşa geliyor konu Galatasaray olunca. yoksa bu kadar sağlık problemi olan bir adam böyle hassas olduğu bir konuda niye ekstra stres alsın başına?

Arkadaslar adam Gs sevgisinden dolayi bir sey beklemeden gelip kulube hizmet ediyor

Dunya gorusu , hitabeti , tarzi hic benim yanimdan gecmez ama bu kadar tek tarafli ve bir kendine fayda dusunmeden gelip calisan ve onun donemlerinde basari yuzdesi 90% larda olan bir adami asiri elestiriyorsunuz

Cengiz i bile anlarim ama albayrak bence saygi duyulmasi gereken bir gecmise sahip kulup adina

apoya yurtdısı transfer olayı baglı degildir bencede adam kimseyi tanımıyor lisan bilmiyor fakat

ozaman bizim yurtdısı transferi kim yapıyor arkadas kim ?

bok attıkları cenk ergün hepsini 5e katlardı simdi yabancı transferi kim yapıyor bilen bile yok

Cenk bence de kalmaliydi kulupte , terim in gazabi mi bilemiyorum ama hatali oldu

Yalniz cenk in transfer bitiriciligi de tamamen o donemki yonetimin bol keseden maas vaadleriyleydi , cok da abartmamak lazim

O sozlesme tekliflerini kimse reddetmezdi

Akp li belediye başkanlarına plaket ve forma vermek için harcadığı zamanı forvet almak için harcasaydı dünkü maçı almıştık!!

Ben bu adamin basarilarda olan katkisinin abartildigini düsünüyorum.
Tamam görev adami, oyuncularin sorunlari ile ilgileniyor, elinden geleni yapiyordur buna da lafim yok ama muhtemelen bir cok oyuncu tavirlarindan rahatsiz bile oluyordur. Malum herkes bu kadar yilisik tavri sevmez.
Gecmiste gelen bir cok basarida Ali Dürüst´de vardi ve ben o adamin etkisinin Fatih hocanin etkisinden sonra daha cok oldugunu düsünüyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt