Abdurrahim Albayrak'tan Tepki Çeken Selamlaşma! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak'tan Tepki Çeken Selamlaşma!

Hollandanın türkiye hakkında yaptığı kahpeliğe ne diyorsun rtsh.

italyaya yeşil türkiyeyi turuncu koda almışlar

Hollanda merkezli buyuk bir havayolu şirketi var. Sahibi Türk: Corendon airlines.

Turkiyeye ucmak icin biletleri satışa çıkardı ve fiyatin icinde korona testi servisi sunacagini belirtti Hollanda basbakani butun islerini bırakıp Corendon airlines'e sardı ve Corendonun bu kararini yanlis buldugunu belirtti. Obur sirketlerde sıkıntı yok.

Tam lale burası

Hollanda merkezli buyuk bir havayolu şirketi var. Sahibi Türk: Corendon airlines.

Turkiyeye ucmak icin biletleri satışa çıkardı ve fiyatin icinde korona testi servisi sunacagini belirtti Hollanda basbakani butun islerini bırakıp Corendon airlines'e sardı ve Corendonun bu kararini yanlis buldugunu belirtti. Obur sirketlerde sıkıntı yok.

Tam lale burası
politik 1 karar gibi sanki rtsh.

düzelir mi diyorsun, geri adım atarlar mı açıklamalarından.

Tam lale burası
Bu irkçı şerefsizlerin arasında daha fazla yaşama renkdaş. Bir an evvel vatanına dönüş yap.

Bu irkçı şerefsizlerin arasında daha fazla yaşama renkdaş. Bir an evvel vatanına dönüş yap.

Valla ustat 5 sene once sorsaydin belki derdim. Ama suan için pek mumkun gormuyorum.. Beni anliyorsundur umarim..

Bu durumda kurulmus duzenimi Turkiyedeki stabil olmayan konjunktur icin tehlikeye atmam sorun olabilir. Birde ben dogma buyume Hollanda da kaldim. Turkiyedeki ortam beni yutar yeminle :D Ama buyuklerim dönmeyi dusunuyorlar. Zaten emekli olan soluğu Turkiyede almakta şuan. Herkes kendi cebini dusunuyor iste :)

Hareketlerinde Yanlis birsey yok bana göre

Ama Yanlis olan goksel gumusdag ile bu kadar samimi olmasi,daha 1 yil önce yani gectigimiz sezon bizzat goksel gumusdag Albayrak’in var kayitlari aciklamasindan sonra dava acmisti

Üst Alt