GSC Scout - Aboubakary Koita | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aboubakary Koita kiralanmalı mı?

• Evet, 1 yıllık kiralayalım.

• Evet, Satın alma opsiyonuyla kiralayalım.

• Hayır, Başka birini kiralamalıyız

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Babel'in yedeği olarak satın alma opsiyonuyla kiralamalıyız.Onyekuru için 20-25 milyon euro verip alamayız.

Doğum tarihi: 20 Eyl 1998
Boyu: 1,75 m
Uyruğu:
Belcika
Belcika
Senegal
Senegal
Mevki: Forvet - Sol Kanat
Ayak: sağ ayak
1:34-1:46 arasına ayrı bi parantez açalım :)

Attığı gol.

boş topç bundan bir cacık olmaz o ligde Moussa Djenepo ve Theo Bongonda döktürüyorlar

edit: bongonda tsde de oynamış çok iyi bir sezon geçirdi adam harbiden

Ffp varken Djenepo'ya bonservis veremeyiz.Babel'i aldık, dönüşümlü oynayabilecek birini uyguna almalıyız.Yoksa benim favorim Nana Ampomah..

aslında hallederiz bir şekilde yeter ki almak isteyelim kiralık zorunlu opsiyonlar falan ben bu yıl çin ve arap ligine oyuncu satışının çok olacağını düşünüyorum. oyuncularımız tekrar vitrine çıktı pek çok oyuncuyu güzel paraya satacağız yeter ki o parayı böyle oyunculara aktaralım

aslında hallederiz bir şekilde yeter ki almak isteyelim kiralık zorunlu opsiyonlar falan ben bu yıl çin ve arap ligine oyuncu satışının çok olacağını düşünüyorum. oyuncularımız tekrar vitrine çıktı pek çok oyuncuyu güzel paraya satacağız yeter ki o parayı böyle oyunculara aktaralım
Cenk bile 25 milyon euroya gitti.Diagne'nin en az 20 milyon euro kazandıracağını tahmin ediyorum.Belhanda da devre arası 10 milyon euroya anlaşılmıştı.Performansı arttı diye daha fazla bonservisle satabiliriz.Bunun yanında Fernando-Mariano'yu 3-5 demeden satsak efsane olur..

Cenk bile 25 milyon euroya gitti.Diagne'nin en az 20 milyon euro kazandıracağını tahmin ediyorum.Belhanda da devre arası 10 milyon euroya anlaşılmıştı.Performansı arttı diye daha fazla bonservisle satabiliriz.Bunun yanında Fernando-Mariano'yu 3-5 demeden satsak efsane olur..

Fatih hocanın de konuşmalarına bakarsak Diagne'yi güzel paraya satacağız minimum 20 mil olur. Belhanda dediğin gibi çift haneye gidecek 12-13'e versek efsane olur. Feghouli'yi ne kadar sevsem de Sevilla haberleri çıktı 10 milyon € desek Fernando ve Mariano'dan 5 € desek 40-45 mil € bütçemiz olur.

Fatih hocanın de konuşmalarına bakarsak Diagne'yi güzel paraya satacağız minimum 20 mil olur. Belhanda dediğin gibi çift haneye gidecek 12-13'e versek efsane olur. Feghouli'yi ne kadar sevsem de Sevilla haberleri çıktı 10 milyon € desek Fernando ve Mariano'dan 5 € desek 40-45 mil € bütçemiz olur.
Feghouli Şampiyonlar Ligi için gitmez.Taraftar onu sevdiyse o da taraftarları sevdi.Onyekuru'nun elinde olsa bizden ayrılmaz..

Üst Alt