ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ABVL H:1 | Fb Universal 2-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | 4.Set | Sports Tv

Arkadaslar, bu spikerlere kafayi taktim. fener tv den mi yayin aliyoruz???????

Tek hücumcuyla bu kadar olur tabi. Calderon ve Lo Bianco'nun ellerine sağlık. İnşallah çok uzun yıllar bu forma ile izleriz.

Hayal kırıklığı yaşıyorum skordan ötürü

ama gelecek için ümitliyim

hem de favkalade

Yenilebiliriz ama bu takım gelecek için bence umut veriyor.Takım yeni kuruldu elbette taşlar yerine hemen oturmaz.İleride daha iyi olacağız.

Cevap: ABVL H:1 | Fb Universal 1-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | 3.Set | Sports Tv

Bayanları kafaya çok takmayın.. Neslihanı kazanmalıyız

Neden takmayalım..Bu başımızdaki zihniyet Neslihanı falan alamaz..

o mp denen sponsorun ne katkısı var merak ediyorum..36 lık nataliayı almak içinmi sponsor oldular..Bu nataliayı bu ezikler alırmıydı soruyorum size...

Yenilebiliriz ama bu takım gelecek için bence umut veriyor.Takım yeni kuruldu elbette taşlar yerine hemen oturmaz.İleride daha iyi olacağız.

Yahu Allah rızası için nasıl bir umuttur bu..Altı üstü Bayan valeybolundan bahsediyoruz..Bu klübün ismide Galatasaray..ne geleceğinden bahsediyorsunuz..futboldada seneledir aynı laflar...

Sadece şunu söylüyorum senin başkanın ve yöneticin bu takımı,bu klübü bir taraftar gibi sevsin hırs yapsın o şampiyonluklar bir senede gelir..Ama her zaman söylüyorum hırs yok hırs..

Cevap: ABVL H:1 | Fb Universal 3-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | Maç Sonucu

son sete yetişebildim onda da erken pes ettik.

anlaşılan sezon sonunda yine yarı finalde eleneceğiz. :D

Cevap: ABVL H:1 | Fb Universal 1-1 Galatasaray MP | 13 Ekim | 3.Set | Sports Tv

Neden takmayalım..Bu başımızdaki zihniyet Neslihanı falan alamaz..

o mp denen sponsorun ne katkısı var merak ediyorum..36 lık nataliayı almak içinmi sponsor oldular..Bu nataliayı bu ezikler alırmıydı soruyorum size...
natalia baküde gecen sene iyi sezon gecirdi. bilmeden konuşmayalım ilkbaşlarda iyiydi sonlarda bozuldu daha yeni bir arada oynuyorlar. ama libero ve orta oyuncu eksigimiz net görünüyor.

son 2 set manşet özürlülük yüzünden gitti. funda cok kötü oyuncu degil ama üst tarafa oynamak icin yeterli bir libero degil. orta oyuncularımız sayı aldılar ama blok özürlüler. nerdeyse bütün blokları calderon yapştı.

nataliayı alırmıydın diyorsun. kardeşim teklif götürdüler ,iyi oyuncxulara hem sözleşmeleri vardı hemde gelmek istemediler. vakıfbankta eczacıbaşıda senin kadar para veriyo o oyunculara. natalia 36lık ama en alınabilecek oyuncu oydu. baküdede gecen sezon iyiydi. şimdi bana iyiyse neden buraya geldi deme.

takımda la bianco ve calderonda olsa sen iyi servis karşılayamazsan son 2 sette baya oldu. onlarda bişey yapamaz. neyse oyuncular birbirlerine alışsın. iyi bir libero ve orta oyuncumuz olsaydı sampiyonluk adayı olurduk. şimdi renk getiren bir takım olduk.

takımda la bianco ve calderonda olsa sen iyi servis karşılayamazsan son 2 sette baya oldu. onlarda bişey yapamaz. neyse oyuncular birbirlerine alışsın. iyi bir libero ve orta oyuncumuz olsaydı sampiyonluk adayı olurduk. şimdi renk getiren bir takım olduk.

Renk getiren takım ne demek renktaş..Bu klübü yöneten insanlar bütün parayı yatırıyor bir veya iki üst düzey yabancı oyuncuya ondan sonra idare etsinler..Şu türk telekomla birleşme olamazmıydı..Yahu altuı üstü bayan valeybolundan bahsediyoruz..Siz hala olayı kavrayamıyorsunuz..Bu yöneticilerde bulmuşlar böyle sabırlı ,polyanacı taraftarları klüpte cirit atıyorlar..Karşı tarafa bakıyorsun adamlarda hırs var,en büyük olucam hırsı var..Basıyorlar parayı en iyilerini getiriyorlar..

Başımızda gerçekten bu klübün,taraftarın istediği tarzda güçlü, camiadaki potansiyeli harekete geçirecek bir başkan ve yöneticiler olsaydı sporun her branşında bu eziklere meydanı bırakmazdık..Telekomlada birleşilirdi,neslihanda alınırdı..

Ama hala gelmedi böyle bir yönetim malesef..

Her şeye rağmen ilk setteki farkı korumamız gerekirdi.Takım daha yeni Lo Bianco geleli birkaç gün oldu.Biraz zaman geçmesi gerekiyor ama manşet sorunu yüzünden 3. ve 4. sette sahada yok gibiydik;yine de geçen seneki takıma göre umut verici.Funda kötüydü ama Nihan da iyi oynamadı.Bu halde Vakıfbank ve Eczacıbaşı iki takımı da yer.Denizin ilk 6da oynayıp selime ve serayın önünü kapatması çok saçma bu koçlar ne buluyor Denizde anlamıyorum.Dengesiz bir fikstürümüz var son 2 hafta eczacıbaşı ve vakıfbankla oynicaz o aradaki tüm takımları yenmemiz gerekiyor.

Renk getiren takım ne demek renktaş..Bu klübü yöneten insanlar bütün parayı yatırıyor bir veya iki üst düzey yabancı oyuncuya ondan sonra idare etsinler..Şu türk telekomla birleşme olamazmıydı..Yahu altuı üstü bayan valeybolundan bahsediyoruz..Siz hala olayı kavrayamıyorsunuz..Bu yöneticilerde bulmuşlar böyle sabırlı ,polyanacı taraftarları klüpte cirit atıyorlar..Karşı tarafa bakıyorsun adamlarda hırs var,en büyük olucam hırsı var..Basıyorlar parayı en iyilerini getiriyorlar..

Başımızda gerçekten bu klübün,taraftarın istediği tarzda güçlü, camiadaki potansiyeli harekete geçirecek bir başkan ve yöneticiler olsaydı sporun her branşında bu eziklere meydanı bırakmazdık..Telekomlada birleşilirdi,neslihanda alınırdı..

Ama hala gelmedi böyle bir yönetim malesef..
ben bu yönetimde degil gerideki yönetime kızıyorum. coktan iyi tü

rk oyuncuları almaları lazımdı. bu yönetim isteseede sana gelmiyor oyuncular. eczacıda yedek oynayan asuman bile gelmek istemedi takıma. bunu önceden yapacaktık. neslihanda gelmiyorum dedi ben eczacıda kalıcam dedi. sen istemedikmi sanıyorsun. saclarında sürükleyerekmi gelcekler. bende sampiyonluga oynayan takım istiyorum ama herşey bukadar kolay degil. futbolda söylediklerinde haklı olabilirsin yönetimin sucları var. ama bu branşta bu yönetime suc bulmam ben. bunu önceki yönetim düşüncekti. edayı beşiktaştan biz alabilirdik. ama şimdi istesekte gelmiyorlar. zaten bütün iyi oyuncular eczacı ve vakıfbankmta. orda sampiyonlar ligine gidiyorlar. bizim kadarda para veriyorlar. tabi gelmek istemez. diyorum adnan polata nekadar küfür etsem az. hic bu branşlara yönelmedi. 40 yaşındaki oyuncuları aldı.

buarada kaan arkadaşım ben renk getiren takım derken görüneni söyledim. polyannacıda degilim emin ol.

buarada kaan arkadaşım ben renk getiren takım derken görüneni söyledim. polyannacıda degilim emin ol.

renktaş ben malesef bu yönetimede güvenmiyorum.Böyle bir kanıya varmamı gene seçildikleri günden bu yana tüm yaptıkları konuşma ve icraatları ile kendileri sağladılar..

Herneyse bu konu uzar gider....

Sasirmadim. Bu yil da zaten ne erkeklerden ne de bayanlardan birsey bekliyorum.

bence voleybol branşını kapasınlar.fenerbahçe domine ediyor.

Üst Alt