ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-3 FB Universal | 5 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-3 FB Universal | 5 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-0 Fb Universal | 2.Set | Sports tv

calderon gelen topları cok indiriyor.bu sebeple bloga takılabiliyor.

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-0 Fb Universal | 2.Set | Sports tv

Bu bizim Orkun,Nelishan'ın eşi.Neden gelmesini sağlayamıyor anlayamıyorum.Bu seneye takımımızın çok iyi olacağının göstergesi olabilir mi ki.Yani seneye süperiz forma giyemzsin falan.:):)

calderon sacmalamaya başladı

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-0 FB Universal | 2.Set | Sports tv

azize tüm branşlarda iyi yerlileri toplamanın meyvesini yıllarca yiyor..bizim her branşta yerlilerimiz kötü

Gamova gelse şöyle 5 sene falan kalsa.:)

Ben olsam şu calderon'u gonderirdim yerine saori , margareta , flier bunlardan birisi alırdım...

bu calderon dünyanın en iyi 5(bana göre 3) smacöründen biri renkdas.takımda kesinlikle kalmalı ama neslihan gibi bir yerli smacör eksikligi var takımda.

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-0 FB Universal | 2.Set | Sports tv

bizim oyunculara ilk setten sonra cin girdi galiba

Arada skor verin beyler izleyemiyoruz.

Amerikalı siyahi smaçör vardı adı neydi ?

dedigin kişiyi tanımıyorum.ancak bence gamova-calderon-kim üclüsü dünyanın en iyi smacörleri.bide italya milli takımının bir smacörü vardı ismini hatırlayamadım şimdi.

gelmez.cünkü kendi ülkesi dısında sadece birkac yıl fb de oynadı o kadar.ülkesi dısında bir ülkede oynamak istemiyor.

Fener'e nasıl geldi ? fenerde yanılmıyorsam sadece 1 yıl oynadı.Birde bu voleybolda basketbolda neden uzun süreli kontratlar yapılmaz,açıklayabilir misiniz ?

..2.yarı başkası oynuyor sanki

Üst Alt