ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P 0-3 Fenerbahçe A. | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P - Fenerbahçe A. | 30 Nisan | 17:00

İnanamıyorum Deniz top öldürdü :)

Cevap: ABVL Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray M.P - Fenerbahçe A. | 30 Nisan | 17:00

iyiki sayı aldı dedik gene verdi sayıyı:)

gökhan edman senden birsey olmaz sen git 2. liglerde antrenör ol sana 1. lig fazla..

bu deniz hakketen yetenek düşmanı. bunu nasıl izleyipte almışlar acaba merak ettim cocuklarla mac yaparkenmi begendiler acaba..

deniz ve arzu. biri manşet karsılıyo.(manset karsılamak oyun kurma anlamında cok önemlidir) pasör ise pas vermede yetersiz(pas vermek zeka ister arzuda o kabiliyet yok) kritik yerlerde böyle adamlar oynuyorsa senin iyi bi takıma karsı mac alman zor..

6-8 geride giriyoruz teknik molaya.

deniz ve arzu. biri manşet karsılıyo.(manset karsılamak oyun kurma anlamında cok önemlidir) pasör ise pas vermede yetersiz(pas vermek zeka ister arzuda o kabiliyet yok) kritik yerlerde böyle adamlar oynuyorsa senin iyi bi takıma karsı mac alman zor..

Pas vermek zeka ister o da Arzu da yok? Komik olmuş. Yaşlanmış, formsuz falan neyse de Arzu'nun oyun zekasına laf edeni yeni görüyorum.

Pas vermek zeka ister o da Arzu da yok? Komik olmuş. Yaşlanmış, formsuz falan neyse de Arzu'nun oyun zekasına laf edeni yeni görüyorum.

ben şuandan bahsediyorum zaten. yaşlansada 1 sette 3 kere topu karsıya attı pas diye.. öbürlerini arkasına önüne attı.. bunun gibi pasörle 20 sayı alıyosan gene iyi..

tabi onda suc yok onu oynatanda suc..

tugay sen begendinmi arzuyu şimdi?

Federasyonun ikiyüzlülüğü de ortada formasız da olsa kuş beyinlillerle dolu salon.

Beğenmek ile ne alakası var oyun zekasına laf etmişsin ben de cevap verdim, Arzu'nun oyun zekası çok yüksektir, 10 yıl sonra da öyle olacak.

gecmişinde basarılar olabilir dogrudru zamanında iyi oyuncuydu. ama ondada suc yokki biz onu alarak hata yaptık. 41 ine gelmiş emekli kadını alırsan böyle olur.. güc olmayınca zeka calısmıyo. o da var tabi..

Üst Alt