Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Cevap: Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

er maç her yıl gözümüze soka soka duran to golü atıyor biz ise yine hakem diyoruz. onlar neden duran top yemiyorlar...

İSTİFA DA ERDEMDİR. SÜLALENİZ İSTİFA.......

ya dalga geçen bazı arkadaşlarımıza sesleniyorum,bu takımı bugün fırat denilen insan bozması dilim dilim doğramıştır,fenerin ilk golünde gördüğü o el pozisyonundaki hassasiyeti maç boyunca gösteremedi,selçuk daha ilk sarı kartını gördüğünde oyundan atılması gerekiodu ama yemedi,özeri gökhan gönülü luganoyu sayıyorum,baroşun 1-0 öndeyken olan ofsayt pozisyonunuda geçmeyelim,yazıklar olsun bu yönetim başta olduğu sürece bu hakem eylemleri artarak devam edecek

içi rahattır artık

bu arkadaşın maçtan sonra kırmızı kart gösterme alışkanlığı devam ediyor

ulan maç içinde sanki küfür yemiyor ama saha da birşey yok

maçtan sonra pers prensi gibi celalleniyor

helal olsun

ailesini tertemiz ekmek götürüyor

bahanelerin arkasına sığınırsanız

3 sene daha izlersiniz bu süper takımı

bütün suç hakemlerde demenin en büyük zararı bize olur...

Ortasahada çaldığımız 6 top var! hepsine faul çaldı hiçbirisi faul değildi. Barosun pozisyon nizami gol. Sırf o gol verilse bu maç 5-0 biterdi. Fener kopmak üzereydi. Aziz Yıldırım yönetse 3-0dı maç.

Hakemde zerre kadar suç yoktu.Pozisyon bulamayan takımdan 2 gol yiyip,50 pozisyona girip 1 tane atabiliyorsanız o zaman gidip aynaya bakmak gerek.

Hagi'ye oyunu iyi okuyamadı diyebilirim.Kewell değişikliği yerine ilerde ayağında topu tutabilen Pino girseydi daha iyi olurdu derim.Kazım değişikliği zaten zorunluydu,Yekta-Ayhan değişikliği ise bana göre oyuncu değiştirme hakkını bitiren hamleden fazlası değil.

evet hakem suçlu neden pinoyu almadı oyuna. bırakın hakem muhabbetlerini artık vallahi baydı.

evet hakem suçlu neden pinoyu almadı oyuna. bırakın hakem muhabbetlerini artık vallahi baydı.

Evet Pino'yu alsa 30 tane atacaktık. Takımın kötü olduğunu bizde biliyoruz. Ama sene başından beri 26 maçın 20 tanesinde bariz puanları çalındı bu takımın.

Aynı dakikada Culio'yu indirene faul yok Alex kendini bırakınca faul.Niang'ın pozisyonu yorumsuz zaten.

Ozerinho bodycheck veriyor, sari veriyor. Nasil birseydir bu.

Hakemde zerre kadar suç yoktu.Pozisyon bulamayan takımdan 2 gol yiyip,50 pozisyona girip 1 tane atabiliyorsanız o zaman gidip aynaya bakmak gerek.

Hagi'ye oyunu iyi okuyamadı diyebilirim.Kewell değişikliği yerine ilerde ayağında topu tutabilen Pino girseydi daha iyi olurdu derim.Kazım değişikliği zaten zorunluydu,Yekta-Ayhan değişikliği ise bana göre oyuncu değiştirme hakkını bitiren hamleden fazlası değil.

Dostum yapma yahu, ilk yarı baskıyı kurduk, 10 ataktan 9 tanesini basket tarzı, hücum faul ile durdurdu. Ama Fenerbahçe'de aynı şekilde, sinek ısırığı olsa faul çaldı. Baros'un attığı golün sayılmaması zaten skandal.

Evet Pino'yu alsa 30 tane atacaktık. Takımın kötü olduğunu bizde biliyoruz. Ama sene başından beri 26 maçın 20 tanesinde bariz puanları çalındı bu takımın.

Tamam takım kötüde fener kadar kötü değiliz. Hakemler adil olsa 15 puan fazlamız olurdu. Bu sene hep hakkımız yendi. Başta Bursa maçında Volkan Şen atılsa Bursanın mazotu orada biterdi. Heriflere yol verdiler resmen. Fener napmış?

Lig başında Ş.L önelemesinde adını hatırlamadığım takıma elendi, hemen üstüne UEFA önelemesinde yine adını hatırlamadığım takıma elendi. Sonra Türkiye kupasında grubu Ş.L grubu zannedip 0 çekti. Ligde ilk 17 maçta akılalmaz puan kayıpları yaptı ve aynı takım iyi oynadıkları birkaç maç hariç tutup hakkını versek bile bir anda 10 maç üstüste kazandı. Kadroları kaliteli falan değil gördük bugün. Kimse bana üstüste 10 maçı haklarıyla aldı diyemez. Hep hakem hep ayak oyunları. Bjk maçı bile Ferrarinin suçundan önce hakemin fenerli oyuncunun hareketini göz yummasa değişik olucaktı.En hakettikleri maç Trabzon maçıdır belki. Bu arada destek olsun diye mesajını alıntıladım Sercan Üstün yanlış anlama da...

İkinci yarı sahasından çıkamadı Galatasaray nasıl iyi? Bu takım şampiyon olabilirdi senin hesabına göre. Kazım fbnin 5. santraforuydu, Galatasaray!ın yıldızı oldu, nasıl iyi bu takım?

Tamam takım kötüde fener kadar kötü değiliz. Hakemler adil olsa 15 puan fazlamız olurdu. Bu sene hep hakkımız yendi. Başta Bursa maçında Volkan Şen atılsa Bursanın mazotu orada biterdi. Heriflere yol verdiler resmen. Fener napmış?

Lig başında Ş.L önelemesinde adını hatırlamadığım takıma elendi, hemen üstüne UEFA önelemesinde yine adını hatırlamadığım takıma elendi. Sonra Türkiye kupasında grubu Ş.L grubu zannedip 0 çekti. Ligde ilk 17 maçta akılalmaz puan kayıpları yaptı ve aynı takım iyi oynadıkları birkaç maç hariç tutup hakkını versek bile bir anda 10 maç üstüste kazandı. Kadroları kaliteli falan değil gördük bugün. Kimse bana üstüste 10 maçı haklarıyla aldı diyemez. Hep hakem hep ayak oyunları. Bjk maçı bile Ferrarinin suçundan önce hakemin fenerli oyuncunun hareketini göz yummasa değişik olucaktı.En hakettikleri maç Trabzon maçıdır belki. Bu arada destek olsun diye mesajını alıntıladım Sercan Üstün yanlış anlama da...

İkinci yarı sahasından çıkamadı Galatasaray nasıl iyi? Bu takım şampiyon olabilirdi senin hesabına göre. Kazım fbnin 5. santraforuydu, Galatasaray!ın yıldızı oldu, nasıl iyi bu takım?

Gene bir yenilgi ve gene hakeme karşı tepki.Durun tahmin edeyim bundan 10 yıl sonraki Fener-Galatasaray maçında da hakeme düdüğü assın denilecek.Bakalım piyango kime vuracak.

Öyle birşey demedim. Takım kötü ama Fener kadar değiliz dedim. Tamam kötüyüzde her hakem hatasını sineye çekmeyelim yeter artık. Lehimize tek düdük çalınmazmı?

Trabzon gibi iyi oynadığımız bir maçta,bir sezonda bunları yaşasak helal olsun başkanım arkandayım derdim ama hangi maçta rakip takımdan daha iyi oynadık ki?Sen önce futbolunu iyi oyna,masa başına rağmen sahada galip gelmeyi bil,sonra isyan et.

Baros'un kart gördüğü pozisyonların fazlasını Özer ve denyonun biri yaptı. Hem zaman geçirdi, hem vücut temasıyla hakemi itti falan. Ama bu denyo gidip bizim oyunculara artistlendi. Gökhan Gönül denyosu klasik çirkefliklerini yaptılar, yine bizim mazlum Gökhan Zan'ı kartladı hakem.

Sorun onda değil. Sorun bizim ezik başkanda. Fırat Aydınus gibi bir denyoya hakemliği bıraktıramayacak, laf söyleyemeyecek kadar ezik bir insan çünkü. Centilmen maç oldu Polat, tebrik et.

Üst Alt