Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Cevap: Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Bu düdük makarnasının düdüğü değil kendi asılsın,Ayndınus artık bizim maçlarımıza verilmesin,aziz yıldırım hakem olsun bundan daha iyi yönetir.Bir maçı resmen ancak bukadar sabote edebilirdi sinsi,bizans fitnecisi bozuntusu fırat

Usta 1 değil 2 değil 3 değil yeter artık be, Fenerbahçe sadece hakemler yüzünden buralarda, biz de hakemler sayesinde burdayız, bunun başka açıklaması yok, Fenerbahçe en berbat oynadığı zamanlarda bile çoğu maçı hakemlerle kazandı, bizim ise hakem sayesinde yenilen tonla puanlarımız var.

Şimdi hemen biz kendi oyunumuza bakalım gibi cümleler yazmayın, fener bizden üstün oyun oynamıyor.

Usta 1 değil 2 değil 3 değil yeter artık be, Fenerbahçe sadece hakemler yüzünden buralarda, biz de hakemler sayesinde burdayız, bunun başka açıklaması yok, Fenerbahçe en berbat oynadığı zamanlarda bile çoğu maçı hakemlerle kazandı, bizim ise hakem sayesinde yenilen tonla puanlarımız var.

Şimdi hemen biz kendi oyunumuza bakalım gibi cümleler yazmayın, fener bizden üstün oyun oynamıyor.

Aynen katılıyorum sana.

Baros adam gibi pas atacak, Stancu doğru düzgün kafa vuracak, Kewell ayaklarının altından top kaçırmayıp adam gibi orta açacak, Neill elle oynamayacak, Hagi de Pino'yu oyuna alacak.

Maçın özeti.

O gol bariz "gol değildi".

O gol bariz gol değildi evet ancak endirek vuruş değil serbest vuruş verilmeliydi pozisyonda.ayak rakibi yaralayacak kadar tehlikeli geliyorsa endirek vuruştur.ancak rakibe temasta bulunuyorsa fauldür.o pozisyonda dikkatli izlediyseniz temas vardı.yani serbest vuruş olmalıydı.

O gol bariz gol değildi evet ancak endirek vuruş değil serbest vuruş verilmeliydi pozisyonda.ayak rakibi yaralayacak kadar tehlikeli geliyorsa endirek vuruştur.ancak rakibe temasta bulunuyorsa fauldür.o pozisyonda dikkatli izlediyseniz temas vardı.yani serbest vuruş olmalıydı.

Zaten bunun aksini savunmadım. O basit bir hakem hatasıdır. Tıpkı Baros'un pozisyonunda yapılan hata gibi.

bu faul pozisyonunu erman toroğlu dün şöyle yorumladı :

siz bu pozisyonun tersini düşünün ve hücum futbolcusuna savunmacının müdahale yaptığını görseniz penaltı çalmazdınız .

dedi :p

Fırat Aydınus değil Adnan Polat bıraksın...

Bende hakem olsam , böyle bir yönetime sahip olan Galatasaray'ı ezerim sahada.

Geç aga, orda aynısı Fenerbahçe'ye olsa, Alex atsa golü verirlerdi. Sonra bizim saftirik taraftar da, ''Alex çok iyi yhaaaa, Alex Türkiye'nin Messi'si yhaaaa zaaaxD'' şeklinde yorum yaparlardı.

Pff, antu'lu ergenler gibi konuşmayın abi. O yapsa verirdi falan. Koca adamsınız, değil işte gol. Bana o yapsa şu yapsa verirdiyle dönmeyin. O golün nizami olduğunu savunacak bir veri koy önüme sonra hakeme sar. Vuruş öncesini değil, vuruştan sonrası için.

fenerin derbilerdeki üstünlüğü tamamen hakemlerle alakalı..

geçen sene sarçoğlunda alexin ofsayt golünü görmeyen yardımcı burda 2 ofsayt golünü görüyor sebeb?

ve gol harici yanımdaki fenerlilerin bile kabul ettiği çok yanlı bir yönetim gösterdi alexin her düşüşüne faul çaldı vs..

ama dedimya tamamen başkandan kaynaklanıyor bu durumlar..

adnan polat olayı hala kavrayamadı..

gazeteye röportaj veriyor hakem bizi doğradı diyor ve ekliyor tv lerde gazetelerde kimse yazmıyor söylemiyor anlaşılır gibi değil diyor..

işte bütün mesele burda başkan..

barosun iptal edilen nizami golü lig tv de 1 kez hızlıca tam anlaşılmadan tekrar edildi yayın sırasında..

ve o pozisyon 4 dk lık özetlerde yoktu!!!

neden peki başkan?

gazetelerde ağlayacağına o gece basın toplantısı yapıp fıratı 20 milyon taraftarın kucağına bırakmadın ondan olabilir mi?

sadece bu maç mı peki?

18 takımın en asili en iyi türk temsilcisi olmasına rağmen hakem hatalarından en çok puan kaybeden takım olması tamamen tesadüf mü adnan polat?

ve sen takım kötü sonuçlar alıyor diye bunları hep sineye çektin şimdi çıkmış gazetelerde ağlıyorsun..

bir takım çok başarısız bir sezon geçirebilir, rekor yenilgiler alabilir,küme düşmeme mücadelesi dahi verebilir hatta küme de düşebilir..

hepsini anlarım ben..

ama GSARAY gibi dünya üzerinde örneği olmayan bir asaletin temsilcisi takımın hakları bu denli yenilirken bu denli aciz kalınamaz başkan?

kasımpaşaya bucaya yapılmadı bu sene GSARAYa yapılanlar..

eğer yarışmada rajon bozuksa sen düzgün kalarak yarışmayı güzelleştiremezsin başkan..

kapitalist düzende hele oyunu kurallarına göre oynacaksın..

soyunma odasını basacaktın mesela bu maçtan sonra..

fırat hissedecekti diğer hakemler duyacaktı ağırlığını,durumdan rahatsızlığını..

bu oyunu türkiyede bozabilecek yada oyunu kuralına göre oynayabilecek tek kişi haluk ulusoy..

adnan polatı transfer başarısızlığı saha sonuçları için değil GSARAY haklarını savunacak ağırlığı ve gücü olmadığı için istifa etmesini istiyorum.

"Fenerbahçemizin 18 Mart Cuma günü ezeli rakibimiz Galatasaray`ın yeni stadı TT Arena`daki ilk derbi maçında 2-1 galip geldiği maçın hakemi Fırat Aydınus`tu. Gergin geçen derbi maçta önemli bir hata yapmayan Fırat Aydunus`un başarılı yönetimi sizlerin oylarına da yansıdı ve bu maçtaki yönetiminden dolayı Maç Raporu bölümümüzdeki oylamada 6.6 gibi yüksek sayılabilecek bir puan aldı. Fırat Aydınus`u tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. " ANTU

Antu

Konu benim için kapanmıştır. ;)

Güçlü olmazsan herkes seni ezer. Güçlü olanın yanında olurlar. Kural budur.

k4bcao.jpg

yan hakemler de dahil ben hakemleri beğendim. bariz bir hata yoktu bence. yani sonuca etki edecek seviyede. Bizim başkan biliyorrsunuz iyi gündem yaratıyor. Fener maçına kadar aleyhimizdeki hatalara bu derece ses çıkarmazken mğlubiyetten sonra bunları yapması yakışmıyor bence.

Üst Alt