Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ" - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Cevap: Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Baş alınınca, zihniyetinde öldüğünü sananlar o ipi daha çok kendilerine bağlarlar, şimdiki gibi ;)

Arkadaşım anlatmak istediğim oy oranıyla tepkinin arasında orantı kurulamayacağı.

Bu halk bugün kara dediğine yarın ak der ancak stadyumdaki tepki oy oranıyla alakalı değil.

Spor alanlarındaki tepki partilere oy veren kitlelerin sosyo-ekonmik düzeyleriyle ilgili, fazla sebep aramayın. Dün bi arkadaşımızda söylemişti bunu.

ASıl olan sporla siyaset arasında kesin bir sınır olmalı işin içine siyaset girince bu olaylar kaçınılmaz.

biz adam gibi kulüp olsaydık kendi stadımız yapsaydık bugün kimsenin ağız kokusunu çekmezdik.

emirates stadı yapılırken Arsenalle tony blairin hiç anıldığı gazete haberi gördünüz mü?

Arkadaşım anlatmak istediğim oy oranıyla tepkinin arasında orantı kurulamayacağı.

Bu halk bugün kara dediğine yarın ak der ancak stadyumdaki tepki oy oranıyla alakalı değil.

Ben de bundan söz ediyorum. Senin verdiğin örnekte o bahsettiğin malum kişinin başını halk almadı.

Aslında aynı şeylerden söz ediyoruz. Eminim ki Kılıçdaroğlu vs başbakan olsa dün yine tepki alırdı. Islık her yerde olan birşey ve siyasiler buna alışıklar. Ama açılış gibi bir organizasyonda soğuk bir ortamın olması beni üzen şey. Yani anlatabiliyor muyum, bir akşamlık güzel bir ortam kusursuz stada yakışırdı.

adnan polat ve ekibinin acizliği bizi bu duruma getirmiştir,bir an önce defolup gitmeleri en hayırlısı olacaktır

Stad bizim açılışı berbat oldu olan bize oldu.

Herkes birbirine girdi, kötü niyetli olanlar olsa olan yine bize olur.

Şimdi de herkes bunu tartışıyor olan yine bize oluyor. Ben bi cacık anlamadım bu işten. Şu an forumda yazılanlar dün olay olmasada zaten herkesin en ufak kıvılcımda yazacağı şeyler. Yani olay yüzünden ideoloji değiştiren yok. Kıvılcımı biz çaktık kendimizi yakıyoruz anasını satayım :)

beyler bu arada kombineleri iptal edilen renkdaşlarımız varmış,yazıklar olsun sana ednan ve yalaka gurusu,allah hepinizin belasını versin...

nasıl yani şaka mı?

nasıl haber almışlar mail mi atmış şerefsizler?

detaylı bilgi var mı?

tribünderginin twitter hesabına bak derim,ciddi ciddi yönetim 4 kişinin kombinesini iptal etmiş devamıda gelecektir,bu arada kendi isteğiyle kombineleri iptal etmek isteyen renkdaşlarımızda mevcutmuş,şahsen ben olsam bende iptal ettirirdim...

tribünderginin twitter hesabına bak derim,ciddi ciddi yönetim 4 kişinin kombinesini iptal etmiş devamıda gelecektir,bu arada kendi isteğiyle kombineleri iptal etmek isteyen renkdaşlarımızda mevcutmuş,şahsen ben olsam bende iptal ettirirdim...

hesap linki varsa sevinirim, ben düşünüyorum iptal ettirmeyi ama şartları araştırmam lazım, yazıklar olsun böyle yönetime

edit: tamamdır buldum

Eğer öyle birşey varsa sebebi kesinlikle koltuklara zarar vermek falandır. Net bilgi olmadan inanmayalım ve körüklemeyelim. Zaten yeterince galeyana gelmiş herkes...

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar da yaptığı konuşmada yeni stadın yapımında bugüne kadar emeğe geçen başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, herkese teşekkür ederek, yeni stadın Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını diledi.

Muhteşem Açılış - 16.01.2011 03:06 (TÜRK TELEKOM ARENA) / Galatasaray.org

alın size galatasaray yönetiminin vizyonu !!! yeni stadımızda bize utanmasa ana avrat düz gidecek o toki başkanı denilen herife düzülen methiyeler...

Uyarmaktan cidden bıktık arkadaşlar. Eleştirin ama siyaset yapmayın.

Üst Alt