Acun / Yetenek Sizsiniz Türkiye - Rezaleti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun / Yetenek Sizsiniz Türkiye - Rezaleti

Cevap: Acun / Yetenek Sizsiniz Türkiye - Rezaleti

Acun Türkiye'ye zarar bir adam. Hülya Avşar zaten yıllardır bela. Bunlardan kurtulamadık bir türlü. Ya arkadaşım sizin vasfınız nedir oraya çıkıp, o güzel bu değil, yok yetenek bilmem ne diye konuşuyorsunuz? Kimsiniz, sıfatınız ne?

Hülya Avşar bir ara gazetecilik yapıyordu, programına çağırıyor falan. Ulan Türkiye'de o işe ömrünü vermiş binlerce adam var, sen kimsin? Neyinle gazetecilik yapıyorsun? Popüler kültürün yarattığı saçma sapan adamlardan beklenecek bir hareket bu da.

Aynen Ahmet'im.

Reklamı iyi yapıyor acur ve halkın büyük kısmı diğer programlar gibi bunu da izliyor, izlemiyorum diyen de izliyor türk televizyonunda kaliteli yapım sayısı 2'yse bunun beş katı saçma sapan reyting merkalısı program var ve o 2 program da bu saçma programların kurbanı oluyor. Geriye tv'de izleyecek birşey de kalmıyor aslında.

Aynen Ahmet'im.

Reklamı iyi yapıyor acur ve halkın büyük kısmı diğer programlar gibi bunu da izliyor, izlemiyorum diyen de izliyor türk televizyonunda kaliteli yapım sayısı 2'yse bunun beş katı saçma sapan reyting merkalısı program var ve o 2 program da bu saçma programların kurbanı oluyor. Geriye tv'de izleyecek birşey de kalmıyor aslında.

Ben harbi tv izlemiyorum artık. İki üç tane program var takip ettiğim, bir de maçlar.

Bir de Hülya Avşar müzik otoritesi sıfatı ile çıkıyor ya oraya.

:eek:

Bu haber ne kadar doğru? Bilmiyorum. Doğruysa büyük rezalet olmuştur demektir. Şovenizm yapmayan, tabulara sırtını dayamayan özgür düşüncelilerin maruz kaldığı olaylar bellidir. Acun'un yaptığı her yarışmada bir başarı var mı? Var! Belli oluyor mu oluyor! Kapitalizmle idare edilen bir dünya için elbette ki insanların düşünce özgürlükleri faaliyete geçer. Bu faaliyetlerin yankı bulmaması bizlerin elindedir.

Bunun için de en temel haliyle, toplumsal bir evrimleşmeden söz etmek gerekir. Birçok insanımız doğal olarak maraba doğuyor, maraba ölüyor. Elbette ki bu maraba arkadaşımızın tek başına suçlu olduğunu söyleyemeyiz. Toplum bunda eş derecede sorumludur. Böyle birdüzende de Acun'un yaptığı piyasa dolu işler elbette ki göz boyayıcı olmaktan ileri gidemez. Geniş halk kitleleriyle bir hareket yapmak istiyorsanız Acun'un yaptığı projeler ses getirecek niteliktedir.

Aslına bakacak olursak, büyük bir sosyal adaletsizlik var. İşçiler, üretenler zor koşullarda hem bedenen, hem ruhen kendilerini yıpratırken ancak karnını doyurabiliyor. Daha şanslı bazıları altına araba falan alabiliyor. Ancak bu kadar zor koşullarda, adaletsiz koşullarda yaşayan insanlar durumdan hiç şikayetçi değil. Asıl sorunun toplumların aydınlanması ve rasyonelleşmesi olduğunu düşünüyorum. 'Yeteneksizsiniz Türkiye!' kabul edin artık bunu..

Acun'un hayatı dümen.

Fransa 98'de Fransa sokaklarındayım diye eşinin doğumgününden milleti enayi yerine koymaya çalışmasını unutmadık daha. :)

Bu tip yarışmalara oy bile kullanmam ama şu okuduklarımdan sonra Aref'in olası rakibi kimse ona oy vericem.

Acun'un hayatı dümen.

Fransa 98'de Fransa sokaklarındayım diye eşinin doğumgününden milleti enayi yerine koymaya çalışmasını unutmadık daha. :)

Bu tip yarışmalara oy bile kullanmam ama şu okuduklarımdan sonra Aref'in olası rakibi kimse ona oy vericem.

ne efsaneydi o be:)

Sayın Acun Ilıcalı, Aref, Aref,Aref.... diye oturma uzvunu yırtıp duruyor lakin bu milletin gösterisine bok attarsa işin rengi değişir, tamam birini gösterisini beğenirsin ve onu tutarsın çünkü seni etkiler, fakat milletin emeğine saygı göstermeden lafın sözün nereye kaçtığını bilmeden konuşmak cidden çok ayıptır! Kimsede çıkıp, Aref için Chris Angel özentisi demedi ? Bu tarz olayları duyunca ben de rahatlıkla Aref'in, Chris Angel özentisi olduğunu ve onun tırnağı kadar başarılı olamadığını söyleyebilirim madem özgür ve saygısız düşünceler içindeyiz bknz programın yapımcısı bile saygısızca millete laf atarken, ben onun tuttuğu adam hakkında niye ileri geri konuşmayayımki ?

Aref'den açıklama gelir artık, keşke Chris Angel'dan önce yapsaydım diye, ama üzülme Aref'cim ben hiç anlamaz İlizyon falan, fakat buna rağmen rahatlıkla şunu söyliyebilirim sen olimpos dağının eteklerinde, zirvedeki Chris Angel'ı bizim gibi hayranlıkla izlemey mahkumsun, ün yapıp ünlü olacağını düşünme en fazla ismin Edirne - Kars arası takılır :D

ekmek yediği kaba tüküren sonrada çıkıp yine aynı kapla övünen bir adam...

ne beklersin ki ?

Aref'i mal mal alkışlayan acun değilmiydi..Ayıp etmişler..Aref'i finalde 1.olmamalı..Arefe neden aynı tepkileri vermemişler.

[video=youtube;3K-Kj3mCFYA]https://www.youtube.com/watch?v=3K-Kj3mCFYA[/video]

:D

Acunu bende sevmiyorum ama olayı tabi kaçıncı ağızdan okuduk onu da bilmiyoruz.

Bizim millet de biraz abartmayı seviyor hani..

Acun leş bir adam.Hiçbir programını ne izlerim ne takip ederim.Merak edip birkaç videosunu izledim Aref denen elemanın.Hrbonun teki.İnsanlara zihin gücü yoluyla istediklerini yaptırtabilirmiş,nesneleri beyin gücüyle kontrol edebilirmiş falan alayı palavra söylediklerinin.Jedi filan mı sanıyor kendisini acaba çözemedim.

Acun çok iyi bir medya taciridir. Elinde; eşsiz bir yükselişle popülaritesi artan, diğer bir deyişle altın yumurtlayan tavuğunun yarattığı özgün ve esrarengiz havanın kaybolmasını istemiyor. Onun sayesinde milyonlarca lirayı cukkalayacak, aksi halde Aref'i pek umursadığını söyleyemem.

O değil de bir tane manipülatör yarışmacı vardı, o bile Aref'ten daha iyi gösteriler ortaya çıkarıyordu şu an durumu nedir bilmiyorum. Pek de takip ettiğimi söyleyemem ne yalan söyleyeyim.

Öyle yada böyle, sevsekte sevmesekte adam bir şekilde iyi format bulup milyonları ekran başına kilitliyor. Şahsen bende sevmiyorum ama adamın zekasına ve yaratıcılığına saygı duyuyorum.

O kadar kolay olsaydı format çalıp Türkiye'de uygulamak herkes yapardı değil mi :)

Üst Alt