Adam gibi adam... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adam gibi adam...

Cevap: Adam gibi adam...

rafik arkadaş.tamam istifa etsin tamam başarısız.peki bundan önce neredeydi bu vampirler,tabi şimdi stad var birleşme oldu,riva tamam,gs bonus,gs mobile,gs net,gs store,hepsi tamam eeee adnan polat geldiğinde bunlardan hangisi vardı nekadar işlevseldi,senin gibi düşünen zihniyet hep günü kurtardı geleceğimizi kararttı,o karanlıkdanda bizi bu adam çıkarrtı,onunda değerini anlarsınız öldüğünde açarsınız taziye defteri vs.vs.

bu adam yıldız topçu aldımı kardeşim(baros,kewell,keita,misimoviç gibi)bu adam kariyerli hoca aldımı(rejkaard gibi)eee bu adam aziz gibi taraftara sırtını döndümü,hep taraftarla hareket etti eee daha çıkıp başkanmı oynayacak topu

yani nesini beğenmiyosunuzda bu kadar öfkeli ve kızgınsınız...bi taraftar bunları görmüyorsa ya ark niyetli,yada bedavadan çalışan yolları kapanmışdır başkada izahı yok...

Takmışlar stad açılışındaki olaylara. Kolay mı kardeşim koskoca Devlet-erkanıyla boy ölçüşmek. Adamın ayağını öyle bir kaydırırlar ki ne olduğunu anlayamazsın. Yok cevap verememiş yok savunamamış. Bu adam siyasetçi mi arkadaş. Ne yapsın devlet büyüklerine ne söylesin. Adamı kendi taraftarı bile ıslıklıyorken etrafını üç beş çakal sarmışken kime güvenip kime ne desin ? Adam onurunu grurunu yerler altına sererek Galatasaray göreve çağrıyor diye elinden geleni yaptı. Ne futbol ne de Galatasarayla ilgili tek birşey bilmeyen annem bile stad açılışında Adnan Polatı yuhlayanları duyduğunda ne kadar nankörmüşsünüz dedi bu adam yardım eden değil mi diye sitem etti. Hiç ilgisi bilgisi olmayan bir insan bile bunun farkındaysa bizler nasıl farkına varamıyoruz anlamıyorum.

Ezik rakiplerin yıldzılarına ağzı açık bakıyorken herkesin ağzı açık bir şekilde bizleri izlediğinide hatırlatırım. Getirilen yıldızlar balon değildiler. Şansızlıklar talihsizlikler verilen kararlarda ki yanlışlıklar kupaların gelmesine engel oldu ki polat bizlere göreve geldiğinde kupa vaad etmedi.

Bu kadar romantik olmayalım arkadaşlar....Bizim gibi büyük camialar bu kdar büyük hataları kaldırmaz...Üstelik bu hatalarda çıkıp 15 dakikayla kapanabilecek konularda değiller..

Erken oldu ya daha 5-6 sene sabrederiz nasılsa başkan olmuş desteği hakediyor. Vefa borcunu kaç sene ödememiz lazım? Yada bugün peşin -50 puan verilsin de gitsin Adnan Polat. Onu da kabul edersin sen? Şampiyonluktan koptu diye vefasızlık yapılmıyor. Zaten kaç senedir şampiyonluğa bağlanmadık bu sene istifa denmiş sen 2 damla yaş görünce açtığın konuya bak.

Yediği sözün haddi hesabı olmayan kişi ''Adam gibi adam'' oluyor. 5 sene sonra ''Yeter ulan Galatasaray bu değil, küçülttünüz iyice istifa edin'' diyen de dönek ve rezil oluyor. Stat açılışından sonra söylediği sözleri nasıl toparlamak için beli kırıldı adamın hala dönek olan taraftar. Adam kafada 1 çuval leblebi kırmış hala leblebi dediğini anlamamışsınız. Vefa borcu çoktan ödendi, alacaklıyız artık.

Adnan Polat bikaç senedir sıvamıyor kaç çıkıyor adeta.

Adam göreve gelirken taraftara demedi mi iyi şeyler vaad etmiyorum penbe tablolar beklemeyin benden. Öncelik ekonomi demedi mi? Madem öyle o zaman omuzlarınıza almasaydınız büyük başkan demeseydiniz. Lincoln Kewell Meira Keita Elano Baroş Misimoviç Neill geldiğinde ağzı açık bakmasaydınız. Adam gayet açık söylüyor. Artık futbola dönme zamanım geldi. Demek ki işin ekeonomik koşulları bitti. Son iş staddı onuda hallettiler işte. Sence hak etmiyormu son desteği bu adam?

Stat açılışı hakkında yukarda yorumumu yazdım.

Ezik rakiplerin yıldzılarına ağzı açık bakıyorken herkesin ağzı açık bir şekilde bizleri izlediğinide hatırlatırım. Getirilen yıldızlar balon değildiler. Şansızlıklar talihsizlikler verilen kararlarda ki yanlışlıklar kupaların gelmesine engel oldu ki polat bizlere göreve geldiğinde kupa vaad etmedi.

Bu işte transfer yada skor taraftarlığı. Daha geniş anlamıyla o anda neyi görüyorsa ona inanma durumu. Sen başkanı ağlarken görmüşsün ve ona inanıp bu talihsiz konuyu açmışsın.

üstteki mesaj için edit: Ah be kardeşim yapma gözünü seveyim. 5-6 senedir kulübü düzlüğe çıkarmak için mi bu kadar oyuncu, teknik direktörler gönderildi tazminatlar ödendi?

O değilde Türk halkının mazlumun yanında olma duygusunu bende yaşıyorum sanırım. Adama herkes saldırıyor, benim eleştiresim gelmiyor artık, akışına bırakmak lazım bazen.

mesut kardeşim refikde en az senin kadar benim kadar galatasaraylı ve bu takımın iyiliğini istiyor,kısacası dediği bana başarı gelsin şampiyonluklar gelsin,gerisi beni bağlamaz haklımı haksızmı tartışılır ama oda onun bakış açısı yargılamamak lazım,

ben pazar günü areneda olacam.çok şükür kümbinemde var sonuç skor umurumdada değil ben haftanın 1 gününü sevgilimle geçiriyorum yetiyor bana.umarım ogün kötü şeyler yaşanmaz,şuan 2 farklı görüş mevcut heryerde örnek benim dediklerimi savunan grup ile refiğin dediklerini savuna grup.umarım bu tribünleri ve takımı etkilemez.hepinize iyi geceler.

Daha fazla tartışmanın anlamı yok herkesin görüşü belli az çok. Bizler belirttik düşüncelerimizi paylaştık. Gerisi laf ebeliği olur artık.

mesut kardeşim refikde en az senin kadar benim kadar galatasaraylı ve bu takımın iyiliğini istiyor,kısacası dediği bana başarı gelsin şampiyonluklar gelsin,gerisi beni bağlamaz haklımı haksızmı tartışılır ama oda onun bakış açısı yargılamamak lazım,

ben pazar günü areneda olacam.çok şükür kümbinemde var sonuç skor umurumdada değil ben haftanın 1 gününü sevgilimle geçiriyorum yetiyor bana.umarım ogün kötü şeyler yaşanmaz,şuan 2 farklı görüş mevcut heryerde örnek benim dediklerimi savunan grup ile refiğin dediklerini savuna grup.umarım bu tribünleri ve takımı etkilemez.hepinize iyi geceler.

eyvallah reis iyi geceler..

Bu işte transfer yada skor taraftarlığı. Daha geniş anlamıyla o anda neyi görüyorsa ona inanma durumu. Sen başkanı ağlarken görmüşsün ve ona inanıp bu talihsiz konuyu açmışsın.

üstteki mesaj için edit: Ah be kardeşim yapma gözünü seveyim. 5-6 senedir kulübü düzlüğe çıkarmak için mi bu kadar oyuncu, teknik direktörler gönderildi tazminatlar ödendi?

sende takımın 10. sıradaki halini görmüşsün ona inanıp gelip başkanın istifa etmesini istiyorsun.

Mesut senden yaşça büyük olan kişilere karşı biraz daha saygılı davranmanı öneririm. Her taraftar istediği gibi davranır tartışmaya lüzum yok. İkiniz de birbirinizin düşüncelerinizi değiştiremezsiniz.

o zaman bende diyorum ki kara günde belli ettiniz kendinizi. Biraz vefa ya harbiden bu taraftar vefasızmış. Sizin gibiler Hasan şaşıda ıslıkladı zaten. Hagi bir iki kötü sonuç alınca onuda ıslıklarsınız.

Frank_Black_-_Teenager_Of_The_Year.jpg

Mesut senden yaşça büyük olan kişilere karşı biraz daha saygılı davranmanı öneririm. Her taraftar istediği gibi davranır tartışmaya lüzum yok. İkiniz de birbirinizin düşüncelerinizi değiştiremezsiniz.

aynen belirtim zaten gerek yok diye. Yaşından dolayı kimse benden saygı beklemesin. Yaşamak sadece yaşın geçmesiyle olmuyor benim yaşadığım kadar yaşamışlar mı ki ... her neyse herkes kendinden sorumludur.

Mesut tecrübe denen şey henüz bizlerde yok. Büyüklere saygı göstermek gerek. Galatasaraylılık duruşu bunu gerektirir.

Üst Alt