"Adamlar" Kadro Dışı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Adamlar" Kadro Dışı!

Enes ünal yusuf yazıcı cengiz ünder abdulkadir ler den oluşan pırıl pırıl gencecik karakteri bozulmamış gençlerle 1 turnuva kaçırırsın ama geleceği yakalarsın..Dünkü tabloyu görünce asıl şimdi yabancı sınırlaması olmamalı..^0 lu yaşından sonra Türkiyeye gelmiş çoğu eski formunun yarısında olan yabancılardan formayı alabilen oynasın milli takımda..Böyle yabancıdan forma alamayan beyzadeler oynasın diye sınırlama koyarsak işte halimiz dünkü gibi olur...

Benim anlamadığım bişey var.

Oyuncuyu,form durumuna bakıp milli takıma çağıran teknik adam.

Arda'nın maç eksiği var.Aylardır barçada forma giymedi.Topal desen formsuz.Aldı stopere koydu.

Cengizi Serdarı kesti bu lucescu.Kendi ayağına sıktı.

Şimdi burada gerçek suçlu,formsuz oyuncuyu kadroya alanmıdır?Yoksa verilen formayı iade etmeyen Arda Topal'da mı?Siz milli formayı el tersiyle itermiydiniz?

Mecbur alır giyerdiniz.Bu sebeple formsuz oyunculara yüklenmeyi doğru bulmuyorum ben.Onlara sahaya çıkacaksın diyen Luceydi.

Arda'nın sahadan çıkarken attığı gülümsemeye gelince.O gülümseme sinirin çaresizliğin gülümsemesi.

Bizim medyamız sağolsun,Arda dalga geçiyora çevirdi olayı.Halk da buna inandı.

Çok yazık.
Zaten dalga geçti, bu konu verilen forma ile aklanamaz. Kötü bir performans sergilemiş, skor da kötü olduğu için çıkarken taraftar protesto etmiş. Madem bu adam seninde dediğin gibi verilen görevi yerine getirdiği için bu kadar doğru bir adam, düzgün bir şekilde protestoya karşı hiç bir reaksiyon göstermeden çıkamıyor mu? Forma verilirken doğru biri ama kötü bir oyun sonrası oyundan çıkarken protesto edildi diye gülünce bunda bişey yok, kabahat bunu medya gazı ile dalga olarak yiyen taraftarda. Tamam ya kabul ben pes ediyorum artık bu fikre karşı, bu adamların hiç bir günahı yok hepsi tertemiz düzgün çocuklar, çevirdikleri dalavereler, buna milli takımdakiler dahil, hepsi taraftarların yaşadığı paralel evrende yaşandı, karaktersiz olan tamamı ile taraftar hepsine yazıklar olsun. Merak etmeyin bu taraftar, formayı hak etmeyenlere verene de tepki gösteriyor, bu doğru oluyor ama sahada yürüyerek oynayana tepki göstermek yanlış oluyor. Tamam yahu hepsi aslan, hepsi kaplan, muhteşem çocuklar. Ama doğru ordada kabahat formayı verende ve taraftarda, sonuçta bu adam oynayamayacağı aşikar olan bir kulüpte kalmayı milli formayı verenlerin ve taraftarın zoru ile kabul etti.

Son düzenleme:
Zaten dalga geçti, bu konu verilen forma ile aklanamaz. Kötü bir performans sergilemiş, skor da kötü olduğu için çıkarken taraftar protesto etmiş. Madem bu adam seninde dediğin gibi verilen görevi yerine getirdiği için bu kadar doğru bir adam, düzgün bir şekilde protestoya karşı hiç bir reaksiyon göstermeden çıkamıyor mu? Forma verilirken doğru biri ama kötü bir oyun sonrası oyundan çıkarken protesto edildi diye gülünce bunda bişey yok, kabahat bunu medya gazı ile dalga olarak yiyen taraftarda. Tamam ya kabul ben pes ediyorum artık bu fikre karşı, bu adamların hiç bir günahı yok hepsi tertemiz düzgün çocuklar, çevirdikleri dalavereler, buna milli takımdakiler dahil, hepsi taraftarların yaşadığı paralel evrende yaşandı, karaktersiz olan tamamı ile taraftar hepsine yazıklar olsun. Merak etmeyin bu taraftar, formayı hak etmeyenlere verene de tepki gösteriyor, bu doğru oluyor ama sahada yürüyerek oynayana tepki göstermek yanlış oluyor. Tamam yahu hepsi aslan, hepsi kaplan, muhteşem çocuklar. Ama doğru ordada kabahat formayı verende ve taraftarda, sonuçta bu adam oynayamayacağı aşikar olan bir kulüpte kalmayı milli formayı verenlerin ve taraftarın zoru ile kabul etti.

Arda suçsuz demedim asla.Asıl suçlular da perde arkasında kalıyor dedim.Diğer mesajlarımda bunu görebilirsiniz.

[FONT=&quot]Abi ne var yani top oynayamıyorsak adamız biz kimse bizim adamlığımızı sorgulayamaz adamız biz adam!!

[/FONT]
DLeqk_UX4AArgK4.jpg

Aslında bu maçta oynatacaksın paşaları.Üzerine bide maç sonrası antremanı koyacaksın pestillerini çıkaracaksın.Herifleri yaptıkları hıyarlıktan dolayı ödüllendiriyolar götürmeyerek.

Arda suçsuz demedim asla.Asıl suçlular da perde arkasında kalıyor dedim.Diğer mesajlarımda bunu görebilirsiniz.
Pekte perde arkasında kaldığı yok, hem bu forumda hemde başka mecralarda taraftar Demirörene, Lucescuya tepki gösteriyor. Yine suçlulardan biri olan Ardaya tepki gösteriyor, medyanın gazlamasına falan gerek yok dün akşam maçı izleyen herkes zaten canlı gördü. Adam egosunu bir çok kez sergiledi ve dün akşam ki o tepkisinin skora falan olduğunu düşünmüyorum, bildiğin yine egosu deprești. Formayı veren hatalı evet ama aylardır top oynamayıp, sahada yürümesinin tek bir suçlusu var oda kendisi. Transfer sezonu açıkken Barcelona kadroda düşünmediğini gösterdi, buna rağmen diretip orada kalan kendisi.

Atı alan Üsküdarı geçmeden yapılmalıydı elendikten sonra ne fayda 2002 de gittiydik 2022 de gidebilirsek 20 yıl vay babooo.

Takımın iddiası kalmadı diye kendileri hocayla konuşup ayrılmışlardır takımlarına konsantre olmak için. FT yi yollamış adamlar bunlar. Luceyide yerler böyle birşey olsa. Ayrıca sadece bunlar ADAM değil. Ne kadar yalasanızda Emre B de. Topal da. Milli takımda olmayan Gökhan gönülde bu tayfanın elemanları. Arda Burak Emre Caner Selçuk Gökhan Topal. Bunların alayı milli takımdan uzaklaştırılmalı. Yazmayı unuttuğum kaldımı bilmiyorum.

İlk 11 de şu şekilde olmalı bence.

Harun

Kaan-Serdar-Çağlar-İsmail

Ozi-Tolga Cigerci

Yusuf Yazıcı

Yunus Mallı-Cenk-Cengiz.

Yedeğede: Onur-Berke Özer-Hak-Ömer-AhmetÇ-Hakan-Abdülkadır-Emre Akbaba vb genç ve geleceği olabilecek oyuncular alınmalı.

Yada bu tip bi kadronun türevleri.Bıktım artık şu çete ve elemanlarını görmekten.

Üst Alt