Haber - Adana Demirspor'da Patrick Kluivert Dönemi Sona Erdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Adana Demirspor'da Patrick Kluivert Dönemi Sona Erdi

Adana Demirspor'da teknik direktör Patrick Kluivert ile yollar ayrıldı.

Süper Lig'in 14. haftasında sahasında Yılport Samsunspor'a 3-2 mağlup olan Adana Demirspor'da son dakika gelişmesi yaşandı.

Mavi Şimşekler'de Hollandalı teknik adam Patrick Kluivert ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı. Adana Demirspor, Patrick Kluivert ile sözleşme feshi resmileştikten sonra ayrılıkla ilgili duyuru yapacak.

Galatasaray maçına yardımcı hoca çıkabilir

Öte yandan; Süper Lig'in 15. haftasında deplasmanda Galatasaray'ın konuğu olacak olan Adana Demirspor'da teknik direktör sorunu çözülmezse kulüp antrenörü Serkan Damla takımın başında olacak.

Patrick Kluivert'ın karnesi

Adana Demirspor'la sezon öncesi sözleşme imzalayan 47 yaşındaki teknik adam, mavi-lacivertli takımın başında görev aldığı 20 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik ile 6 yenilgi aldı ve 1.50 puan ortalamasını tutturdu.

HaberAds

Gene bizim maç öncesine denk getirilen antrenör değişimi. Ulan hepiniz mi satılıksınız, bize bilenmeye yer arıyorlar resmen.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gene bizim maç öncesine denk getirilen antrenör değişimi. Ulan hepiniz mi satılıksınız, bize bilenmeye yer arıyorlar resmen.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yani kendi seviyelerine göre belki de sezonun en zor deplasmanina cikacaklar? Kendilerine göre hedefleri var belli. Bu dogal degil mi sence? Yani ben normal karsiliyorum.

Her iste bir is aramamak gerek bence

Bizim için iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum. Kluivert'ın teknik dizilimi iyi olsa da, maça hiç müdahalede bulunmuyordu ve Adana son dönemde düşüşteydi.

bizim maça vurmuyorum açıkçası - adamların futbolu geçen seneki gibi değil - ligin sondan ikincisi gelip maç alması son kredisi olmuş olabilir.

Üst Alt