Adana Yeni Stadyum | 35.000 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rk4gPZ.jpg

g8DP9Z.jpg

Devletimiz yeni stadyum yapımını desteklemeye devam ediyor.

Önce BJK stadı ve ardından niceleri.

Stad ismini turuncular koza arena olarak belirlemiş(!) biz ise Adana Atatürk Stadyumu olmasını istiyoruz. İsim konusunda tartışmalar artarak devam edecek

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atatürk Stadyumu olsun yakışır.

Son senelerde 17 tane stad dan Atatürk ismi silinmiş.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Allah hükümetimize ve Toki'ye zeval vermesin. İnşaat'da çığır açtık, yol yaptık yol...

Atatürk ismini de sildik hamdolsun.

17 stadyumdan silinmiş ismi ancak yetmez ama evet. Reza Zerrab Stadı, Davutoğlu Arena, Erdoğan Bayraktar TOKİ Arena, uygun düşer yeni açılacak stadyumlara sırası ile.

Her yerden Atatürk ismini kaldırırken şimdi gidip kendi donemlerinde yaptıkları bir stada verirler mi sence Can
...

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konuya katılmıyorum.

Yani o işin yapılışındaki amaç o olabilir veya olmayabilir. O konu zaten siyasi ve forumda yeri yok. Ama her stadın adının Atatürk olması da estetik ve mantıktan uzak bir durumdu.

Bu konuya katılmıyorum.

Yani o işin yapılışındaki amaç o olabilir veya olmayabilir. O konu zaten siyasi ve forumda yeri yok. Ama her stadın adının Atatürk olması da estetik ve mantıktan uzak bir durumdu.
Estetik açısından ve mantık çerçevesinde dusunmedikleri aşikar ama siyaset yasak olduğu için konunun orasına girmeyim o zaman:)

Hayır yani çoğu stadın isminin içersinde Atatürk geçmesinin ne zararı olabilir ki.

Her yerden Atatürk ismini kaldırırken şimdi gidip kendi donemlerinde yaptıkları bir stada verirler mi sence Can
...

Tabi vermezler böyle bakarsak ama beni rahatsiz eden hic kimsenin bunu dile getirmemesi ve buna ses cikarmamasi.

Tamam bir kac stad da ismi degistirirsin ne bilim modern birsey yaparsin Konya Arena veya Vodafone Arena gibi. Ama 17 stad dan Atatürk ismini silmek de cok be abi.

Üst Alt