Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

Cevap: Adı Rijkaard değil Yılmaz - Abdullah veya Fatih Olsaydı!!

Evet diğer takımlar yerinde sayıyor değil mi? O bahsettiğin sezonlarda şimdiki kayseri trabzon falan olsaydı açık ara farkla şampiyon olurlardı.Yok artık öyle gelen geçene 3-5 gol atma devri,büyükler devri bitiyor artık.Her maç 3 ihtimalli.

Şaka ? o dönem gelen geçene 3-5 atıp mı kazanıyorduk ? Denizli maçını ve bir çok maçı son dakikalarda 1-0 2-1 1-1 kurtardık.Fenerbahçenin en iyi senesiydi.Saçma sapan konuşmayın.Sanki 15-20 yıl öncesinden bahsediyoruz.O zaman da bir çok takım dişliydi.Elbetteki 3-5 atılacak takımlar vardı.Şimdi de var.Ki şuanda iyi takımlar Real Madrid (geçen sene) Barcelona gelene geçen 3-5 atıyorlar.Daha geçen sene La Liga Puan Rekoru kırıldı.

Barcelonada isterse Uzay Kupası alsın, 20 tane de Pele gibi futbolcu çıkarsın ortaya bana ne yahu? Barcelona taraftarı övünsün bununla. Galatasarayda son derece başarısızdır, oynanan oyun da ümit vermektedir. Beni de bu ilgilendirir.

Çünkü Rijkaard ismini onların yanına bile koymam.

"Çalıştırdığı Takım İBB, Kasımpaşa, Galatasaray değil de Hollanda veya Barça Olsaydı"

Barcelonada isterse Uzay Kupası alsın, 20 tane de Pele gibi futbolcu çıkarsın ortaya bana ne yahu? Barcelona taraftarı övünsün bununla. Galatasarayda son derece başarısızdır, oynanan oyun da ümit vermektedir. Beni de bu ilgilendirir.

Başarısız demeyelim başarısız ötesi.Bence Galatasaray tarihinin en başarısız teknik adamlarında üst sıralarda yer alacak şu anki haliyle

Evet diğer takımlar yerinde sayıyor değil mi? O bahsettiğin sezonlarda şimdiki kayseri trabzon falan olsaydı açık ara farkla şampiyon olurlardı.Yok artık öyle gelen geçene 3-5 gol atma devri,büyükler devri bitiyor artık.Her maç 3 ihtimalli.

Kim demiş bunu 2-3 büyük maç dışında 3 ihtimalli falan olmamalı..Diğer takımlar yerinde saymıyorsa bizde saymıyoruz..Yedek stoper bouzidken g.zanla ali turan olmuş almanyanın asist lideri misimovic gelmiş.Marsilyanın ön liberosu gelmiş,liverpoolun sol beki gelmiş,Baros gibi adam gelmiş,Neill gelmiş,Brezilyanın as oyuncusu gelmiş,Kewell gelmiş ama bizimki oynatamıyorsa biz ne yapalım

Volkan-Hüseyin-Ergic--Ozanlı takım şampiyon olmuş.Kayseri Trabzon nereye açık ara şampiyon oluyor.Daha geçen sene yaşandı buna benzer olay..

Topuz--Emre--Selçuk--Özer

dörtlüsü şampiyon oluyordu

Barış--Ayhan--Topal--Arda dörtlüsü gibi

Rijkaard ile gelişim kaydeden bir tek oyuncu sayamazsınız doğru düzgün Sabri dışında ki o da kondisyonu doğuştan olduğu içindir.Diğerleri o kadar vasat çalıştırılıyor ki adamlar maçta sadece yürüyebiliyor 30 dakika sonra.

yo neill yürümüyo,baros sürekli hareket halinde,kewell bile bi tarafını yırtıyo tabiri caizse.

bu iş tamamen isimle ilgili gerçekten, adı "Skibbe" diye adamı eleştirmeyen kalmamıştı mesela

Kim demiş bunu 2-3 büyük maç dışında 3 ihtimalli falan olmamalı..Diğer takımlar yerinde saymıyorsa bizde saymıyoruz..Yedek stoper bouzidken g.zanla ali turan olmuş almanyanın asist lideri misimovic gelmiş.Marsilyanın ön liberosu gelmiş,liverpoolun sol beki gelmiş,Baros gibi adam gelmiş,Neill gelmiş,Brezilyanın as oyuncusu gelmiş,Kewell gelmiş ama bizimki oynatamıyorsa biz ne yapalım

Volkan-Hüseyin-Ergic--Ozanlı takım şampiyon olmuş.Kayseri Trabzon nereye açık ara şampiyon oluyor.Daha geçen sene yaşandı buna benzer olay..

Topuz--Emre--Selçuk--Özer

dörtlüsü şampiyon oluyordu

Barış--Ayhan--Topal--Arda dörtlüsü gibi

Mesajlarını tek tek okudum bu forumda kendi görüşüme en yakın kişi olarak seni gördüm. Tebrikler. Harika yorumlar ve tespitler yapmışsın. Ama Rijkaardseverler anlamaz senin dediklerini ben aylardır anlatmaya çalıştım ama olmadı boşuna ikna etmeye çalışma onlar putlaştırmışlar Rijkaard'ı. Ne yapsa o haklıdır. Takım ne hallere düşerse düşsün onun hiç kabahati yoktur bu işte. Rijkaard bugün çıkıp dese ben Rijkaardsaray diye bir takım kuruyorum ve tüm destekçilerimi bekliyorum diye bu adamlar Galatasaray'î bırakıp Rijkaardsaray'ı destekler. O derece..

Sistem konusunda elestirmem Rijkaard´i. Ben sadece teknik kararlarini elestiririm su anda. Oyuncu degisikligi, kadro secimi vs. Rijkaard´in sisteminden vazgecmedigini bile bile kendi kafalarina göre transfer yaptilar. Sonra da adini " onay aldik " koyup sorunu gecistirdiler. Nerde Honda, nerde Stoch, nerde Dos Santos, nerde Guti? Bunlar Rijkaard´in istedigi futbolcular degil miydi? O yasli, digeri pahali, digeri Japon diye alinmadi. Kendi kafalarina göre is yaptilar, sonucuna da katlanacaklar. Bu zihniyete sahip yöneticilere Rijkaard zaten fazla. Devam edilmesi yanlis karar zaten. Adama senelik neredeyse 4 Milyon veriyorsun ama istedigi adamlari almaya yanasmiyorsun. Bu nasil bir güven, nasil bir devrim? Bunu sorgulayin ilk önce

rijkaard istifa etde bitsin bu kavga artık,eğer bu takımı şampiyon yapamam diyorsan gerçekten git,eğer yaparım diyorsan kal..artık bizlere de kulübe de kendine de zarar verme...tazminatı falanda bırak..

basliga bak cay demle, angut.com da böyle konular ancak acilir, ciddi olalim biraz!

yada bilinmeyenleri anlat her şey açığa çıksın o futbolcuları sen mi aldun cana yı pino yu herşeyi anlat..belki bu yönetimin ömrü biraz daha kısalır..artık bir galatasaray taraftarı olarak sabrım kalmadı..takım kaç senedir şampiyonlar ligine gidemiyor avrupada başarı yok...

yada bilinmeyenleri anlat her şey açığa çıksın o futbolcuları sen mi aldun cana yı pino yu herşeyi anlat..belki bu yönetimin ömrü biraz daha kısalır..artık bir galatasaray taraftarı olarak sabrım kalmadı..takım kaç senedir şampiyonlar ligine gidemiyor avrupada başarı yok...

annemizin liginde basarili olduk, avrupa kaldi...

rijkaard istifa etde bitsin bu kavga artık,eğer bu takımı şampiyon yapamam diyorsan gerçekten git,eğer yaparım diyorsan kal..artık bizlere de kulübe de kendine de zarar verme...tazminatı falanda bırak..

Kriterimiz sadece şampiyonluk. Daum gelsin. Bir şekilde şampiyon yapar olmadı ikinci yapar..Şampiyon yapamazsa onu da göndeririz, sonra Luce gelir, şampiyon yapar ertesi yıl yapamazsa onu da göndeririz, sonra Tugay gelir ara sıra bizle geçmişi olan oyunculara şans vermek gerekir 5 hafta sonra istifa eder. Bir ileri iki geri.. Zaten Rijkaard adam falan da değil. Adam olsa istifa ederdi bugüne kadar. Üsluba bak :)

sana göre adam olmak nasil bisey, yoksa sen Ahmet Cakar misin??

biz yazıyoruzda aceba yönetimden birileri buraları okuyormu...

sırf para için boşa kürek çekmemeli takımı,taraftarı,kulübü de düşenmeli zamanında nasıl istifa etti lucescu siz tazminat vermeyin ben istifa ederim dedi gitti

Rijkaard'ın sırf para için kaldığını nerden biliyorsun? Tamam Rijkaard eleştirilirde, takımı kötü hale getirdi, futbolcular eskisi gibi değil, takım yapamıyor vs. vs. diye hatta futbolu bilmiyor tarzında bir eleştiri anlamsız olsa da tolere edilebilir de artık sanırsam sinirden ya da takımın kötü gidişinden dolayı insanlar iyice gerginler ve bazı eleştiriler hakaret boyutuna varıyor. Artı bir de böyle bir ortamda nesnel dayanak olmadan paragöz vs. vs. gibi imalar yapılıyor, komplo teorileri dönüyor, birbirimizi yemeye başlıyoruz. Fakat biz bilemeyiz para için burda kalıp-kalmadığını. Elimizde veri yokki. Belki yönetim otursa Rijkaard senle biz anlaşamıyoruz dese gider, belki de gitmez. Bir de Rijkaard'ın tazminatı ne kadar? Benim bilgim yok açıkcası eğer 500.000-1.000.000 gibi ise yönetim istemiyorsa bir şekilde bu parayı verir. Senin bilgin var mı tazminatının ne kadar olduğu noktasında, artı yönetimin biz seni istemiyoruz diye bir şey söyleyip, Rijkaard'ın tazminatımı ödeyin gideyim diye bir şey dediğine dair?

Üst Alt