Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor

Adnan Öztürk : bir daha tartışılmadan bir dayatma getirirlerse adliyeye sevk ederiz

Playoff cezalarla ilgili şark kurnazlığıyla yapılmış dayatılan bir uygulama. Bu seneyle sınırlı kalacağı taahhüt edildi.Bir daha bu uygulama bize haber vermeden önümüze konursa hukuki yollara başvururuz.

abi adam ne güzel konuşuyor lan allah çaprsın sabaha kadar Galatasaray hakkında konuşsun dinlerim.

- Birileri Türk futbolunda tansiyonu arttırmak istiyor, kaosu arttırmak istiyor ve sürekli dumanın altına odun atıyor. Birileri de sürekli tansiyon düşsün diye uğraşıyor. Bizim her söylememiz tribünlerde şiddet olarak yansıyabilir. Anadolu kulüplerinin de çoğu bu tansiyonun bitirilmesi için o arada da Demirören'e karşı bir hareket başlatılmadığı için eleştiri alıyoruz. G.Saray olarak neden liderliğe soyunmadınız diye eleştiriliyoruz. G.Saray olarak liderlik yapabilirdik kimseden korkumuz yok. Ünal Aysal ile de "Acaba Başkan'ım sizi mi aday olarak gösterseydik" diye konuştuk.

- Birilerinin sürekli ortamı gerdiği noktada bizim bir aday çıkarmamız ortamı çok gererdi. Biz bunun bilinciyle liderlik yapmak istemedik. Biz lider olarak çıksaydık bu dengeler çok değişirdi.

- Birinci önceliğimiz Türk futbolu ama bu kaosu arttırmaya çalışmanın kimseye faydası yok. Bunun çabuk algılanması ve üzerinde düşünülmesi lazım.

STADIN DURUMU

- Stadın durumunu iyi anlamak lazım. İlk yapılmaya başlandığında rahmetli Özhan Canaydın'ın imzasının yanında Başbakan ve dönemin bakanlarının imzası var. G.Saray'ın elinde de böyle bir kontrat var. Bu kontratta 49 yıllığına idareten G.Saray'a verildi diyor. Stadın açılışında yaşanan olaylar sonrası o dönemki yönetim devir teslim daha çabuk yapılsın diye ikinci bir anlaşma imzalamış. Sene de 1.5 milyon TL GSGM'ye bir aidat ödenecek diye imza atılmış. Bunun yanında stadın reklam gelirlerinden de bir şeyler verilmiş.

- Bu tarz kontratlara imza atılması için Genel Kurul'dan karar çıkması gerekir.Burada hukuksal bazda G.Saray'ın sıkıntıları var. Stadın artık devir tesliminin yapılması gerekiyor. Geçici olarak teslim aldık ama bütün eksikleri zapta geçirdik. Bu bürokrasi ve hukuki bir süreç. Askıda kalan bir konu var. Spor Genel Müdürlüğü de haklı olarak "Bunu siz imzaladınız" diyorlar. Ama ortada telaşa getirilecek bir durum yok.

- Play-off sistemi az takım sahip ülkelerde uygulanıyor. Türkiye'de takım adedi ve reytingle ilgili bir problemi yok. Bu şark kurnazlığı ile yapılmış bir hesap kitaptı ama G.Saray için bir şey fark etmez. Hedefe varmak için her türlü donanıma sahibiz. Önümüzdeki sene olacağını sanmıyorum. Olursa da bu sene yapmadığımızı yaparız ikaz ediyorum. Türkiye'nin en önemli hukuk adamları G.Saraylı'dır. Biz hukuku çok ciddiye alırız. Bir daha böyle fikirler alınmadan tartışılmadan bir fikirle gelirlerse biz de adliyeye sevk ederiz.

Adnan Öztürk : " Bu stratejilerin bir yere varacağını düşünmüyorum.Türk halkı olayların bilincinde ve iyi analiz ediyorlar."

" Birileri strateji yaparken neleri kırdıklarını daha iyi düşünmeleri gerekiyor"

" Biz Galatasaray olarak doğru yolu göstermeye çalışıyoruz. Herkesten rica ediyorum hertürlü sözü akıl süzgecinden geçirsinler "

Akıl yolunu bulur,bu yaygarayla bir yere varılmaz.Birilerinin gündem oluştururken, strateji oluştururken neleri kırdığını görmeye ihtiyacı var.

Taraftar desteğini esirgemesin tadını çıkarsın biz herşeyi takip ediyoruz gerekeni gerektiği anda yaparız

Tebrik ediyorum . Şu günlerde mahalle ağzıyla yapılan açıklamalardan sonra Adnan Öztürk'ü dinledim ve birkez daha gurur duydum iyi ki Galatasaraylıyım. Asil duruşundan dolayı teşekkür ediyorum.

Stadyum konusu çok önemliydi. Umarım en yakın zamanda tam hakları alınır ve eksikleri giderilir. Çok iyi konuştu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt