Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Cevap: Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Yerli futbolcu almalıyız gene hata yapıcaz sorun yabancılarda degil.

Hamit, Gökhan Inler, Selcuk Inan, Eren Derdiyok 4´lüsüden en az 2´sini getirmemiz lazim.

Ayrica Ardayi ikna etmemiz lazim.

Ardayı neyini ikna ediceksin yahu Arda vazgecilmez deglidir.

Ha sunun icin derseniz Ardaya cok haksızlık yapıldı boyle ayrılmasın derseniz nispeten katılırım ama Arda vazgecilmez degil.

Adam göt göbek yaptı beyler. İspanya ya gitsin vucüt yapsın biraz.

O göt göbek bile bizim kadrodaki 25 oyuncuya bedel.

Türkiyenin en iyi oyuncusunu satarken "yerli kalitemizi yükseltmek istiyoruz" diyebilirmiyiz?

Diyebiliriz neden demeyelim TR nin en iyi oyuncusu Arda dır ama vazgecilmez de degildir.

Yav daha şimdiden yok yapamazlar yok edemezler demenin ne alemi var anlamıyorum biraz inanın Allah aşkına

Yahu kim,nereye gitmiş?Felaket tellallığının bir anlamı yok.Bir sakin.

Yahu kim,nereye gitmiş?Felaket tellallığının bir anlamı yok.Bir sakin.

Beşiktaşın bizdem 3 gömlek daha iyi kadrosu var adamlar şimdiden harıl harıl çalışıyolar.Hamitinden selçuğuna hepsine talip oldu adamlar.Maicona Kakaya uğraşıyolar.En azından bi çaba içindeler.Bizimkiler kağnı gibi çalışıyolar.Sanki çok iyi kadromuz varmış gibi

Cok mu zor yahu onu anlamiyorum. Elanoya misi ye seneligi 3,5 verecegimize (bonservisi var daha), bonservis fiyatina

Selcuk var hamit var. 3 senede ode 15 mil € yu= elano misi bonservis.

Selcuk ve/ya hamiti kaptirirsak agzimizi havaya dikeriz..

Yahu bu adamların rahatlığı rahatsız ediyo beni.Şimdiden 3-4 tane yerliyle prensip anlaşmasına varmamız lazımdı.Rahat davranma lüksümüz yok beyler.Geçen sene aynı sorunu yaşadık işte.

Bi şey diyim mi eğer fener şampiyon olamazsa Aysal yönetimi tasarruf ayağına yatacak gibi geliyo bana.

Üst Alt