Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

Cevap: Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

İNŞAALLAH Polat kazanır ama kazanamazsa en azından böyle tecrübeli ceo gelecek diyeüzüntüm azalır

Helal olsun o tamamda Adnan Polat ÖC'den onca borcun altina girdiginde sen nerdeydin? "Büyük Galatasarayli"?

Beyler bende Adnan Polat'ı destekliyorum ama kendimizi kandırmayalım büyük yöneticiler büyük şirketler için olmazsa olmazdır. En basiti Steve Jobs Apple'a geri döndükten sonra şirketin nasıl bir dönüşüm yaşadığına bakabilirsiniz

Futbol farklıdır, yöneticilik dahada farklıdır. Ama Türkiyedeki futbol gariptir,farklıdır, yöneticilik ise TAMAMEN farklıdır. Türkiyede vergi kaçırmasından borçlar dengesine kadar bir sürü olay vardır.

Bankalar Türkiyede kredi borçlarını ödemek için daha düşük faizli başka bir kredi imkanı sunar. Başka ülkelerde görmedim ben hiç. Kredi kartı borcu ödemek için düşük faizli kredi :)

Kenyon mudur denyo mudur nedir sadece bunu bilse Türkiye ye gelmez zaten :)

Bide kenyon denilen denyoya verilecek 3.7 milyon poundumuz varmı? yaklaşık 6 milyon euro yapıyor. Rijkaarda verilen 3.5 milyon euro tartışılırken bu adam abestir. Hele üçü gelse yıllık 15 milyon euro bu bostanlara gidecek. Haldun Üstünel bedavaya bunlardan kat be kat daha iyisini yapıyor..

Seçilirse Adnan Öztürk gerçekten yazık olur.

fft1mm922301.jpg

Öztürk, başkan seçilmesi halinde transfer edeceği dünyaca ünlü spor adamları Peter Canyon, Tomas Kurth ve Esteve Calzado ile gövde gösterisi yaptı.

Yıllık 1 milyon Dolar’a anlaşılan bu isimlerden Tomas Kurth Futbol A.Ş’nin CEO’su olacak ve İstanbul’da yaşayacak. Peter Canyon ve Esteve Calzado ise 15 gün İstanbul’da, 15 gün Londra’da yaşayacak ve yol masrafları kulüp tarafından karşılanacak. Bu arada Öztürk, yönetim kurulunu bugün tanıtıyor. Saat 11.00’deki tanıtım toplantısı Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Üç spor adamının da tanıtılacağı toplantıda, Öztürk’ün yönetim kurulu listesinde Reşit Sinanlı, Murat Ece, Cengiz Özyalçın, Hayrettin Kozak, Mehmet Cibara, Candemir Berkman gibi isimler bulunuyor.

Öztürk şov yapacak - www.fanatik.com.tr

öshan canaydının yolundan gider bu arkadaş.adnan başkanın sonuna kadar arkasındayız...

Kafasını kullansa da Polat'la birleşse keşke

Şu var Haldun Üstünel getirdiği adamlarla kalbimizi kazandı.Getirdği adamlar zaten Galatasrayımıza yalışan adamlar ama Öztürkün aldığı adamlar Haldun dan daha iyi oyuncular getirir diye düşünüyorum.

Şu lincoln ismini daha ne kadar göreceğiz burada?

Şu var Haldun Üstünel getirdiği adamlarla kalbimizi kazandı.Getirdği adamlar zaten Galatasrayımıza yalışan adamlar ama Öztürkün aldığı adamlar Haldun dan daha iyi oyuncular getirir diye düşünüyorum.

Sanmıyorum vallahi. Haldun Üstünel'e 1 Milyon Euro verin, 10 Milyon Euro'luk futoblcu alır gelir o derece kabiliyet var adamda.

Fakat kim başa geçerse geçsin (kesinlikle Polat'ı istiyorum bunu tekrar belirteyim) Galatasaray çağ atlayacaktır inşallah. Bu olayı da şöyle yorumluyorum;

Bir adam arabayla Konya'dan İzmir'e gider, diğeri de Antalya'dan İzmir'e gider. Yollar uzun da olsa kısa da olsa Allah'ın izniyle İzmir'e varacaklardır. Bu olayda buna benzer. İki başkanda çok iddaalı. Başkan Adnan Polat kendini kanıtladı, vizyonunu ortaya koydu. Öztürk ise dünya çapında yöneticiler getirerek bu işi çok ciddiye aldığını kanıtladı. Ve iki başkanda Rijkaard ile devam kararlarını bir kez daha yinelediler.

Bakalım inşallah Adan Polat kazanır seçimleri -ki yüksek ihtimal başkan kazanacak- ama Galatasaray için hayırlısı neyse o olsun diyorum...

peter kenyon o kadar iyiyse chelsea de niye görevine devam etmiyor.

Polat'ı tutmama rağmen Öztürk'ün bu hamlesi müthiş..Ali Dürüst ve bu üçlü ciddi bir oy kazanmasına neden olabilir..

Arkadaşlar herkesin birini desteklemesi kadar doğal birşey yok ancak desteklerken diğer adaylara haksızlık yapmayalım.Dünya devi 3 yönetici bu adamlar çalıştıkları kluplerden 1 futbolcu getirir tek futbolcuda 5-10 milyon euro kazanırsın.Ayrıca 3 ünün aldığı ücret inanınki kaliteli 1 yabancıya ödediğimiz paralardan daha az.Proje yok derken bu kişilerin gelmesi bile başlıbaşına projedir galatasaray ı tüm dünya basını yeniden hatırladı merak etmeyin konuşuluyor dahada fazla konuşulacaktır...

Bu adamların olayı pazarlama.

Yani kalkıp Üstünel'in yaptığı işi yapmayacaklar. Örneğin Manchester nasıl Japonya'da bilinen bir takımsa bunların da Galatasaray'da ki amaçları benzer olacaktır.

Bazı futbolculara istediği parayı versende takımın tanınmamışsa populer değilse yada avrupa liglerinde yoksa getiremezsin bu sahısların isimleri bile futbolcuları heyecanlandırır

Adnan Polat iyi niyetli olmasına rağman başarılı olamıyor. O kadar iyi transferlere rağmen sahada yürüyen bir takım yaratıldı. Ben Adnan Öztürk'ün seçilmesini istiyorum. Galatasaray'ı bu hamleleri ile dünya kulübü yapabilir.

Haldun abimiz seçimden sonra üçünün transferini de halleder:)

Üst Alt