Adnan Öztürk: "Utanç senesi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "Utanç senesi"

Bu adam ne söyledigini bilmiyor. Amatör branşları takip ediyor mu hiç acaba? A takimlari gectim altyapı takımlarında bile transferler yapılıyor artık. Yabancı oyuncu almazsan ligden düşersin zaten. 2. Lig takımları bile yabancı transferi yapıyor. Olimpiyatlar demiş kendisi. Basketbol voleybolda olimpiyata gitmenin ne kadar zor oldugunu biliyor mu acaba? Ve bunun kendi yetistirdigi 3 5 oyuncuya baģlı olmadıģını. Sen yatırım yapmazsan yetistirdigin oyunculari Vakıf Eczacı fb alır gecer. O yüzden ya yatırım yaparsın ya da tamamen kapatırsın bu branşları. Bunlara gelene kadar futbolda yapılan komisyon transferlerini düşünsün.

laf ebesi arkadaş bu adam dedikleri doğru olsa bile hiç hiç istemem bu adamı

Dursun'a karşı aday olacakken biat etti hastayım diye çekildi
Anca konuşur konuşur durur
Bu adamın yönetimin başına gelmesiyle Canaydın-Polat sırasıyla yönetiminin v2 si olur Dursun-Öztürk yönetimi

Kes la bebe. Anca konuşuyosun. Seçim zamanları tüyüyosun, seçimler bittikten sonra piyasaya çıkıyosun. Boş boş konuşacağına ibra etmemenin yollarıno düşün

Adnan Öztürk: "Galatasaray, Galatasaray'a gönül verenlerindir.Genel Kurulun malı değildir."

Adnan Öztürk: Dursun Özbek sözlerini tutamadı.Galatasaray taraftarındır. Genel kurul üyelerinin tapulu malı değildir.

Aspor'da dedi.

Ben izlemedim ama twitter'da yazılanları okudum galiba bunları da söylemiş. O zaman benim fikrim değişir.Sportif başarı getiremez
Adnan Öztürk'ten bu kafa yapısıyla olmaz

Adnan Öztürk'ün 2 sözü beni çok korkuttu.
1- Kadromuz açık ara en kaliteli kadro dedi.
2- Sevgili Hamza'nın gönderilmesi yanlıştı dedi!

Son düzenleme:
Yönetime laf sok ama iş amatör branşlara gelince laga luga yap maçon yiyorsa kapatacam desene Adnan bey. Diyemezsin çünkü tam liseli ağzıyla konuşuyorsun. Yoksa Futboldan gelen futbola gün itibariyle fazlasıyla yeter. Bknz sponsor kombine bilet yayın gelirleri.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt