Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

ben bu adamı basımın ustunde tasırım,super yahu,Allah eksık etmesın senı Adnan baskan

bakan bir açıklama yaptımı acaba arkadaşlar bu ormanın verdiği röportajın videosu falan varmı merak ettim yüzünün aldığı hali :D

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Fikret Orman'la konuştum.. Beşiktaş'ın yeni sezon maçlarını Arena'da oynayacağından çok emin.. Ünal Aysal'a değil ama Adnan Öztürk'e kızgın!

Bjk'liler Demirören'den çektiğinden daha fazla çekecek bu adamdan..

İbrahim Seten yine mi konuşmuş , kaç geliyor acaba bunun telefon faturası,hangi tarifeyi kullanıyor?

Bence Kasımpaşa Stadı konum, kapasite ve ambiyans olarak Beşiktaş için ideal. Neden bizim stada sulandıklarını hiç anlamıyorum. Dörtte birini bile dolduramazlar stadın.

neden olacak. batıyorlar. loca falan satıp iyi gelir elde etmek. stadın para getirisi ağızlarını sulandırdı. çakallık yapıyorlar. batsınlar anasını satıyım.

ORMAN'IN AÇIKLAMALARI

Toplantı sonrası açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise bir kez daha görüşeceklerini açıkladı.

Fikret Orman, "Sayın Bakan'ın katıldığı Galatasaray camiasının başkanı, yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu dostça bir toplantı oldu. Talebimizi ve nedenini ilettik. Galatasaray kulübü de kendi açısından kendi cevaplarını verdi. Gayet dostane bir ortamda geçen görüşme oldu. Sayın Bakan da görüşleri dinledi. Bir tur daha aramızda konuyu görüşeceğiz" ifadelerini kulandı.

Adnan Öztürk'ün açıklamalarını da değerlendiren Fikret Orman; "Onun düşünceleridir. Biz daha olumlu bakıyoruz" diye konuştu.

Orman sözlerini, "Beşiktaş Türkiye'nin en önemli markalarından bir tanesi. Ülkemizi her konuda temsil eden 110 senelik bir camiayız. Stadımızı yenilemek istiyoruz. Oynamak istediğimiz yer de belli. Bir kaç tur daha görüşeceğiz gibi görünüyor" ifadeleriyle bitirdi.

Yüzsüz ibiş ananın kulakları kopucak yakında küfür yemekten haberin olsun

neden olacak. batıyorlar. loca falan satıp iyi gelir elde etmek. stadın para getirisi ağızlarını sulandırdı. çakallık yapıyorlar. batsınlar anasını satıyım.

Stadi acsaydik bile localarin acilmasi imkansiz hatta baskan öyle birseyler söylemisti,loca sahipleri istemiyor v.s diye.

Yani bir sürü firma is adami tonlarca yüklü para verim evi gibi kiraliyacak,gelip baskasi kullanicak,bunlarin derdi locaysa o kadar locayida satamazlar zaten 5ß-60 localik saracogluna yalvarsinlar ancak doldururlar...

Bu saatten sonra kimse merak etmesin,Bakanla konusuluyor ve Adnan Öztürk konu kapandi diyor artik bu is bitmistir,kimse zorla Galatasarayin stadini bir baska külübe veremez,vermeye kalkan olursada sonuclarina katlanir,bu konu bizim icin kapanmistir.

Yok artık rahatım ben sadece yönetimi meşgul edicek bu stat meselesi.

Transferler gecikebilir bu yüzden.

Ama bu gün itibarı ile bitti arttk stat faslı kime gidiyolarsa gitsinler nah oynarlar STADIMIZDA

Diyelim ki stad ı zorla devlet verdi bjkye. Bundan bir karımız olacakmı. Stad gelirlerinden alacağımız bir yüzde olacak mı.

Yoksa tüm bilet loca vip koltuk satışları falan bjkye mi gidecek.

Kesin sembolik cuzi bir miktar yıllık kira öderler. Gerisi bunlara kalır.

f.orman tam bir xxxxxx, ulan istenmiyosunuz, halen bitmedi diooo

Beşiktaş'ın ısrarı çok anlamsız.Temelde içinde bulundukları koşullarda stadın yapımına başlamaları mümkün görünmüyor.Sonuçta doğrudan devlete bizim stadı karşılıksız yenileyin diyemeyecekler.Hala ikinci bir görüşme daha yapılacak yönündeki ısrarlarından vazgeçip öncelikleri gözden geçirmesi lazım başkanlarının ki ben nedense o adamın Beşiktaş'ı daha kötü bir hale getireceğini düşünüyorum.

Sadri nin kupa hikayesine döndü, Fikret in stat hikayesi.

İnsan da biraz yüz olur arkadaş, istenmiyorsunuz yahu idrak etmesi bu kadar mı zor ?

Bu nasıl bir yüzsüzlüktür ? Azıcık gurur sahibi olun yahu, izan sahibi olun.

Aslında söyleyene değil, söyletene bakacaksın.

Buyur sayın bakan !! Emirlerini bekliyoruz, hadi !!

"Galatasaray'ı stadımızda istemiyouz. #TTArenaSerefBeyStadyumu "

yazan BJK 'liler. Bu yanıtı fena halde hakettiniz.

Üst Alt