Adnan Polat: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor

Cevap: Başkanımız Adnan Polat Açıkladı: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor

inamotolarmı evet hep inamoto diyoruz yönetimi savunmak için ama bu adamı kimin aldığını bile bilmiyoruz.Evet soruyorum inamotoyu kim almıştır!!!!

özhan canaydının bu klübü çok kötü yönetmesi benim Adnan polatın hatalarını görmeme engel değil.Hiçbiriside umrumda değil.benim için önemli olan Galatasarydır.Benim için Adnan polat çok büyük hayal kırıklılığıdır.Bakın bakalım Adnan polatın Ozhan canaydın başkanlığında futbol şubesinin başından başkanlığa uzanan dönemde yapılan transferleri iyi inceleyin..bırakın artık keweel,baros ekseninde dolaşmayı..Bu kadar transferi özhan canaydın devam etseydi oda yapardı.Çünkü borçlar daha düzenli ödenilebilir duruma getirilmiştir.

ne gerek var transfere bu takımın geçen sene başarısız olmasının sebepleri olan grupcu hasan ve ümit gittiya herşey düzelecek!!

her yönetimin mutlaka hatası olacaktır, oluyor. ben susalım kimse yönetimi eleştirmesin demiyorum ama yapılan eleştiriler yıkıcı değil yapıcı olmalıdır. eğer yapacağımız eleştiriler takıma faydalı olacaksa buyur yapalım ama maalesef çoğu kişinin eleştirisi kulübe zarar veriyor. şimdiki yönetim en azından kısa vadeli düşünmüyor, bunu rijkaard'ın getirilişinden anlayabiliriz. şimdi diyeceksiniz ki nerden biliyorsun belki kısa vadeli başarı için getirildi? ama bunun böyle olmadığı adnan polat'ın galatasaray dergisindeki yazısından netçe anlaşılabiliyor. yani demek istediğim bu yönetimin geleceğe yönelik planları var, düşünceleri var. bu doğrultuda çalışıyorlar, kısa vadeli düşünmüyorlar. haklısın şu anki yönetimde transferleri adnan polat yapmıyor belki. ama haldun üstünel'e sonuna kadar güvenerek transfer konusunda sınırsız yetki veren de o. ayrıca transfer konusunda yönetimi eleştirmek çok büyük haksızlık (bu lafım kesinlikle sana değil genel olarak). rijkaard getirilmiş daha ne olsun? eminim ki transfer çalışmaları bütün gizlilikle sürüyor. ellerinden geleni yapıyorlardır. eğer transfer beklentileri bu kadar yükseldiyse, eğer biz heyecanla transfer bekleyebiliyorsak bu şidmiki yönetimin başarısıdır. onlar da en az bizim kadar galatasaraylı, onlar da en az bizim kadar galatasaray'ın başarısını istiyor. 1-2 hafta sonra bomba transferler gerçekleştiğinde yine en büyük adnan polat, en büyük üstünel olacak biliyorum. o yüzden biraz sabır gösterelim, bırakalım çalışsınlar. gerekiyorsa eleştirelim yönetimi evet ama bu eleştiriler kulübe birşey katacaksa yapalım, lütfen. yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışalım ...

Ayrıca hiç bir oyuncumuz satılık değil dedi.Bence Servet kalıyor.

Liseli olmadığı için demedim. Lisenin desteği arkasında olmadığı için başkan olamaz. Keza Adnan Polat'tan önce de lise dışından başkanlar seçildi. Ama Galatasaray Spor Kulübü'nde başkanlık yapanlar her zaman lisenin desteğini alan kişilerden seçildi. Aksi düşünülemez, lakin lise; kongrenin yaklaşık %80'ini oluşturuyor. Abdurrahim Albayrak'ın son anda liste dışı kalması da bu baskı sonucunda meydana gelmiştir.

Ayrıca lobi denmesi sizde neden kötü bir izlenim uyandırıyor? Lobiye sahip olmak kötü bir şey mi? Galatasaray Spor Kulübü, lise lobisinin kültürü ve teamülleriyle yönetilir ve bu da kötü bir şey değil. Galatasaray Spor Kulübü'nü kuran da bu kültürdür zaten. Afaki yazmanızı gerektirecek bir durum yok, holiganlık yapmanın da..

Bir de, Özhan Canaydın'ı destekleyen, Adnan Polat'ı desteklemeyen gibi bir durum yok ki kulüpte, hepsi Galatasaray'ı destekliyor. Onun veya bunun adamı olmak Galatasaraylılığa yakışmaz.

Galatasaray'ın kongre üyesinin %80'ninin liseliler tarafından olusturulması işte belki de sorunun kaynagı burada

bakın dünyanın en büyük spor klüplerinden olan barcelona'da 100 bini aşkın üye var ne kadar kızsak da Aziz yıldırım fb'de üye sayısının arttırılması konusunda epey ugrasıyor belki artık bizim de bu konuda bir şeyleri değiştirmemiz gerekiyor en azından kafaları

Lobi olayına gelince lobiciliği cok iyi bilen birisi olarak sana net ifade etmek isterim ki lobicilik hele ki bizim ülkemizde asla iyi bir olgu degildir dostum

hele ki bu sahsi cıkarların cok fazla ön plana cıktıgı ve sırf baskan sıfatını alabilmek adına yarısan bir takım kişilerden olusuyorsa daha da kötüdür ve burda da holiganizm yaptıgımı zannetmiyorum tam tersi oldukca realist bir gözlem yaptıgımı savunuyorum

sana Galatasaray'da gücün bir başkasına geçmemesi adına onlarca örnek gösterebilirim lobiciliğin nasıl kötü kullanıldıgına dair en basiti cok degil 2-3 ay evvel Galatasaray'ın lise ayagının nasıl kulisleri karıstırdıgını hepimiz şahidiz

ve son söylediğine kesinlikle katılmıyorum inanıyorum ki sende bu söyledigine katılmıyorsundur bu dünyanın her yerinde böyledir eğer bir secim varsa ve adaylar varsa sende o adaylardan birini tutarsın yani onun adamı olursun

tabiiki de herkes galatasaray'ı daha iyi bir noktaya taşıyacagı vaadini veriyor aksi düşünülemez heralde işin mantıgına ters olur

saygılarımla

hiç haber yok ya. yalan da olsa şuraya bi başlık mı açsak. bi kaynak gösterip.

özhan canaydını destekyen,adnan polatı desteklemeyen gibi bir durum var.olmasa neden imza kampanyası başlatıldı.o imza kampanyasını başlatanlar özhan canaydınla geçen 5 yıl da neredeydiler.o 5 yıl gs tarihimizin en kötü yıllarından biridir.

hiç haber yok ya. yalan da olsa şuraya bi başlık mı açsak. bi kaynak gösterip.

sabredin arkadaslar sabredin sunun surasında kampa gitmemize az kaldı ben inanıyorum ki Rijkard'ın istegini (kampa transferler dahil olsun) yerine getirecek yönetim bunun icinde bütün mesaisini harcıyorlar

bence bonservisi elinde olan lucas neill'i ve biri orta saha olmak diğeri de kanat olmak üzere 2 kaliteli isimi alsın bu yönetim başka da transfere gerek yok

3-4 ülke

Fransa (?)

İspanya (Maduro)

İngiltere (Martins)

Almanya (?)

soru işareti olan yerleri siz doldurunuz :)

Bizim en iyi transferler teknik kadrodur, zira haberleri ve yazılanlara bakıyorum da bu sene GS takım olarak ilk başta olmasada ,daha sonraları çok iyi olacak.

Dunde biri daha gelmiş oda kadroya giremiyen ve sakatlıktan yeni kurtulanları, esas kadrodan [ veya deplasmana gitmiyenleri ] ayrı olarak çalıştırıp, hazır hale gelmeleri saglanacakmış. Bu gerçekten başarılırsa yedegimiz bile hazır olmuş olacak, artı sakatlanan oyuncunun yeride ,hazır oyuncu olacak bu bile bir devrimdir.

Hatırlayın geçen sene neler çekmiştik, tenbel ,kaytaran, işini ciddiye almıyanlar veya burnu havada , çalışmasada oynamayı garanti görenleri .

İşte diyorumki bide [ YENİ RİJKAARD KANUNLARI ÇIKTI ] bu defa , yeni klas veya kaliteli oyunculardan ziyade, takım olma bakımından bu yapılanlar en iyi transferdir.

GS tv de Rijkaard söylemişti GS yı takip ediyordum diye, [ hatta oyuncuları iyide bulmuştu ,bir iki eksik yerler hariç ]

Bu bakımından bu sene çok büyük transferleri beklemiyelim,olursa olur ,olmazsa olmaz muhim olan bu kadroyu çalıştıracak olan Rijkaarda ve teknik ekibine guvenelim ve destekliyelim..

FB-BJK in yaptıkları [ HER SENE BÜYÜK TRANSFERLER ] neticede avrupada başarı getirmiyor.Son oynanan dunya futboluna ayak uyduracak yenilikleri , zamanında biz uygularsak [ veya uygulamaya çalışırsak ] o da bir nevi büyük transferdir..:5: :7: :]

SAYGILAR.ve BÜYÜK GALATASARAYA SONSUZ BAŞARILAR...

A.Polat'a güveniyoruz.Bir sorun yok.

Bazıları transferdeki en sessiz sedasız takımız diyor ama Haldun Abi bombaları patlatınca tüm Türkiye bizi konuşacak. :D

haydi hayırlısı inşallah kaliteli isimleri alırız

Büyük bir yıldız gelecek inanıyorum... Rüyamda Owen'ı gördüm haydi hayırlısı :D

eğer öyle olursa babel i filan unutmak lazım.M.Şabanoğlu Transfer bütçemiz 10 milyon euro dan az demişti bir mesajda...

10M'dan az evet çünkü bunun bir kısmı rijkaard ve ekibine harcandı. ama melih abi bir mesajda da forvet transferini büyük ihtimal sponsorun karşılayacağını da söylemişti.

1 ya da 2 mi? Ben şahsen Gökhan Zanı transferden saymıyorum.Leo francoda eh..O zaman Servet'in satılması söz konusu olmasın bari stoper almayalım. Bir golcü birde orta saha ile belki iş yapar.Ama kaliteli olacak.Gökhan zan transferi gibi Allaha emanet olmamalı.

10M'dan az evet çünkü bunun bir kısmı rijkaard ve ekibine harcandı. ama melih abi bir mesajda da forvet transferini büyük ihtimal sponsorun karşılayacağını da söylemişti.

Eğer sponsor 10 miliyon euro gibi bir rakam ödemeye razı olursa güzel haber.Linde'nin işi zor gibi biraz onun yerinede kaliteli bir adam almak lazım.Geri kalan parada oraya harcanır herhalde...

kimin hemşehrisi be... yürü adnan baba... ERZURUM un gururu... görün bakın en iyisini getirecek...

Üst Alt