Adnan Polat Barış'ı Sildi... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Barış'ı Sildi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...

BAM falan diyoruzda, gene yedekte oturabilecek tek ada barış, en azından genç ve bu sene hariç hırslı bir yapısı var, çocukluğundan galatasaraylı, adamı transfer ediyorsun adamın hayalleri gerçek oluyor napsaydı barış ; yok ben galatasarayın topçusu değilim , kapasitem yetmez mi deseydi, bunları alan kim =POLAT BAŞKAN, gerisi yalan benim için, barışa gelene kadar 8 oyuncu sayıyorum bir anda gitmesi gereken.

:D Demiştim sözleşmesi bittiği için barıştır diye birde aydın ve baltayada sinirlenmiş dün sene sonuda mustafa sarp ayhan felanda gönderilecekmiş ah yönetim ah 1 sene önceki hamleyi 1 sene sonra yaparak hep hatalar yaptınız bırakın artık :eek:

Kimi kandiriyor bu Adnan Polat? Barisin sözlesmesi zaten bitecek silsen neolur silmesen ne olur, barisi sezon sonu gidici. Gönder ayhani hakani sarpi da görelim bos konusmadini.

Sezon sonu sözleşmesi biten Barış değil Sarp olsaydı Polat sarp'ı sildi şeklinde olurdu bu haber.Polat ucuz numaralarla taraftarı kandırabileceğini sanıyor.Eğer doğruysa

Boş boş laflar işte kalmış 9 hafta, barışın sözleşmesi bitiyor oynasa oynasa 3 maç daha oynar neyini siliyosun ? gene kimi kandırıyorsun ? bu kadar sahtekar başkan görmedim ben arkadaş. taraftarı fişlemesinden tut her konuda yalan söylemesi deli ediyor beni ya!

Adnan Polat hepimizi bitirdin....Taraftar, yönetim, teknik adam, futbolcular hepimizi suçluyuz; sadece sen haklısın..Koca camiayla oyuncak gibi oynuyorsun ya, sana helal olsun..

bunlar reklam kokan hareketler beyler...

Sözleşmesi biten adamı değil yakışmayan herkesi göndersinde göreyim.

Hepsini yollasın alt yapıdan a takıma herkesi çıkarsın.

9 hafta boyunca görün takım nasıl destekleniyor muş...

telegolde gökmen özdenak polat kalsin ama tüm takimi yenilesin ve terimi getirsin diyor. serhat efendide bu kolaymi sanki futbolcu göndermek diyor.gökmen;kolay kardesim kolay. bencede kolay ,zaten cogunun sözlesmesi bitiyor,birtek stancuda zarar ederiz oda normal.misden ettik elanodan ettik

adnanpolat güya yakındakilerine Barış-Sarp-Ayhan-Aydın-zapata ve Kewell ile yollarını sezon sonunda ayıracaklarını söylemiş.

Bu camianın bölünmüşlüğünü ve parçalanmışlığını göz göre göre seyrediyorsun ya Sn.Polat..Tarihe geçen rezaleti bile sindirebiliyorsun ya içene, sana helal olsun.Bilmem farkındamısın ama milletin ağzına sakız olduk, eğlencelik olduk sohbetlerde, .ıçı ile gülüyor insanlar artık bize sayenizde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt