Adnan Polat | Başkan (2008-2011) - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat | Başkan (2008-2011)

B-Zvm4EIgAA5IRk.jpg

Tulun Yalman ve Polat :D

Yıl 2009...ASY stadının yanındaki kulüp binasının 5.katındaki başkanlık odasının bulunduğu koridora çıktım.
Sekreter kapıyı açtı "Ahmet bey geldiler " dedi. İçeriden seslendi " Gel Ahmet'ciğim gel..."

Abi o nasıl ses. Valla korktum sesi duyunca. :D

Bu arada değiştirmediyse Kısa Malb light içerdi. Çayın da en demlisini.

Yıl 2009...ASY stadının yanındaki kulüp binasının 5.katındaki başkanlık odasının bulunduğu koridora çıktım.
Sekreter kapıyı açtı "Ahmet bey geldiler " dedi. İçeriden seslendi " Gel Ahmet'ciğim gel..."

Abi o nasıl ses. Valla korktum sesi duyunca. :D

Bu arada değiştirmediyse Kısa Malb light içerdi. Çayın da en demlisini.
Tanisiklilik nerden ahmet abi ?

Tanisiklilik nerden ahmet abi ?

Forma tasarım olayı.
O dönem çıkan Aslan forma fikrini ben verdim Adnan Polat'a ama ne yazık ki sağlık sorunlarım yüzünden güzel bir tasarım yapamadım.
1, 5 senede 3-4 ameliyat geçirdim. Onlar da kafalarına göre bir şey yapıp çıkardılar. Ben formada aslanı daha farklı, vektörel çizimlerle falan eklemeyi planlıyordum. Onlar ise gidip bi aslan resmini löppeden koymuşlar formanın alnı kabağına :(

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Forma tasarım olayı.
O dönem çıkan Aslan forma fikrini ben verdim Adnan Polat'a ama ne yazık ki sağlık sorunlarım yüzünden güzel bir tasarım yapamadım.
1, 5 senede 3-4 ameliyat geçirdim. Onlar da kafalarına göre bir şey yapıp çıkardılar. Ben formada aslanı daha farklı, vektörel çizimlerle falan eklemeyi planlıyordum. Onlar ise gidip bi aslan resmini löppeden koymuşlar formanın alnı kabağına :(

Vaybe Ahmet abi makara yapiyorsun sandim abi kusura bakma ceketimi ilikliyorum önünde egilirim abi saygılar

Forma tasarım olayı.

Abi sormayı unuttum Özür dilerim Ameliyatlar nedendi abi özel değilse tabi

Yaparız tabi...
2 kez bel fıtığı 10 ay arayla.
Sonunda platin takıldı.

Elim kesildi boydan boya.. 10 dikiş atıldı. 2 kez de kist alındı

Adnan Polat´da tek sevdigin yani, o kabarik sesiydi. Öyle bir maskulin ses, boy ve post vardi adamda, Aziz kiz gibi kaliyordu yaninda.

Üst Alt