Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var"

Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."

Rijkaard 'a yapıldığı gibi ''Futbolu ben bilirim, bunlar milli oyuncu, gerisi sana kalmış'' davranışı yapılmış Hagi 'ye de. Devam edin bakalım. 500 bin için kaçırdığınız Cenk Tosun 1 haftada fiyatını 5 katına çıkardı.

Cenk Tosunun bizde 11 oynayacağına inanıyormusun?

Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var"

Peki Galatasaray formasını hakedecek önlibero Cana'dan başka var mı? Elimizde adam gibi bir önlibero var onu da stoper oynatıyoruz...

Demek istiyor ki; "Bu transferleri Hagi yaptı, takım onun eseri. Olası başarısızlıkta sorumlu odur, sene sonu faturayı ona çıkarırız. Ardından sizi kandıracak 1-2 isim daha alır, işimize bakarız." Hadi ordan!

11 oynaması için yzamadım. Kadro derinliği ve oyuncunun Türk pasaportu taşıması açısından yazdım. Yedeklere de oyuncu almamız gerekmez mi?

Hep böyle oluyor orta halli takımlarda göze batan futbolcular için; tüh nasıl kaçırdık ,keşke bizde olsaydı pişmanlıkları bana anlamsız geliyor.Tamam kadro derinliği için alınsın diyorsunuzda, bizim gömleğimiz yok 2. pantolonu alalım diyorsunuz.Stancu alındıktan sonra, tek eksik kalburüstü bir ortasaha M.Ekici ile anlaşılmışsa sezon sonu için müthiş mesela hem Türk hem yetenekli.Ayrıca bir Türk stoper de lazım.

Hep böyle oluyor orta halli takımlarda göze batan futbolcular için; tüh nasıl kaçırdık ,keşke bizde olsaydı pişmanlıkları bana anlamsız geliyor.Tamam kadro derinliği için alınsın diyorsunuzda, bizim gömleğimiz yok 2. pantolonu alalım diyorsunuz.Stancu alındıktan sonra, tek eksik kalburüstü bir ortasaha M.Ekici ile anlaşılmışsa sezon sonu için müthiş mesela hem Türk hem yetenekli.Ayrıca bir Türk stoper de lazım.

Dediğin doğru ama 500 bin için alınacak bir riskti Cenk Tosun. Stancu var kanat oynayan. Kewell forvet oynuyor 2 gün sonra gider mi kalır mı belli değil. Baroş da sakatlanıp duruyor sezon sonu ne olur o da belli değil.

Dediğin doğru ama 500 bin için alınacak bir riskti Cenk Tosun. Stancu var kanat oynayan. Kewell forvet oynuyor 2 gün sonra gider mi kalır mı belli değil. Baroş da sakatlanıp duruyor sezon sonu ne olur o da belli değil.

Eğer 500 bin olayı doğruysa alınabilirdi,ama ben olsam K.paşadan Şahin Aygüneşi alırdım,defans için İbb den Gökhanı alırdım.Ama herşeyden önce sağlam bir ortasaha alırdım :)

Kim acaba bu ön libero oynayabilecek oyuncular merak ettim.

ya bu konuda katılıyorum adnan polata ama onun dusundugu yonden diil.. on libero alcaksa daha da almayalım yani ne gerek var.. biraz daha on libero transfer edersek takımı 9 defansif oyuncu 1 de forvet oynucaz heralde... oldu olucak gomulelim ceza sahasına??

bu konuyu açan arkadaş,, bu sözleri söylediği ve bulunduğu linki atarmısın. herkes adnan polata yükleniyorda. hagi ne yapıyor.... neill çıkmak istemiyor mustafa sarp sokup takımın içine ediyor. kazımı çıkartıp aydın filan.... unutmayalım ki hagi tekik adam filan olmaz. millet basın toplantısında d.günüm filan sallıyor...

adnan polatı söylediği herşey katılmıyorum özellikle transfer ve sessiz kalmasında. ama başkan çıkıp tff için aramızda geçenleri basına sızdırıyor.. 1,5 senedir hatalar yüzünden istediğimiz noktada değiliz diyor biz susuyoruzzz... başkan hakkında eleştirin ama biraz da bize yapılanları konuşmak lazım. takım iyi değilll zatennn bu ayrı bi konu ancak 8 maçın hakem hatalarıyla puan kaybettik...

bu konuyu açan arkadaş,, bu sözleri söylediği ve bulunduğu linki atarmısın. herkes adnan polata yükleniyorda. hagi ne yapıyor.... neill çıkmak istemiyor mustafa sarp sokup takımın içine ediyor. kazımı çıkartıp aydın filan.... unutmayalım ki hagi tekik adam filan olmaz. millet basın toplantısında d.günüm filan sallıyor...

adnan polatı söylediği herşey katılmıyorum özellikle transfer ve sessiz kalmasında. ama başkan çıkıp tff için aramızda geçenleri basına sızdırıyor.. 1,5 senedir hatalar yüzünden istediğimiz noktada değiliz diyor biz susuyoruzzz... başkan hakkında eleştirin ama biraz da bize yapılanları konuşmak lazım. takım iyi değilll zatennn bu ayrı bi konu ancak 8 maçın hakem hatalarıyla puan kaybettik...

Ligtv.com.tr adresine gir orda video haberler bölümünde var.

Sende ne kadar başkanlık kapasitesi varsa bizim takımdada o kadar onlibero oynayacak oyuncu var.

2 yıl içinde gs tarihinde yaşanmamış bütün rezillikleri yaşattığınız için teşekkür ederiz sayın polat ve ekibi...

önliberoda polat da oynar beyler fizik sağlam adnan sezginide kaleye alırız of of...

Hani aydını ve bamı gözden çıkarmışdı bu adam.Bahsettiği ön liberolar kimler ola?

Üst Alt