Adnan Polat isyan etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat isyan etti

Cevap: Adnan Polat isyan etti

Adnan'ı sallayın da burası doğruysa kötü olur bizim için.

Fark etmez Sercan. Hadi hepsi gitti diyelim Sue Bird-LJ ikilisi gelir, Candace Parker Maya Moore gelir, gelir işte birileri sorun o değil, sorun yapılan şerefsizlik hakkımızın yenmesi ve başımızdakilerin göz göre göre bunu seyretmesi.

Maçtan sonra bazı Fenerbahçeli dostlar, 'Başkan özür dileriz. Biz de böyle kazanıp şampiyon olmayı istemezdik' diyecek kadar centilmendiler

Gene toz kondurmamış fenerlilere, yöneticilere.Ben şu cümleyi herhangi bir fenerlinin kuracağına inanmıyorum ,babam dahil.

Ne biliyosan topla 10 15 muhabir anlat.Niye değiştirildi hakemler, ne oldu acaba diyo ama çok centilmendiler diyo, sanki vahiy geldi fedarasyona hakemi değiştirin diye. Kimbilir neler yaptı Aziz, ne tehditeler savurdu.Ama canımız kadar sevdiğimiz , kuzu olmayan tam bir aslan olan başkanımız toz kondurmuyo.Büyüksün başkan:005:

ben hadi bunu geçtimde çarşamba günü ülkersporla yapacağımız erkek basketbol maçında yaşanacak hakem rezaletini şimdiden merak ediyorum,adım gibi eminimki aziz o hakemleri çoktan ayarlamıştır...

Adam olsaydın da sen de Aziz gibi başarıyı öyle ya da böyle elde etseydin.

Ya seve seve ya da öbür türlü Aziz her alanda ezdi bizi.

Sen çık ağla anca. Aslan parçası seni..

ilk defa hak verdim...

saka bir yana, hakemler bizi iki sezondur her bransta yiyorlar...

avrupa kupalarinda bile bknz: a.madrid elle oynama pozisyonu

Yanlız maç 1-1 olduktan sonra Gstv'de hakem konusuna dikkat çektiler.Videolar filan hazırlamışlardı.Demek ki satılacağı belliydi.Hakemler yine febeye kıyak geçtiler.İşte bunlar hep lobi ile olur,bize bütün federasyonlar(futbol,basketbol v.s) içinde lobi yapacak adamlar lazım.

hiçşaşırmıyorum. 2006 denizli faciasından sonra azize çok önemli birşey dedi hatırlayanlar bilir o günler için kısa süre gündemde de kaldı, sonra kayboldu. Azize demiştiki Türkiyede başarılı olmak için sahada kazanmak yetmez bunu öğrendim artık bundan sonra saha dışında da güçlü olmayı sağlayacaz demişti. o günden sonra dikkat edin futbol- basketbol dahil olmak üzere tüm dallarda mhk ve federasyonu ele geçirdiler. maçlara atanan hakemlerin çoğunluğunun fenerli olmasını sağladılar ve işte sonuçları. Bunlara dur diyecek güçlü bir Galatasaray başkanı olmadığı için ortalık bu itlere kaldı. Yeni gelecek Galatasaray başkanının ilk yapacağı iş bu MHK, hakemler ve federasyonlardaki fenerli pislikleri temizlemek olmalı.

Bu kadar şaibenin olduğu bir ülkede yaşıyoruz ve hepsi de Fenerbahçe'ye yapılıyor. Aziz Yıldırım'a bir rakip lazım artık.

Utanmadan bir de"HERŞEYE RAĞMEN ŞAMPİYON" yazmışlar

tu reziller Allah sizi nasıl bilirse öyle yapsın

Bunların intikamını Erkek basketçiler acı acı alacak

merak etmeyin.

Zamanında kızıp eleştirilince "Aziz beyle arkadaş olmamız neden sorun yaratıyor" diyordun ya zamanında başkan... Sus şimdi de hiç konuşma.

Kankan senin arkandan kuyunu kazarken yaladın durdun şöyle arkadaşım böyle bilmemne diye. Bunları basına değil git kankitonun suratına söyle...

Günaydın sayın polat. Sen kankan azizle kameralara poz ver dostluktan bahset. Adam bak seni ne hallere getirdi. Tabi sende bizi.

Üst Alt