Adnan Polat l Seçim Senaryoları - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat l Seçim Senaryoları

Cevap: Polat ve yönetimden ibraya karşı dava

Kal ulan sen de kal 1 sene daha iyice düşür takımı biz nasılsa o ligten geri çıkmasını da tekrar küllerimizden doğmasını da biliriz. Düşür ulan bu kulübü bank asyaya düşürmezsen namertsin

Kal ulan sen de kal 1 sene daha iyice düşür takımı biz nasılsa o ligten geri çıkmasını da tekrar küllerimizden doğmasını da biliriz. Düşür ulan bu kulübü bank asyaya düşürmezsen namertsin

Biz küllerimizden doğarız gidip Avrupa Şampiyonu oluruz. Bu Survivor Taner'in kızlara dediği gibi der ki 'Ben küme düşürmeseydim Avrupa Şampiyonu olamazdık' der.

Galatasaray Taraftar Grubu - Pinnwand | Facebook TÜM GALATASARAY CAMİASINI UYANIŞA DAVET EDİYORUZ...

Bu link yayılsa iyi olur... Ne kadar tepkisiz Galatasaray taraftarı böyle... Mahkeme bittikten sonra tepki göstersek ne olur.. Adam Galatasaraya dava açmış... Neyi bekleyeceğiz...

YETER ARTIK!" DEMEYE GİDİYORUZ!

Yer: Taksim Gezi Parkı - Galatasaray Lisesi

Tarih: ?14 Mayıs 2011 Cumartesi 15:00

Çağatay mahkemeden önce diyosun da mahkeme 3 mayısta. 14 mayısta seçim var.

POLAT’TAN İSTİFA KARARI

Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan gelişmelerden büyük rahatsızlık duyan ve sabrı taşan Adnan Polat’ın yakın çevresine istifa edeceğini söylediği öğrenildi. Başkan’ın, yöneticilerden de istifa mektuplarını aldığı bildirildi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın, yaşanan mahkeme sürecinde karşı karşı kaldığı suçlamalardan büyük rahatsızlık duyduğu, bu nedenle istifa kararı aldığı öğrenildi. Sarı-kırmızılı yöneticilerden de istifa mektuplarını alan Polat’ın, 3 Mayıs’taki mahkeme kararıyla seçimin iptal edilmesi durumunda bile görevine devam etmeyeceği bildirildi. Başkan’ın yakın çevresiyle paylaştığı görüşmelerde, “Koltuğa yapıştı” yorumlarından büyük rahatsızlık duyduğu ve şöyle konuştuğu vurgulandı:

“Kulübü mahkemeye benim verdirdiğimi, herşeyi benim tezgahladığımı söylüyorlar. Tıpkı genel kurulda yapılanları hak etmediğimiz gibi, bu suçlamalarda büyük haksızlık. Genel kurulda yapılanlara rağmen, geçen süreyi ve zabıtları bekledik, basın toplantısıyla seçim kararımızı açıkladık. Buna rağmen yine suçlanıyoruz. Mahkemeye gidenleri bile benim adamlarım diye ayırmak doğru bir şey mi ? Artık işin tadını kaçırdılar”.

Adnan Polat’ın, Galatasaray’ın bu durumdan büyük zarar gördüğünü söylediği yakın dostlarına, “Galatasaray’ı yerden yere vurup, malzeme yaratmak nasıl bir düşünce. Ben bu duruma dayanamam. Biz, Galatasaray’ı ayakta tutmak ve kayyuma devredilmemesi için gecemizi gündümüze kattık. Şimdi de bu işin içinden hukuken nasıl çıkarız diye düşünürken, bizi aşağı çekiyorlar. Oysa bizim burada kalmak gibi bir derdimiz yok” diye yakındığı vurgulandı. Başkan’ı sakinleştirmeye çalışan çevresinin, kulübü bu ortamda bırakmasının yanlış olacağı, seçim sürecini görüp, adaylarla konuşması gerektiği yolunda tavsiyeler verdiği de belirtildi.

İdari itibar davası

Galatasaray’da son günlerde açılan davalara bir yenisi daha eklendi. Başkan Adnan Polat ve 10 yönetici arkadaşı, mali kongredeki idari ibrasızlığın iptali için dava açtı. Polat ve 10 yönetici, ayrı ayrı dava açarak, mali yönden ibra olmalarına karşın, idari yönden ibra olmamalarının iptali için mahkemeye başvurdu. Böylece sarı-kırmızılı kulüpte seçim süreci öncesinde ayrı bir hukuk mücadelesi daha başlamış oldu. Polat ve arkadaşları davaya gerekçe olarak ise mali yönden ibra olmalarının ve ayrıca denetim kurulunun da ibra olmasının, yönetimin, dernekler kanununda da idari yönden ibra olacağına dair kanıt olduğunu savundu. Polat’ın asıl hedefinin iş hayatında problem yaşamamak olduğu ve seçimi iptal etme planı yapmadığı öğrenildi.

Milliyet

Biz küllerimizden doğarız gidip Avrupa Şampiyonu oluruz. Bu Survivor Taner'in kızlara dediği gibi der ki 'Ben küme düşürmeseydim Avrupa Şampiyonu olamazdık' der.

der onu da der
yuzsuz_adam.jpg

Mali yöndende ibra edilmeyecekti olup bitecekti.Kongre acıdı adama al başına iş açtı işte.

POLAT’TAN İSTİFA KARARI

Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan gelişmelerden büyük rahatsızlık duyan ve sabrı taşan Adnan Polat’ın yakın çevresine istifa edeceğini söylediği öğrenildi. Başkan’ın, yöneticilerden de istifa mektuplarını aldığı bildirildi

İnşaAllah istifa ederde kurtuluruz...

Polat dava açtı!

Polat dava açtı!

Tarihte ilk kez bir başkan kendi kulübüne dava açtı!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, daha önce “Dava açmayacağız” demesine karşın, şok bir kararla Beyoğlu 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak, 10 yöneticisi ile birlikte ‘kendi kulübünü’ mahkemeye verdi!

Galatasaray’da Mali açıdan desteklenen ancak idari açıdan ibra edilmeyen başkan Adnan Polat’ın, mahkemenin 3 Mayıs’taki duruşmada idari ibrasızlık nedeniyle tedbir kararını kaldırıp kaldırmamasını beklerken, geçtiğimiz salı günü yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 2011 / 176 no’lu dosya numarası ile dava açtığı öğrenildi.

Beyoğlu 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne salı günü akşam üzeri sunulan dilekçede, başkan Adnan Polat ve Işın Çelebi, Mehmet Yiğit Şardan, Ali Haşhaş, Taner Aşkın, Murat Yalçındağ, Hakan Üstünberk, İbrahim Çağlar, Mehmet Yalçın Orhon, Selim Sayılgan, Abdurrahman Emir Sarıgül adına avukatlar Erdal Özyıldırım ile Ali Oğuz, Galatasaray Kulübü Derneği’ni dava etti.

Galatarasay’ın 27 Mart 2011 tarihinde yapılan olağan Mali Genel Kurul toplantısında, biri dernek başkanı ve diğer 10’u yönetim kurulu üyesi olan müvekkiller hakkında verilen idari açıdan ibra etmeme kararı ile mahkemeden öncelikle ibra etmeme kararının batıl, yok hükmünde olmakla hükümsüzlüğünün tespiti istendi. Bunun mümkün olmaması durumunda ise kararın iptali ve mevcut durumun yarattığı olumsuzlukların ve sonuçlarının sonradan telafisi mümkün olmayan zararlara neden olabileceği nedeniyle de, kararın yürütmesinin durdurulması yönünde ihtiyati tedbir kararı verilmesi talep edildi.

Sayım usule uygun yapılmadı

Genel Kurulda mali ve idari yönden yönetim kurulu faaliyetlerinin dernek tüzüğünün 24/9 ve 26/5’inci maddelerinde öngörüldüğü şekilde, yönetim kurulu faaliyetlerinin mali ve yönetsel olarak ayrı ayrı görüşülmesi gerektiği halde bunun gerçekleşmediğini savunan avukatlar, oylama sonucunda Polat ve yöneticiler hakkında usulüne uygun bir sayım dahi yapılmadan kaos ortamı içinde idari açıdan ibra etmeme kararı alındığını ileri sürdü ve tüzüğe aykırı alınan kararın iptali istedi.

Divan başkanı ‘Deneme’ dedi

Kararın iptaline gerekçe olarak sunulan bir başka gerekçe ise mali yönden aklanmaya ilişkin karar sonrasında, idari yönden aklamamaya ilişkin olarak esasen genel kurulda alınan bir karar olmadığı, alınan kararın Divan Başkanı’nın tabiriyle ‘Deneme’ oylaması olduğu belirtildi. Kararın hukuka uygun olmadığı, iradelerin serbestliğini engelleyen bir ortam yaratılarak kaos ve gerginliğin had safhada olduğu bir sırada oluşturulduğu, usulüne uygun oylama yapılmadan alındığı ileri sürüldü.

İbra etmeme kararı batıl

Dilekçenin sonuç bölümünde ise ibra edilmemenin Polat ve diğer yöneticiler açısından tüzük gereği ilk seçimlerde seçilme yasağını da getiren bir neticesi olduğu ifade edildi ve öncelikle ibra etmeme kararının yürütmesinin durdurulmasına, batıl yok hükmünde olmakla hükümsüzlüğün tesbitine ve bunun mümkün olmadığında ise genel kurul kararına münhasır iptaline karar verilmesi talep edildi.

Psikolojik baskı yaratıldı

Kongre ile ilgili olarak Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma açıldığına dikkat çekilen dilekçede, Divan’ın görevi kötüye kullanarak idari oylamanın müzakeresini yapmaksızın ve genel kurulda bilinçli olarak ortamın gerginleştirilmesi ile usule aykırı bir şekilde karar alınmasına neden olduğu iddia edildi, “Divan, toplantıdaki oylamalarda sükuneti sağlamamış, üyelerin özgürce oy kullanmalarını etkileyecek psikolojik baskı yaratılarak ortamın gerilmesine engel olamamıştır” denildi.

Yöneticiler ve kulüp yararına!

Avukat Erdal Özyıldırım, dilekçesinde Genel Kurul’da alınan idari olarak oyçokluğu ile ibra edilmemesine ilişkin kararın hukuka aykırı olduğunu belirterek, açtıkları iptal kararının hem Polat ve yönetim kurulu üyelerinin yararına hem de Galatasaray’a üye kaydedilmiş bulunanların sportif gelişmelerini sağlamak, spor eğitim ve ahlakını geliştirmek ve üyeleri arasında sevgi ve dayanışmayı artırmak amacına da halel gelmemesi açısından zaruret olduğunu ifade etti. Genel kurulda alınan ibra etmeme kararının Polat ve diğer 10 yönetici hakkında itibarsızlık kaynağı olacağına dikkat çekilen dava dilekçesinde, kişilik haklarına tecavüz ve kara leke gibi nitelendirilebilecek bir olgu olacağı vurgulandı. Kararın kulüp açısında da arzulanan birlik, beraberlik ve hareket etmek isteklerinin de gelişmesi ve gerçekleşmesinin engelleneceği belirtildi.

G.SARAY’I MAHKEMEYE VEREN 11 YÖNETİCİ

ADNAN POLAT

IŞIN ÇELEBİ

MEHMET YİĞİT

ŞARDAN

ALİ HAŞHAŞ

M. TANER AŞKIN

MURAT YALÇINDAĞ

HAKAN ÜSTÜNBERK

İBRAHİM ÇAĞLAR

M. YALÇIN ORHON

SELİM SAYILGAN

A.EMİR SARIGÜL

Yürütmesinin durdurulması elzem

Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin Genel Kurul’un idari yönden ibra edilmemesi kararının uygulanmaması ve olağanüstü seçime gidilmemesi yönünde ihtiyati tedbir kararı verdiğini ancak bu karara itiraz edildiğini belirten Polat’ın avukatları, itirazlarla ilgili mahkemenin 3 Mayıs 2001’de değerlendirme yapacağını hatırlatarak şöyle devam etti; “İhtiyati tedbir kararıyla ilgili mahkemenin vereceği kararın sonucu müvekkillerimin hukuku ve sahip olduğu hakları etkilenebilir. Ayrıca idari yönden ibra edilmemeye muhatap olanlar bizzat müvekkillerimizdir. İbrasızlık kararının varlığı kendilerini, kendi hukuklarını, kamuoyu nezdindeki itibarlarını, beşeri ilişkilerini, ruh hallerini, çalışma hayatlarını, aile ilişkilerini yakından ilgilendiren ve bunlar üzerinde olumsuzluk yaratan bir karar olarak durmaktadır. Yürütmesinin müvekkillerimiz açısından durdurulması bu açılardan da elzemdir. Bu konuda birden fazla dava açılmış olması da kararın kamu vicdanı açısından önemli olduğunu vurgulamaktadır.”

DAVAYI SON GÜN AÇTILAR

Adnan Polat daha önce ‘Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım dava açmayacak.” demişti. Ama 30 günlük yasal sürenin son günü açılan dava ile ilgili HABERTÜRK’e konuşan Avukat Erdal Özyıldırım, Polat ve yöneticilerin neden dava açmaya karar verdiklerini şöyle açıkladı:

“Sayın Polat ve diğer yönetim kurulu üyelerinin dava açmamasının söz konusu olmaması gerekir. Çünkü yönetim kurulu üyeleri, genel kuruldaki kaos ortamındaki gerginlikten rahatsız olduklarını her ortamda belirtiyor. Bir kaos ortamı var ve bunun giderilmesi gerektiğinin önemli olduğunu düşünüyorlar. Gerek tüzük gerek kanuni yönden ciddi aykırılıklar, usulsüzler, deneme adı altında oylama yapılıp kesin oylama olarak kabul edilmesi ve bu konuda bir divan kurulu üyesinin dava açması söz konusu. Kulübün daha fazla yıpranmaması adına böyle bir dava açılması zarureti doğdu.”

‘KANUNA MUHALEFET OLUR’

Mahkemenin olağanüstü genel kurul yapılmaması yönünden tedbir kararı olduğunu belirten Av. Özyıldırım bu kararın bütün olağanüstü genel kurulları kapsayıp kapsamadığı belli olmadığını belirterek şöyle konuştu, “Eğer 3 Mayıs’ta olağanüstü genel kurul yapılmamasına ilişkin karar aynen kalırsa ve bu karara rağmen yönetim almış olduğu seçim kararını uygularsa, kanuna muhalefet ettiği yönünde haklarında dava açılabilir. Bu sefer mahkeme kararlarına uymadıkları gerekçesiyle cezai sorumlulukları söz konusu olabilir. Bunu yönetimin değerlendirmesi gerekir. İkinci olasılıksa, eğer olağanüstü genel kurul yapılması ile ilgili tedbir kararı kalkarsa genel kurul toplantısına ilişkin kararı uygulanacak bir karar olacak.

Kaynak: Habertürk

ulan ne yapışık bi insanmışsın be sayın Başkan demekki brütüsler doğruları söyleyebiliyormuş...

Cevap: Polat dava açtı!

ADNAN POLAT

IŞIN ÇELEBİ

MEHMET YİĞİT

ŞARDAN

ALİ HAŞHAŞ

M. TANER AŞKIN

MURAT YALÇINDAĞ

HAKAN ÜSTÜNBERK

İBRAHİM ÇAĞLAR

M. YALÇIN ORHON

SELİM SAYILGAN

A.EMİR SARIGÜL

Rezillik kavramını somutlaştırın deselerdi, ben de aynen bu listeyi çıkarırdım. Rezilliğin efendileri sizi...

Mali olarak ibra edenlerde artık sizden nefret etmiştir,,bırakıp gidin yakamızı ya utanmadan Galatasarayımıza dava bile açtınız yeter artık istifa edip gidin,,sinir sistemimiz bozuldu sizin gibi yönetim olmaz olsun!!!

Cevap: Tarihte ilk kez bir başkan kendi kulübüne dava açtı!

ne düşünüyorlar anlamak mümkün değil? koca koca iş adamları kendilerini nasıl rezil ettiklerinin farkında değiller mi? bunu anlama kapasiteleri yok mu yani? çok merak ediyorum.

Arkadaşlar yapılan etik olmasa bile bu insanın siciline işlenen bir olay.

Galatasaray sonuçta bir şirket,buradaki yöneticiler belki dernek üyesi olsalar bile özel hayatında kendi işlerinin sahibi olan insanlar.Böyle bir durumda ibra edilmezseniz bu sizin işinizde çeşitli yolsuzluklara bulaştığınızı gösterir ticari olarak.Bu şu anda bizim için bir anlam ifade etmesede buradaki adamların ticari hayatını,ileride atıyorum yapacakları yurtdışı bağlantılarını engeller.

İbra etmemek seçim yüzünde yapıldı ama Polat eğer seçim kararı alsaydı yönetim her iki yönden de ibra edilirdi zaten.Galatasaray önceden bunun gibi zamanlarda adımlar atılmış olduğu için ibra edilmeme gibi bir sorunla karşılaşmamıştı.

Herneyse,şimdi önümüzdeki olağanüstü seçimli genel kongrenin gerekçesinin ne olduğunu bilmek gerek.Bu mali kongrede çıkan karardan dolayı gösterilirse maalesef seçimin iptal olma ihtimali var.Eğer şu anki yönetimin isteğiyle,herhangi bir sebebe bağlı olmadan bu gerekçe gösterilirse o zaman seçim iptal olmaz.

Tamam Adnan Polat kötü işler yaptı,ama ibra edilmemek kisvesi onun Galatasaray dışındaki hayatını da etkiliyor.Burada Galatasaraylılık duruşu olarak onu Galatasaray'a yaptıklarından dolayı kulüp içerisinde yargılayabiliriz.Ancak onun kulüp dışındaki hayatını etkileyen işlere imza atmamamız gerekirdi.Şimdi oldu,bişey demememiz gerek.Ha eğer Adnan Polat şerefli,onurlu bir adamsa seçimin gerekçesini mali kongre olarak göstermeyip seçimin önüne ket vurmaz.

Bu durumda bende olsaydım bende dava açardım yani.Ama artık görülmesi gereken kulüp yönetiminde profesyonel kişilerin çalışması ve seçilen yönetimin sadece denetleyici unsuru üstlenmesidir.Böyle olursa bir daha böyle olaylar yaşanmaz.

Herneyse,şimdi önümüzdeki olağanüstü seçimli genel kongrenin gerekçesinin ne olduğunu bilmek gerek.Bu mali kongrede çıkan karardan dolayı gösterilirse maalesef seçimin iptal olma ihtimali var.Eğer şu anki yönetimin isteğiyle,herhangi bir sebebe bağlı olmadan bu gerekçe gösterilirse o zaman seçim iptal olmaz.

Gosterilirse degil zaten YÖNETİM KENDİ kararı ile kongreden bagımsız olarak secim kararı almıstır diye tutanak var.

kimdir Adnan Polat…

-Naylon Süren başlıklarıyla gönderilen efsane başkanın kırılan kalbinin bedelidir Adnan Polat…

-Şampiyon yaptıktan sonra gönderilen Lucescu’ nun gözyaşlarının bedelidir Adnan Polat…

-Küstürülen Fatih Terimin astığı ceketin bedelidir Adnan Polat…

-UEFA şampiyonu kadroya yapılan vefasızlıkların vebalidir Adnan Polat…

-Gerets’in alnından akan kanın alınmayan intikamının Galatasaray’dan akıtıldığı kandır Adnan Polat…

-Bülent Tulun’un ettiği “ah” tır Adnan Polat…

-Feldkamp’tan çalınan emeklerle İki Adnan’ın yazdığı tezin aheste aheste çıktığı adamdır Adnan Polat…

-Rahmetli başkanı huzur içinde yatırmayan adamdır Adnan Polat…

-Arkasında durduğunu arkasına bakmadan yollayan adamların ettiği beddualardır Adnan Polat…

-Aldığı fiyattan azına satıp kar eden adamdır Adnan Polat…

-Çizgiyi geçmeyen toptur Adnan Polat…

-Bitmeyen transferdir Adnan Polat…

-Şanssızlıkların sebebidir Adnan Polat…

-Kongre üyelerini zenci-beyaz,taraftarını provakatör,kendisini eleştireni düşman gören adamdır! Adnan Polat…

-Dün dediğini bugün unutan adamdır! Adnan Polat…

-Kurucusunun adını yoğunlukta unutan adamdır! Adnan Polat…

-Her sene takımda revizyon yapan adamdır! Adnan Polat…

-Artırdığı gelirden fazlasını harcayıp sadece artırdığı gelirleri anlatan,matematik bilmeyen adamdır! Adnan Polat…

-Aziz Yıldırımın duasıdır Adnan Polat…

-İbra edilmeyen,devrik adamdır! Adnan Polat…

-Kendi yaptığı tüzüğe itiraz eden adamdır! Adnan Polat…

-Kulübünü mahkemeye veren,yüzsüzlüğü belli olmasın diye hukuk maskesi takan adamdır! Adnan Polat…

-Enerji işi sıkıntıya girmesin diye güce boyun eğen adamdır! Adnan Polat…

-Koltuğunda oturmak için hiledir,yalandır Adnan Polat…

…tutulmayan sözdür,uçan yazıdır,kindir,nefrettir,tarihin en kötü başkanıdır Adnan Polat…

kimdir Adnan Polat…

-Naylon Süren başlıklarıyla gönderilen efsane başkanın kırılan kalbinin bedelidir Adnan Polat…

-Şampiyon yaptıktan sonra gönderilen Lucescu’ nun gözyaşlarının bedelidir Adnan Polat…

-Gerets’in alnından akan kanın alınmayan intikamının Galatasaray’dan akıtıldığı kandır Adnan Polat…

-Feldkamp’tan çalınan emeklerle İki Adnan’ın yazdığı tezin aheste aheste çıktığı adamdır Adnan Polat…

-Arkasında durduğunu arkasına bakmadan yollayan adamların ettiği beddualardır Adnan Polat…

-Kongre üyelerini zenci-beyaz,taraftarını provakatör,kendisini eleştireni düşman gören adamdır! Adnan Polat…

-Artırdığı gelirden fazlasını harcayıp sadece artırdığı gelirleri anlatan,matematik bilmeyen adamdır! Adnan Polat…

-Kulübünü mahkemeye veren,yüzsüzlüğü belli olmasın diye hukuk maskesi takan adamdır! Adnan Polat…

…tutulmayan sözdür,uçan yazıdır,kindir,nefrettir,tarihin en kötü başkanıdır Adnan Polat…

...

kimdir Adnan Polat…

üşenmedin mi neco?bu yazını klübe faxla ednan fare zehiri içer.

İbra edilmeme durumuna kendi kendisini düşürdü. Taraftar, kongre üyeleri vs. kimsenin güven duymadığı bir ortamda ne bekliyordu acaba Sn. Adnan Polat ?

Galatasaray Futbol Kulübü, tarihinin en rezil dönemini yaşıyor bu yıl. Zamanında hakkımızda methiyeler düzen yabancı basın bile bugün bizlerle alay ediyor. Galatasaray Başkanı çıkıyor, sözler veriyor canlı yayında ve o sözlerini tutmuyor. Rijkaard'ı getirip vizyon sahibiyiz diyorlar, adama Servetle Sarpla total futbol oynat diyorlar. Kulüp kaosa sürükleniyor ardından başkanımız verdiği sözü yutup Rijkaard'a yol gösteriyor. Herkes kulübün durumunun vahim halini farketmiş olacakki kimse görev almaya yanaşmıyor ve bu kez de efsanemiz Hagi'yi atıyor taraftarın önüne. Hagi'nin başarılı olamayacağı ortada iken hem de. Hagi ile kulüp iyice dibe sürükleniyor ancak adamın keyfi yerinde, Hagi'yi taraftarın önüne atmış çünkü kendisine söz edilmez.

Forum yönetimi olarak Ağustos ayında istifaya davet ediyoruz demiştik. Zaten kulübün kötü duruma gittiğini görmek zor değildi o dönemde de. Biz görebiliyorsak Adnan Polat da görmüştür ve kriz yönetimini başaramamıştır. Aldığı yanlış kararların üzerine daha da yanlış kararlar alarak kulübü iyice kaosa sürüklemiştir. Böyle bir başkanın idari yönden ibra edilmemesinde bir yanlış, hata yoktur. Nitekim kurulda da kendisi bu konuda uyarılmış, oylamaya gelmeden istifa kararı alması istenmiştir. Aldığı kararların, yaptığı icraatların yanlış olmadığını düşünen kişi gidip de ibra olmamaya itiraz eder. Demek ki Adnan Polat kulübü idari yönden doğru yönettiğini düşünüyor hala. Aslında en vahim durum da bu. Aşığı olduğun renkleri bu duruma düşürüp üstüne hala kendisini nasıl savunuyor anlamak gerçekten güç.

Elinden gelse bu kulübe ikinci bir "Ateş-Güneş" olayını yaşatacak. Artık diyecek bir söz kalmadı açıkçası. Umarım bu yaptıklarının bedelini bir şekilde öder ve Galatasaray adını daha fazla mahvetmesine izin verilmez.

Üst Alt