Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

Adnan Polat zaman kazanmak icin hic gocunmadan yalan söyleyebilen bir insan. Buna politik kabiliyet diyorlar sonra :) Adam geldiginden beri 50 tane yalan söyledi yüzümüze. O kadar salladi ki anlatamam. Bu son aciklamasi da yalanin krali. Herzamanki Adnan Polat yalanlari. Taraftara umut vermek ama yapmamak.

Gecen seneyi hatirlayin. Bu aciklamalarin aynisini yine yapmisti.

- Transfer calismalarina basladik. Yeni sezonda yeni kadromuz hazir olacak ( Kamp dönemi yani )

- Akillandik, nasil transferler yapmamiz gerektigini biliyoruz

- Taraftarlarimiz cok mutlu olacak, bize güvensinler

- Haketmeyenler gidecek, bu formayi hakedenleri alacagiz

Ben Adnan Polat´a I-nan-mi-yo-rum. Yalancinin teki. Hakaret degil, gercek bu. Ayni zamanda beceriksiz ve vizyonsuz. Yag cekmede de üstüne yok.

İşin ilginci adamın konuşması sonrası yumuşuyor millet.Gerçekten akıllı adam Polat.Camiayı kukla gibi oynatıyor..

cevap bekliyorum barca temmuzda iflas etmiyoruz ama zordayiz dedi

nedir yorumunuz?

ha insan gibi cikip diyinki biz taraftar degiliz klup umrumuzda degil biz yatirimciyiz

o zaman konusalim

Baslayan projelerin tabiki arkasinda duracaksin. Ama bu o kadar da büyük bir marifet degil. Sanki Adnan Polat gece gündüz kosturuyor bu islerin pesinden. 15 tane yöneticisi var, ve her alanla ilgilenen insanlar var orda. Yönetimin isi tabiki baslayan projeleri bitirmektir. Ama bu bir marifet degil.

Bu söyledikerinin hepsi bir başarıdır sen farkında değilsin. Başlayan projelerin tabi ki arkasında duracaksın cümlesi bence ucuzculuktur kardeş. Arkasında durulmayan veya bir proje vardı ne oldu denilen binlerce proje vardı Galatasaray ve Türk futbolunda. Yapma gözünü seveyim. Hele ki ekonomik olarak çöküntüde bir Galatasaray'da bu projeleri sonlandırmak bir başarıdır.

bu söyledikerinin hepsi bir başarıdır sen farkında değilsin. Başlayan projelerin tabi ki arkasında duracaksın cümlesi bence ucuzculuktur kardeş. Arkasında durulmayan veya bir proje vardı ne oldu denilen binlerce proje vardı galatasaray ve türk futbolunda. Yapma gözünü seveyim. Hele ki ekonomik olarak çöküntüde bir galatasaray'da bu projeleri sonlandırmak bir başarıdır.

bende yapardim

Bakin size olacaklari söyleyeyim. Adnan Polat simdi cikar umut dagitir insanlara.

- Size söz veriyorum, gelecek sezon müthis bir takim izleyeceksiniz

- Calismalar simdiden basladi, Galatasaray´a yakisir futbolcular alacagiz

- Bu formayi haketmeyenler gidecek

- Eger futboldan anliyorsam, ben Galatasaray´i seneye ucururum

Sezon biter yeni Teknik Direktör aciklanir. Polat yine ortaya cikmaya baslar

- Yeni Teknik Direktörümüz takimi tanimak istiyor

- Kamp döneminden sonra raporunu bize sunacak

- Istedigi futbolculari bize bildirecek, bizde calismalara baslayacagiz

Zaman gecer, ligin baslamasina az bir zaman kalir, taraftar sinirlenmeye baslar. Adnan Polat yine cikmistir ortaya

- Galatasaray´da transfer bitmez, taraftarimiz müsterih olsun, onlari mutlu edecegiz

- Kendisini ikna ediyorsun, anasi cikiyor, anasini hallediyoruz kaynanasi cikiyor

- Avrupa´da oynamadigimiz icin istedigimiz futbolculari ikna edemiyoruz

- Star degil, ac futbolcu istiyoruz

Adnan Polat budur. Yine aynisi olacak. Inanmayin bu adama

e o kadarda yapsin isi ne

ben olsam bende yapardim

basit seyler

GS bir spor klubu

amaci sportif basari, gerisi kimseyi alakadar etmez, o dedigin seyler sportif basari icin yapmalari gereken seyler

ama acikca soyluyorum

sportif basari olsaydida stadimiz olmasaydi bu 3 sene

bunu bu kadar rahat soyluyorum, hicde gocunmuyorum

stad elbet yapilir oyle yada boyle simdi yada 5 sene sonra

barcelonanin nasil borc icinde yuzdugunu biliyormusun?

ne kadar zorda oldujkalrini?

ama salyalarimiz akarak seyrediyoruz, omur boyu unutmayacagiz bu takimi

bana bundan 10 sene sonra bir adam bulamazsin barcelona paralari odeyemiyordu salak herifler ne bicim yonetiyorlarmis diyen

cooookk Adnan polat destekcisi puskurttuk burada

tum silahlarinizla gelin:)

Ben olsam ben de yapardım sözünü eleştirecektim ki yukarıda tekrar Ben de yaparım diye cevap vermişsin. Seni yeni başkan adayı yapalım. Olur mu?

- Transfer calismalarina basladik. Yeni sezonda yeni kadromuz hazir olacak ( Kamp dönemi yani )

- Akillandik, nasil transferler yapmamiz gerektigini biliyoruz

- Taraftarlarimiz cok mutlu olacak, bize güvensinler

- Haketmeyenler gidecek, bu formayi hakedenleri alacagiz

Bu söylediklerini hangi başkan ya da siyasetçi söylemiyo. Sana kalsa herşey kolay. Bu bir geçiş dönemi ve onun sancıları. Ama sen geçiş döneminin ne olduğunu bile bilmiyosun.

Hepsini Özhan Canaydın başlatmıştır. Dediğin doğru. Buraya yazdığına göre övünülecek olaylar ki bence de öyle. Fakat Adnan Polat devam ettirmiş, arkasında durmuş ve sonlandırmıştır. Değil mi kardeş. Türkiye'de bu zor 3 olayın arkasında durmak ta bir beceridir. Adnan Polat ne dedi 'Galatasaray'ın sportif başarı gözetmeksizin bitirmesi gereken hayati meseleleri var' dedi ve bitirdi. Kimse benden pembe bir tablo beklemesin de dedi. Hakkını verelim.

Imzami atarim.

Simdi futbol takimi da adam edicegim diyor, bakalim edebilecek mi. 1 yil zamani var, seneye cevabini aliriz.

Adama bu 1 yili cok görenleri anlayamiyorum, adamin hakki bu, hakki.

Bu söylediklerini hangi başkan ya da siyasetçi söylemiyo. Sana kalsa herşey kolay. Bu bir geçiş dönemi ve onun sancıları. Ama sen geçiş döneminin ne olduğunu bile bilmiyosun.

Kardesim her sene gecis dönemi olur mu Allah askina? Her sene yeniden yapilanma yapar mi bir Baskan ya? Bu kacinci yeniden yapilanma? Allahini seviyorsan, gercekten basarili buluyormusun Adnan Polat´i? Futboldan anlamiyor bu adam iste, bu kadar basit. Bizde bir Futbol takimiyiz. Böyle olmaz ki.

Feldkamp geldi yeniden yapilanma yapti, Skibbe geldi yeniden yapailanma yapti, Rijkaard geldi yeniden yapilanma yapti, simdi yenisi gelecek yine yeniden yapilanma yapacak.

Bu arada ne kadar zarar ettigimizi sende cok iyi biliyorsundur. Asil senin düsündügün kadar kolay degil bu isler. Gitsin Holding yönetsin madem. Babasinin sirketine dönsün. Bizi biraksin. Futbol subesini ne kadar zarara soktugunu biliyormusun? Sirket birlesmesini yapti diyelim, kar ettik. Futboldan ne kadar zarar ettik?

Ben olsam ben de yapardım sözünü eleştirecektim ki yukarıda tekrar Ben de yaparım diye cevap vermişsin. Seni yeni başkan adayı yapalım. Olur mu?

yooo benim baskanlikta gozum yok cunku sportif basari getirebilecegimi sanmiyorum

aklim olsada tecrubem yok

ama birlesmeyi gerceklestirecek adamlari ayarlardim bunu bil

alooooo arkadas kacamak cevaplari birakalim

barca borc icinde yuzuyor diyorum

cevap versene?

2012 kriterleri deyip duruyordu.

paça tutuşunca hiç ağzına almaz oldu

Bu mesajdan anladığım kadarıyla Aziz'i başarısız buluyorsun. Bu düşünceni de 25 milyon taraftarıyla ve bu kadar ekonomik imkanıyla Avrupa'da başarıdan başarıya koşamadı diyerek özetliyosun. Az kaldı işte UĞUR. 25 milyon taraftar var, ekonomik imkan var ve ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU GENLERİNDE OLAN BİR GALATASARAY VAR. Diğer gereksiz takımda bu öz-ellik yok.

Fakat Fenrbahçe için Aziz başarılıdır. İki İki daha Dört. Hakkını verelim.

İstikrar başarı getirir diyorsun sonra dönüp her sene TD değiştiren 13 yıllık mazisinde avrupada sadece 1 kere çeyrek finalin kapısından dönmüş (bunu gerçekleştiren TD de kovdu), 3 kafalı kendi liginde de sadece 4 defa şampiyon olmuş birini başarılı olarak görüyorsun. Ha anladım sen inşaatlardan bahsediyorsun. Doğru haklısın: 1 tane devlet ihalesi kap, 1 tane tesis; 1 tane askeri ihale kap, 1 tesis daha. Çook başarılı mütahit olarak haklısın. Ama başkan olarak? Evet bu 13 sene de ayak oyunlarında uzmanlaştı. Türk futbolunun tüm açıklarını biliyor, her yerde adamı var artık ama ne için: Ayak oyunları. Nerede : Anasının liginde. Nerde futbol? yok. Kurumsallık? yok. Aziz sonrası gör nasıl kaosa girecekler.

Aziz ve Polat gibi zihniyetler bu ülkenin futbolunun güdük kalmasının ana nedenleridir. En büyük zararı verenler onlar, en populer olan yine onlar. Bu populerlik yüzünden koltuğu bırakıp gidemiyorlar. Sen "hakkını" verdikçe bu zihniyet gitmiyecek Rıza kardeşim.

bak bak laflara bakkkkkkk

Asked how a club with a turnover of €400m could be in such a predicament, Rosell said: "It has spent more than it has made."

yazin yazin birbirinizi begenin bizde eglenelim:)

neymis efendim gelirlermis giderlermis bilmemneymis

spor klubu sporrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bakkal degil

Kardesim her sene gecis dönemi olur mu Allah askina? Her sene yeniden yapilanma yapar mi bir Baskan ya? Bu kacinci yeniden yapilanma? Allahini seviyorsan, gercekten basarili buluyormusun Adnan Polat´i? Futboldan anlamiyor bu adam iste, bu kadar basit. Bizde bir Futbol takimiyiz. Böyle olmaz ki.

Feldkamp geldi yeniden yapilanma yapti, Skibbe geldi yeniden yapailanma yapti, Rijkaard geldi yeniden yapilanma yapti, simdi yenisi gelecek yine yeniden yapilanma yapacak.

Bu arada ne kadar zarar ettigimizi sende cok iyi biliyorsundur. Asil senin düsündügün kadar kolay degil bu isler. Gitsin Holding yönetsin madem. Babasinin sirketine dönsün. Bizi biraksin. Futbol subesini ne kadar zarara soktugunu biliyormusun? Sirket birlesmesini yapti diyelim, kar ettik. Futboldan ne kadar zarar ettik?

Onur kardeş Polat 2 defa yeniden yapılanma yaptı. Birincisi Feldkamp dönemi ikincisi Rijkaard dönemi. Skibbe yeniden yapılanma değildi.

Şöyle bakalım; Fener bizim parasızlığımızla dalga geçerken bizim onlara cevabımız ne olurdu? 'bu bir holding değil. Spor kulübü. Bize sportif başarıdan bahsedin' der ve hangi sportif başarıları kazandıklarını sorarak cevap verirdik değil mi? Sen diyeceksin ki 'Şimdi sen de fenerliler gibi düşünüyosun'. Evet doğru. Ben gelinen noktaya bakarım. Fenerin geldiği nokta ortada. İddaa ediyorum fener önümüzdeki 2 sene daha şampiyon olacak. Avrupa'da başarılı olurmu olmazmı bilemem ama bence olma şansları da yüksek. Ekonomik olarak güçlü oldukları için kalkınabiliyorlar. Topuz a 10 milyon verdi diye eleştirdik ama adamın performansı ortada. Veya emre ye veya lugano ya. Adamlar parayı verıyorlar oynatıyorlar. Bu iş para işi. ve artık para bizde olacak. Bu paranın bizde olmasını sağlayan adamlardan birisi de Polat tır. Sen bakma şu kadar borcu var dediklerine. Bizim diğerleri gibi kişilere borçlarımız yok. Banka borçlarını uzun vadeye yayabilirsin. Bunu her klüp yapıyor ama kişisel borçları 2012 ye kadar kapatman lazım. Bizde kişisel borç yok. Kulüp maddi olarak iyi durumda. O yüzden bir sürü başkan adayı çıkıyor.

Üst Alt