Adnan Polat Seçime Katılabilir mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Cevap: Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

LigTV´de söylediler simdi. Yönetimin yarisi karari kabullenmeliyiz diyormus, yarisi da mahkemeye gidelim diyormus. Polat da hafta sonuna kadar karar verecekmis. O mahkemeye gidelim diyen herif de kesin Ali Hashas´dir. Ben o adam gibi menfaatci bir adam görmedim. Kongrede bile Polat´a secim yok secim yok diyordu.

Ben olsam pazar günü yüzüne söylenenlerden sonra sokağa çıkamazdım!! Valla başkan' ı da takdir etmek lazım; ne taraftar, ne duayen, ne genel kurul umrunda değil..Resmen oynuyor 105 yıllık camiayla, helal olsun valla!!

Adam bu kadar emek vermis, böyle bir veda istemiyordu, onun yerine kendini koy, nasil, ne düsündügünü az cok anlayabilirsin.

Bu kadar emek harca, sonra Galatasarayin en kötü baskanladan biri olarak tarihe gec, üstüne kovul ...

Futbol haric, cok büyük islere imza atti adam 3 sene icinde.

Böyle birsey her insani deli eder, kabullenemez.

LigTV´de söylediler simdi. Yönetimin yarisi karari kabullenmeliyiz diyormus, yarisi da mahkemeye gidelim diyormus. Polat da hafta sonuna kadar karar verecekmis. O mahkemeye gidelim diyen herif de kesin Ali Hashas´dir. Ben o adam gibi menfaatci bir adam görmedim. Kongrede bile Polat´a secim yok secim yok diyordu.

O ve Yigit Sardan.

3 belli, helvaci ve onunla giden 2 kisi daha.

Helvaci 2 gün önce söyledi zaten, karsi cikacagim, kabul etmezse, istifa edicegim ben ve diger 2 arkadas dedi.

Adam bu kadar emek vermis, böyle bir veda istemiyordu, onun yerine kendini koy, nasil, ne düsündügünü az cok anlayabilirsin.

Bu kadar emek harca, sonra Galatasarayin en kötü baskanladan biri olarak tarihe gec, üstüne kovul ...

Futbol haric, cok büyük islere imza atti adam 3 sene icinde.

Böyle birsey her insani deli eder, kabullenemez.
O da bizi deli etti 3 senedir yaz ayları bir yandan bu adnanlar bir yandan bunalımlara soktular.Ona saysınlar şimdi haydi yollarına.

Ali Haşhaş' ın konuya ilişkin açıklamaları..Onur tebrik ederim, nokta atış yaptın!!

Ali Haşhaş, "Canım yandı. Sabaha kadar uyumadım. Mali olarak ibra edildik; bütçemiz geçti; denetleme kurulumuz ibra edildi. İdari olarak ibra edilmeyecek ne yapmışız? Bunda kasıt arıyorum. Galatasaray için işimizi gücümüzü bıraktık. Hiç spor yapamadığım için 11 kilo aldım; sağlığım bozuldu. Gün geldi 13 saat çalıştık. Bir plaketle olsa ödüllendirilmeyi beklerken bize 'ibra edilmemiş yönetici' etiketi uygun görüldü" diye konuştu.

Çelebi: "Mahkemeye gitmek şık olmaz"

"Galatasaray için başta yeni stat, Riva, birleşme ve finansal yapılandırma olmak üzere yaptığım hizmet ve emeğe karşılık, genel kurulda bir kesimin Galatasaraylılığa aykırı davranışları, gösterdikleri şiddet ve vefasızlık, haksızlığın açtığı yaralar mahkeme kararıyla giderilmez, onarılmaz. Bu nedenle mahkemeye başvurma yolunu uygun bulmuyorum. Sorumluları tarihe havale ediyorum."

Çelebi: "Mahkemeye gitmek şık olmaz" - Galatasaray

Ali Haşhaş' ın konuya ilişkin açıklamaları..Onur tebrik ederim, nokta atış yaptın!!

Ali Haşhaş, "Canım yandı. Sabaha kadar uyumadım. Mali olarak ibra edildik; bütçemiz geçti; denetleme kurulumuz ibra edildi. İdari olarak ibra edilmeyecek ne yapmışız? Bunda kasıt arıyorum. Galatasaray için işimizi gücümüzü bıraktık. Hiç spor yapamadığım için 11 kilo aldım; sağlığım bozuldu. Gün geldi 13 saat çalıştık. Bir plaketle olsa ödüllendirilmeyi beklerken bize 'ibra edilmemiş yönetici' etiketi uygun görüldü" diye konuştu.
İbra edilecek ne yaptınız ey haşhaş?

Mahkemeye kim giderse artık bilemeyiz, Galatasaray'ın haini olacaktır. O stada da bir daha girerler, girerler.

"Galatasaray için başta yeni stat, Riva, birleşme ve finansal yapılandırma olmak üzere yaptığım hizmet ve emeğe karşılık, genel kurulda bir kesimin Galatasaraylılığa aykırı davranışları, gösterdikleri şiddet ve vefasızlık, haksızlığın açtığı yaralar mahkeme kararıyla giderilmez, onarılmaz. Bu nedenle mahkemeye başvurma yolunu uygun bulmuyorum. Sorumluları tarihe havale ediyorum."

Iste tam benim yazdiklarim.

Adamlar haksizliga ugradiklarini düsünüyorlar, ki öyle oldu zaten.

Bu durumda deli olmamak mümkün degil onlar icin.

Ha söyle ya. Kendinize gelin. 2000 üyenin kararini sorgulamak haddiniz degildir.

Ne finansal başarısı 500 küsur milyon borç var deniliyor keitaları elanoları satıp stancu culioları almışken.Maval okuyorlar.

İbra edilecek ne yaptınız ey haşhaş?

Futbol takimim basarisizligi haric, hersey.

Demirerön gibi paralari havaya atip, gurejmalari, shimaolari transfer etmis olsaydi, bugün baskan koltukta oturuyor olurdu.

Adam ilk önce ekonomik acidan yere saglam basmak icin bu riski aldi, ama olmadi. Mali ibra, idari elveda.

Futbol takimim basarisizligi haric, hersey.

Demirerön gibi paralari havaya atip, gurejmalari, shimaolari transfer etmis olsaydi, bugün baskan koltukta oturuyor olurdu.

Adam ilk önce ekonomik acidan yere saglam basmak icin bu riski aldi, ama olmadi. Mali ibra, idari elveda.
Stancuya 5 milyon verip cenk tosuna 500 bin vermemenin nesini savunuyorsun?

Küçülmeye gidiyordu tamam küçülseydi o zaman?Devre arası stancu culio falan alınmasaydı.Gençlere şans verilseydi sezon sonuna kadar.Şu anki sıralamadan daha gerilede olmazdık heralde.

Bırakın beyler Polat'ı, gitti zaten.Bu saaten sonra hala başkanlık için koşuşturacaksa ayıbın kralını yapmış olacak.Şuandan itibaren yeni başkana konsantre olmalıyız.Olmalıyız da hala gerçekten aday olan yok.Ben kıllanmaya başladım bu işten.Ünal Aysal gerçekten aday ise çıkıp açıklamalı.Şurda seçime ne kaldı ki.?

Arkadaşlar adamın hakkı yeniyorsa tabiki mahkemeye gidecek bundan doğal ne var. Tüzükte yazana göre yönetim düşürünce güzel ama gene aynı tüzükte yazana göre adamın tekrar seçilme hakkı varsa kötü mü yani? Zaten bu olay birtek bunlara özel bir durum eski tüzüğe göre seçilip onların zamanında tüzük değiştiği için buna yönelik bir madde konulmuş. Hakkı varsa hakkını da arar seçime de girer.

Bunları söylüyorum çünkü çok rahatım bir daha seçime girse bile nasıl olsa kazanamaz.

Işın Çelebi'de boşuna edebiyat yapmasın. Şirket birleştirdiler bıraksak batıracaklar, stad bitti olanlar ortada keşke bitmeseydi de Ali Sami Yen'de kalsaydık dedirttiler adama. Sen 40 tane şirket birleştirsen ne olur? Şirketi birleştirdin diye batırma hakkına sahip misin? Vefasızlıkmış... sevsinler takımı küme düşme hattına getir ondan sonra vefadan bahset.

Üst Alt