Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"

Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"

[video=youtube;v6svVTGB2iE]https://www.youtube.com/watch?v=v6svVTGB2iE&feature=related[/video]

Adnan Polat' ın G.Saraylı olduğundan eminmiyiz?? Ben ciddi ciddi şüpheleniyorum artık! Bu renklere ve bu armaya gönül vermiş "asil bir G.Saraylı" bunları yapamaz...! Biz bile işyerlerimizde istenmediğimizi hissettiğimiz anda hiç düşünmeden istifayı basıp çıkabiliyorsak, koca camianın tepkisini ve nefretini kazanmak pahasına bir insan orada kalmakta nasıl bu kadar direnebilir....Gerçekten Adnan Polat G.Saraylımı, eminmiyiz??

Hoca yolculuk sırasında mola verip bir hana girer.Bu sırada hana bir başka yolcu daha girer ve ikisi birden hancıdan yiyecek birşeyler isterler.Fakat hancı yiyecek olarak sadece bir balık olduğunu söyler ve bunu paylaşmalarını önerir.Bunun üzerine Hoca:

-Ben balığın sadece başını yiyeceğim der.Hancı bunun nedenini sorar.Hoca da:

-Balık başı zekayı artırır.Balık başı yiyen insan akıllı olur der.Bunun üzerine diğer yolcu hemen atılır ve Hoca'ya :

-Balık başını niye sen yiyeceksin? Ben yemek istiyorum der.Hocada itiraz etmez.Balığın koca gövdesini Hoca yer ve bir güzel karnını doyurur.Diğer yolcu ise sadece balığın başını yer ve Hoca'ya seslenir:

-Sen koca gövdeyi yedin karnını doyurdun.Ben sadece kafayı yedim aç kaldım der.Hoca da bunun üzerine şöyleder:

-Bak nasıl akıllandın!

Adnan polata gelsin!

Adnan Polat' ın G.Saraylı olduğundan eminmiyiz?? Ben ciddi ciddi şüpheleniyorum artık! Bu renklere ve bu armaya gönül vermiş "asil bir G.Saraylı" bunları yapamaz...! Biz bile işyerlerimizde istenmediğimizi hissettiğimiz anda hiç düşünmeden istifayı basıp çıkabiliyorsak, koca camianın tepkisini ve nefretini kazanmak pahasına bir insan orada kalmakta nasıl bu kadar direnebilir....Gerçekten Adnan Polat G.Saraylımı, eminmiyiz??

sonspo05.jpg

sen nasil güvenmedigsen Rijkaardlara, Skibbelere, sana da güvenmemek gerek. hak ettin bunlari, cünkü sen her TD bu zulumlari yasatin.

Adnan polat, Kanaltürk'teki Telegol programının yapımcısı Serhat Ulueren'e yarınki basın toplantısı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çok yorulduğunu ve işinin gücünün başına dönmeyi planladığını belirten Polat, 'Sıtkım sıyrıldı. Aday olmayacağım. Seçim kararını açıklayıp, kenara çekileceğim' dedi.

Adnan Polat' ın bu açıklamayı yaptığı isme dikkatinizi çekmek istiyorum!!! Telegol - Adnan Polat - Serhat Ulueren - Ahmet Çakar 4' lüsüne dikkat etmek lazım...

(Devrik) Baskan yine de copy-paste yapacak buyuk ihtimal basin toplantisinda.

Bi kurtulamadik gitti yahu su adamdan. Cek git iste, madalyami bekliyorusunuz ne bekliyorsunuz

Adnan Polat´in ne kadar iki yüzlü bir insan oldugu burdan belli zaten. Galatasaray yönetimine, Galatasaray camiasina önyargili tutumlari ile bilinen Telegol programi diye aciklama yapiyor resmi siteden, ama 1 gün evvel Gargamel Serhat´la telefonda konusuyor. Böyle bir adam iste Adnan Polat

Üst Alt