Adnan Polat'tan Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklamalar

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklamalar

Hadun abi'ye yapilanlar halen aklimda! Ve bircok sey daha aklima..

Laflan sözlen 180 derece dönecek degilim. Biraz sert konusmaklan hersey düzelmez.. 2. baskanina racon kesmek neyin nesi oluyor?

sayın adnan polat'ın artık yıprandığını düşünüyorum...artık görevini tüm yönetim ile birlikte bırakmalıdır...kendi yönetim kurulunun istifasını isteyip,toki başkanının istifasını istiyemiyen bir başkanın nasıl yıprandığını görebiliyoruz...

O toki başkanının, o dönek yönetim kurulu üyelerinden daha çok emeği var o stadda.

inan kıraç yüreği yetiyorsa kongrede adnan polat ın karşısına çıksın adamın yüzüne başka arkasından başka konuşmasın

Süper , iste böyle konus, canimi ye baskan.

Sen daha önce böyle konussaydin, bu duruma düsmezdin zaten.

Helvaci, Helvaci ne oldu Helvaciiiiiiiii

Allahtan istifasini istedi Polat, yoksa kafayi yerdim ve Polata cok destek verenlerden biri olarak, cook üzülürdüm.

Bu yumuşatma harekatını, taraftarlar üzerine kurdu. Kongreye rağmen, taraftarı kazanmak istedi. Eskiden taraftarı karşısına alıp, üyeleri arkasına almaya çalışıyordu şimdi de stratejisini değiştirdi.

Ama ne olursa olsun, başkanlığının ömrü uzadı. Mali kongrede gereken tepkiyi alarak, sezon sonu başkanlığı elinden alınabilir. Ya da kaybettiği otoriteyi kazanabilir. Bunun için yapılacaklar oldukça basit saymaya dahi gerek yok.

Helvacı hakkındaki sözler yenilir yutulur değildi. Basın önünde yapılacak iş değildi Helvacı'yı ihanetle suçlamak. Helvacı'yı yönetime alan sen, istifasını isteyen sen! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Şimdi Fenere daha çok benzemeye başladık. Başkan bir an önce Aziz Yıldırım özentiliğine son vermeli ve suçu onda bunda arayacağına özeleştirisini yapmalı. Söylenecek çok şey var, çok rezalet yaşattı bu yönetim artık bir değil iki değil.

o statta emeği olması açılıştaki konuşmasının doğru olduğunu göstermez sanırım değil mi??

Başkan çok güzel bir şey söyledi. "Kimin ne olduğunu kötü günde daha iyi görüyoruz." dedi. Belki de bizim için en hayırlısı bu olayların olmasıydı. Yani Mehmet Helvacı ve yandaşlarının istifası.

valla acikcasi baskan adnan polat'in bunlari soyleyecegini hic dusunmedim helal olsun diyorum baska birsey demiyorum, adam hakli beyler medya taraftari cok kiskirtti, cogu kisimiz medyanin oyunlarina gelip baskana laf atti, tabi en önemlisi sportifbasari ama ben sahsen bunu basaracagimiza inaniyorum, adam resmen tüm hayatini gs'ye vermis, bence adnan polata destek olmaliyiz.

Isin özeti su: Yaptigi yanlislari sonunda farketti. Baska bir aciklamasi yok bunun. Önceden söylediginin tam tersini söyledi her konuda. Her konuda ama

Üst Alt