Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi?? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi??

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi??

Adnan Polat akıllı adamdır,

Bugüne kadar kötü gidişatta hep birilerini kurban seçerek bugünlere geldi, ki bugüne kadar kurbanlar hep teknik direktördü. Her değişiklikte bir şeylerin iyi olmasını bekledi.

Gelinen noktada herşeyin farkında, son kozu Adnan Sezgin,

Kötü gidişatın faturasını bu sefer ona keserek taraftar ve camia karşısında sempati kazanmaya çalışarak son kozunu oynayacak.

Ardından bir TV programına katılacak.

Anlatacak ışık mışık,

istediler onu getirdim, bunu yaptım, en sonunda Sezgini gönderdim diyecek,

sonra bu forumun en az yarısı ' adam haklı ' demeye başlayacak.

Gidiyosa kim gelicek ? İş adamlarının oyuncağı olmuş futbol artık iş adamını futbol sahalarında görmekden kusucam

Ya getirirsin Cruyff gibi Zico ( örnekdir ) futbol ekolu olmuş adamları yoksa Sezgin gider Osman gelir ne fark eder

cuneyt tanman bi de bi kişi daha vardı ama ismini hatırlamıyorum simdi 2 sinden birini dusunuyormus yazıyodu haberde.. tabi dogrulugu sorgulanır cunku henuz kesin bilgi yok

Sn. Adnan Polat'ın önünde çok kritik bir 20 gün var. Muhtemelen kongre öncesi son kozlarını oynayacaktır, tek dileği G.Antep maçını kazasız belasız atlatmak..Yok eğer aksi olurda kupaya veda edersek, Adnan Polat için Mart ayı bir rüyanın sonu olabilir..

Sn.Polat' ın bugün itibariyle hala bu görevini sürdürüyor olabilmesi tek nedeni taraftar tepkisinin beklenen düzeyde olmaması.Bunca olumsuzluğa rağmen Sn.Polat aleyhine tribünlerde tek kelime bağrılmaması halen onu ayakta tutan tek güç. Duayenlere, imza kampanyasına, yönetim parçalanmasına ve tarihi başarısızlıklara karşılık elinde tek kalesi kaldı; o'da cefakar taraftar; bakalım o kale ne zaman yıkılacak..

Üst Alt