Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

ben kulübün mali olarak kötü yazmadim. kar ettik lafini hatirlattim..ayrica hangi yabanci galatasaraya yakisiyor?

mali acidan cok iyiyiiz ,ozaman getirin bunlari

arshavin-flamini-ciani-romero-volkan sen-hamit galatasarayin kurtulusu

Abi eğer gerçekten vizyonu olsaydı,önemseseydi Cafe Crown ile çoktan ilişkiyi kesmişti .Koskoca Galatasaray başka sponsor mu bulamıyor?Cafe Crown ne veriyor?2 milyon dolar transfer bütçesi.Onu Galatasaray kendi kasasındanda rahatlıkla verir. Galatasaray şampiyonluk yarışında her dalda en iyisini hedeflemelidir,Galatasaray EL oynamalıdır .Galatasaray´a yakışan budur.Voleybol şubelerinde ise değişen hiçbir şey kusura bakma .Oraya fazla yatırım yapacaklarını sanmıyorum,gelecek için ışıkta vermiyor o şube.

Yok yok,Adnan Polat'ı istemeyebilirsin tabi ama Ülker normal bir sponspordan çok daha fazla veriyor.Bunu yönetim falan da demişti.Sebebi bence Fener'e yaptığı ağır kıyak, haksız kazanç dolayısıyla. Her sene Eurolegue oynayan takımı verdi, müthiç bir arena yapıyor.Az işler değil bunlar.Ki bir basketbolcunun bonservis miktarı bir futbolcudan çok daha fazla,herifler takımı komple verdiler.Bu resmen haksızlık ! Akşam akşam sinirlendim yine.:)

Başkanın bu istifa sonrası söylediği tek bir şey doğru, günah keçisi ilan edildi Sezgin, işini iyi yaptımı bence berbat yaptı ama gerçekten suçun tamamını üstüne atılacak kadar birşey yapmadı, suçun tamamı Polat ve yönetiminde olmasına karşılık biz taraftarlar hep başkanın önüne aldığı kalkana saldırdık, başkan neticesini doğru söylemiş ama yine salvo yaparak günah keçisi yapanın kendisi olduğunu söyleyememiş!!!!!!

Adnan Polat benim nazarımda kalan %0,00000001lik değerini bugünkü açıklamarıyla 0'ladı. 'Önümüzde çok önemli maçlar var, şampiyonu biz belirleyeceğiz' ne demektir yahu? Galatasaray'ı daha fazla küçültmezdi bence. Helal olsun. Ayrıca bugünkü ağlamaklı durumunun sebebi de can yoldaşından ayrılmak zorunda kalmasıydı. Keşke şu can yoldaşına üzüldüğü kadar Galatasaray'ın durumuna üzülseydi. Ama bence Galatasaray o adamın umrunda bile değil.

--------------------romero--------------

----?----------ciani-------serdar-------caglar

-------------------flamini----------------

------------ hamit---arshavin---------

volkan-------------baros---------------arda

bu takimi bu ligde kimse kolay kolay yenemez

Yok yok,Adnan Polat'ı istemeyebilirsin tabi ama Ülker normal bir sponspordan çok daha fazla veriyor.Bunu yönetim falan da demişti.Sebebi bence Fener'e yaptığı ağır kıyak, haksız kazanç dolayısıyla. Her sene Eurolegue oynayan takımı verdi, müthiç bir arena yapıyor.Az işler değil bunlar.Ki bir basketbolcunun bonservis miktarı bir futbolcudan çok daha fazla,herifler takımı komple verdiler.Bu resmen haksızlık ! Akşam akşam sinirlendim yine.:)

Sponsorluk karşılığı harcadıkları paraların büyük bir kısmını da ödemeleri gereken vergilerden mahsup etmekle Fenerbahçe için harcadıkları paraların büyük kısmını diğer vatandaşlardan çıkmasına neden oluyorlar!

Sonra da bize beleş stad aldınız diye sallıyor bu kara cahiller!

17mayis benim ve tum galatasarayin dogum gunuydu bugunda 3 mart tum galatasaraylarin 2nci bir dogum gunu daha oldu.

Polatindan gonlunden 11 puanlik farki kapatip avrupaya gitmek geciyordur ama bu sefer ilk defa dogru bir sey yapti.Su anda zor olan bu hedefi koymayip takimin ve teknik heyetin ustundeki gereksiz baskiyi engellledi.Herkes su anda sezon bitmis gozuyle bakiyor ama koprunun altindan daha cok sular akar.

yeni galatasarayimizin yerlileri

arda-yekta-emre colak-veli kavlak-mehmet ekici-serdar aziz-ömer toprak-tunay torun-hamit alintop-volkan sen

yabancilarimiz= baros-stancu-arshavin-flmini-ciani-romero

Futbol antremanimdan geliyom. BlackBerry'den dogru bir arkadasim mesaj yolladi. Galatasaray'da istifa var diye. Fakat ismini israrla söylemek istemedi (yalaka iste) Gheorghe Hagi oldugunu sanip, bilgisayarimi actim. Adnan Sezgin'in istifa haberini okuduktan sonra, inanilmaz derecede sevindim.

Ama bu istifa kesinlikle yeterli degil. Sezgin ile birlikte sayin Adnan Polat ve yönetimini istifaya davet ediyoruz taraftar olarak.

Hepiniz Mali kongrede sonu gelir gibisine konusuyorsunuz, ne var ki bu 'mali kongrede' tam olarak?

Futbol antremanimdan geliyom. BlackBerry'den dogru bir arkadasim mesaj yolladi. Galatasaray'da istifa var diye. Fakat ismini israrla söylemek istemedi (yalaka iste) Gheorghe Hagi oldugunu sanip, bilgisayarimi actim. Adnan Sezgin'in istifa haberini okuduktan sonra, inanilmaz derecede sevindim.

Ama bu istifa kesinlikle yeterli degil. Sezgin ile birlikte sayin Adnan Polat ve yönetimini istifaya davet ediyoruz taraftar olarak.

Hepiniz Mali kongrede sonu gelir gibisine konusuyorsunuz, ne var ki bu 'mali kongrede' tam olarak?

Evet bu sorunun cevabını bende merak ediyorum..

Adnan Polat´in yalanciligin belgesi:

31.08.2010 18:30

Zvjezdan Misimovic Galatasaray'da

Galatasaray, Bundesliga takımlarından Wolfsburg'da forma giyen orta saha oyuncusu Zvjezdan Misimovic ile 4 yıllık anlaşma sağlamıştır. Misimovic, Galatasaray'da 21 numaralı formayı giyecektir.

galatasaray.org

03.03.2011 17:45

Açıklama

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. ile Vfl Wolfsburg Fussball GmbH arasında akdedilen Profesyonel Futbol Oyuncu Kiralama Sözleşmesi çerçevesinde Galatasaray'la anlaşan Zvjezdan Misimoviç'in sözleşmesi Dynamo Moscow FC ile anlaşması koşuluyla karşılıklı olarak feshedilmiştir.

galatasaray.org

Cok komik bir yönetimimiz var. Niye o zaman aciklayamadiniz bunu?

Adnan sezgin gitse ne olacak? Takımın başında hagi,başkan da polat olduktan sonra bi cacık olmaz.

Üst Alt