Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

Servet'in değer yüksekken satılması iyi oldu.Gitmesi kötü oldu ancak o parayla yerini rahatlıkla doldurabilecek (Ediz-Eren-Yabancı kaliteli) 2-3 transfer yapabiliriz.

Bir tane gurbetçi stoper vardı Alman Bundesliga'da.Serdar Taşçı mıydı ne.Onu alalım bari.Türkiye Ligindeki adamlara güvenim yok..

Eren'i almalıyız. Kayseri başkanı parayı duydu çok çok yüksek bonservis ister..

Servet nasıl satılır anlamış değilim. En kötü bölgemizin en iyi oyuncusu, onun yerini nasıl dolduracaz:(

Transfer kesinlestiyse bombalara hazir olun derim ben.

Cok hizli gelismeler olabilir...

8-9 milyon € arası bir paraya satıldıysa iyidir bence.Doğancan'ın da söylediği gibi Eren,Ediz,kaliteli stoper 3lemesini rahatlıkla yapabiliriz.

Kendisi istiyordu zaten avrupaya gitmeyi. Gidene dur demek olmaz. Gelen para da çok iyi

Servet'in en önemli oyuncumuz olduğunu biz biliyorsak yönetimde biliyor heralde.Servet'i sattıklarına göre bir garantileri vardır.Yoksa defanssız nasıl kadro kurulur.Akıl var mantık var.

9 Milyon € iyi ama üzüldüm ben.O büyük kalbiyle Marsilya Taraftarlarının da sevgilisi olucaktır kısa zamanda.

Marsilya bana antipatik geliyor marsilya yerine bir lens bile olsa daha çok sevinirdim...

Servet zaten hep diyordu, takımıma para kazandırmadan hiçbir zaman transfer olmadım,olmayacağım. Avrupa'ya gitmeyi istiyorum ama yönetim isterse ve de takıma para kazandırırsam, diye.

Arkaşdallar boşuna yönetime yüklenmiyelim.

Hepimiz Servet'in gitmek istediğini biliyoruz bilmeyenlerde bilsinler artık.

Gitmen isteyen bir adamı tutmak olmaz zorla oynatmaya girer ve aldığınız verim düşer.

Kazanılan paranında fazla oluşu bu transferin olumlu olduğunu gösteriyor.

Bize Marsilya'ya hayırlı olsun Servet'e de başarılar demek düşer.

Üst Alt