adriana lima - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

adriana lima

Cevap: Adriana Lima

Olay sadece dış görünüş değil.O gülümsemesi yok mu...O samimiyeti görüyorsun Adriana'nın yüzünde.Kadın sadece güzel değil aynı zamanda tatlı ve sempatik.Çoğu güzelim diye geçinen kızda bunlar yok işte.O Mila Kunis dediğiniz hatun ne kadar güzel olursa olsun -ki 2-3 yıldır biliyorum kendisini- Adriana'nın kılı bile olamaz hiçbir bakımdan.Adriana güzel değilmiş de çok daha güzelleri varmış da...Geç arkadaşım bunları.Burada öyle sallayanlar karşılarına çıksa tek kelime konuşamaz düşüp bayılırlar Adriana'nın önünde.

Bıyıkları var bunun. O kolların halide iyi değil :ays::ays:

haci ben bikere bunun fotograflarini gordum.. boyle kaliteli.. fotograf basi 7-8 mb felan.. kollarini gectim.. parmaklarimda benim killar varya.. bu kadinda daha cok.. o gun bugundur sogudum bu hatundan..

not: bayanin koydugunu gormedim, kusura bakma Aysel.

https://img176.imageshack.us/img176/9389/komik4dp7to4mr3zj9.jpg

itiraf edelim beyler en utangaç olanımızı bile bu ruh haline sokar.

Igrenc la bu ney.. bu ruh haline gireceksem, benden uzak allaha yakin olsun..

ben kendimi su halimde goruyorum..

Kivanc-Tatlitug-Elle-kivanc-tatlitug-24613597-454-302.jpg

bilemiyorum, baktim soyle google dedeye sordum.. dedemizin anlattigina bakarsam LIV TYLERda sonuk kaliyor.. o degil benim anlamadigim 1 haftaya kadar ben Kate Upton diye birini tanimiyordum iyimi..

"Taş hatunları tanımayan bizden değildir"

Hadisi Şerif

Bunları bilmek lazım Oktay.Genel kültür bir yerde.Yalnız Liv Tyler'a laf söyletmem Google'a dava açtırtmasınlar.

Tamam anladık Kate upton da iğrenç,Adriana lima da iğrenç.Bi sen güzelsin.Tatmin oldun mu ?

Kimdir;27 yaşındaki Brezilyalı Victoria's Secret modeli Adriana Lima.

adrianaa.jpg

Adriana-F-Lima-victorias-secret-4000963-1280-960.jpg

adriana_lima_victoria_secret_ramp-1920x1200.jpg

adriana limayı böylece tanımış olduk. şimdi sorarım çok gezen mi bilir çok bakan mı ?

Üst Alt