GSC Haber - Ağustos Ayı Olağanüstü Divan Toplantısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ağustos Ayı Olağanüstü Divan Toplantısı

Gerek yok bir sürü faydasız adamın konuşması. Dursun'u eleştireceksen niye bu zamanı bekledin sanki bugüne kadar takım çok iyi durumdaydı gerçi sizin takımla işiniz yok o zaman bizim de sizinle işimiz yok.

Dursun Özbek : Birçok değerli kurul üyemizin beni tebrik ve takdir etmek için olağanüstü toplanması beni duygulandırdı.

Nazifoğlu'da mı konuşacak yanlış mı duydum ? O it herifi neden sokmuşlar içeri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun'u sevmem , Aysal'cıyımdır.

Ancak şu açık seçik görünüyor ki , bu transferlerin Dursun tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi Liselileri ciddi şekilde rahatsız etmiş durumda.2 senedir takım kötüyken aksiyon almayan adamlar takım kurulur kurulmaz operasyon düğmesine basıyor.

Saglam bi kadromuz var

Sampiyonlugun favorisiyiz

Artik Dursun'u o kooltukta tutmalari icin bi sebepleri yok

Dursun'a o koltugu verip Galatasaray yukselise gecmeye yakinken onu elestirmeye baslayan deve kuslarinin kafasi bi daha kalkmaz inshaAllah

allahın bunakları forvet umut defans sabri orta saha de jong olsa dursun çok yaşa derlerdi

sizin gibi divana!

asamoah gelmesin 3 gün 3 gece size söveceğim. kahpeleerrr sizi.

Nasıl dinazor bunlar ya? Allah bunların belasını versin. Bu herifler ile kazanacağımız hiçbir başarı kalıcı olmaz. Ne zaman yükselsek bunlar paçadan tutup geri çekerler.

Üst Alt