Ağzımdan Kan Geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağzımdan Kan Geliyor

Cevap: Ağzımdan Kan Geliyor

arkadaşlar tahmin ettiğiniz gibi boğaz tahrişinden kaynaklanıyormuş hapşırmadada biraz kendimi sıktığımdan dolayı zorlama yapıp az miktarda kan gelmesi normal dedi doktor bende 2 gün önce gidebildim ancak fakat bu kan gelme mevzusu hiç yabana atılcak birşey değilmiş böyle birşeyle karşılaşanlar mutlaka gitmeli diyorum

Benim de kışın 1 kere faranjit durumum olur ve zorlamadan dolayı boğaz tahrişine bağlı az biraz kan gelir. Bunu bilmeme rağmen yine de doktora her defasında sorarım ve aynı yanıtı alırım.... ve yanında antibiyotik :)

Geçmiş olsun...

yav benimde meyve yiyince elim ayağımda güç kalmıyo başıma ağrı giriyor neden acaba yav önceden yoktu böyle birşey 2 aydır felan var iş güç zamanda yok doktora gidecek şu an bile işyerindeyim çıkamıyorum dışarıya

Geçmiş Olsun bu arada

yav benimde meyve yiyince elim ayağımda güç kalmıyo başıma ağrı giriyor neden acaba yav önceden yoktu böyle birşey 2 aydır felan var iş güç zamanda yok doktora gidecek şu an bile işyerindeyim çıkamıyorum dışarıya

Geçmiş Olsun bu arada

hava değişikliğinden olabilir bazen yediğin yiyeceklere kadar enerjini alıp götürüyo okadar önemli değildir. teşekkürler barış

hava değişikliğinden olabilir bazen yediğin yiyeceklere kadar enerjini alıp götürüyo okadar önemli değildir. teşekkürler barış

bilmiorum valla ilk olarak karpuz yediğimde başladı sadece karpudaydı sonra şeftali olsun kavun olsun ne bileyim yediğim zaman direk oluyo 1 aydır o yüzden meyve yiyemiyorum yine olur diye yiyemiyorumda :/

Araştırdığım kadarıyla eğer kan öksürükle geliyorsa, bol miktardaysa, köpüklüyse akciğerle hastalıkların habercisi oluyor. Veya kusma şeklinde geliyor ve koyu renkteyse mide ile ilgili şikayetlerden ileri geliyor. Sadece tükürük şeklinde ağıza geliyorsa genelde diş eti kanamaları, burun kanamaları, boğaz tahrişi gibi önemsiz sebeplerden oluyor. Ama yinede bir doktora görün için rahatlasın derim ben.

Üst Alt