Ahmet Çakar, Terim'e Hücum Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar, Terim'e Hücum Etti!

TRT kurumuna milli takım elemanı tarafından yapılan saygısızlığı sevmedim. TRT’nin belli bir nezaket şablonu vardır ama benim şablonum yoktur.

TRT’de program yapan üniversite mezunu bir profesör üzerinden TRT’ye dil uzatan ilkokul mezunu bir şahıs ancak komik bir fıkra olarak tarihe geçer. Bak Sayın Terim, milli takımı bırakırsın ya da bırakmazsın, bilemem ama milli takım sen ve avanelerin yüzünden sevimsiz hale geldi. Bak Sayın Terim, başarılı olduğunda sana İmparator payesi verenleri başarısız olduğunda kılıçtan geçirmek ancak bir diktatöre yakışır.

Bak Sayın Terim, bu ülke sen ve avanelerine maddi-manevi her türlü desteği verdi. Ama sen başarısızlıkta, velinimetlerinden hesap sormaya kalktın.

Ey bir kısım spor medyası, başta Fatih Terim olmak üzere kimseden korkmayın! Size hesap soracak adamlar, önce Türkiye’ye hesap verecek.

Ey milli takım elemanları, para için birbirinize girip başarısız olduğunuzda da TV kanallarına ambargo koyup, sağı solu tehdit etmek hoş mu?

terim-den-ahmet-cakar-a-iyi-haber--882794.Jpeg

terimin bize gelme durumu varken buna şu anda yorum yapamam çünkü çakarın bize nasıl laflar soktuğunu bize nasıl kin kustuğunu biliyorum yeni teknik direktör açıklandıktan sonra yorum yapacağım :)

Milli duygular bahane

Gsye geliyor ya tutustu her biri

Bizim forumdaki malolara daha coook nöron gerek

Belliki kütleyi tam dolduramamislar

Ft gelirde sampiyon olirsak

Kapatin forumu

Hunharca ustunuze atlayacagim

Birinize bile sevinmek yasak

Gidin bjkyi tutun la siz fiko gibi coggggh yakisikli bi basgan ile sinsi fake elitist senol tam size göre
Sistem mistem diye orgazm yasarsiniz

Fatih Terim'e kırgınım ve çok iyi bir taktisyen olmadığını düşünüyorum. Hatta Ahmet Çakar dediklerinde de haklı. Ama FT bize gelecekse ağır laflar etmeyeyim şimdi.

Cabuk gaza geldiginizden

Özel hayatinizda pek basarili bireyler olmayacaginizi tahmin ediyorum

Fbjklilerin gazina gelipde Fatih hocamiza laf atmaniz cok komigime gidiyor

Fatih hoca fenerli olsa suan azizle tryi himayeleri altina almislardi arkasindaki buyuk taraftar destegi ile

Sizin sunepe lisecileriniz azizin altinda ezilirken

Ona karsi tek duran Adam gibi adam Ft dir

Sizin gibi taraftar olmaz olsun

Hicbir aidiyet hissi yok sizde gsye karsi

Onursuzca serefsizce ftye ve gsxe saldiran heriflerin fbjklilerin agzindan konusup taraftar oldugunuzu saniyorsunuz

Sizin gibi taraftarla GS yine iyi ayakta

Üst Alt