ahmet çakar vs 12 numara | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar vs 12 numara

dün aksam beyaz tvde fitillenen ates suan ahmet cakar ve 12numara satılmıslarının atıslmalarıyla devam etmekte.

kola çekirdeğini alan geçsin koltuğuna.

CANLI TAKIP İÇİN; ahmetcakar (@ahmetcakar1) | Twitter
12 Numara .org- (@12numaraorg) | Twitter

12numara acıklamaları suana kadar;
12 Numara .org- ‏@12numaraorg 33 dk.33 dakika önce
Dansöz gibi kıvırmak kanında var çakar. Karı gibi kıvırma. Çık açıkla. @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 27 dk.27 dakika önce
Kıvırmakta üzerine yok. Ne o? Yumuşak karnından mı koyduk? FETÖ, Kanada, Burs dediğimiz anda kuduruyorsun. @ahmetcakar1

Sahte hesaplara mention yapma çakar. Ayarın bozuldu yine. Her kim yöneticilerden para alıyorsa senin gibi FETÖ yalayıcısı olsun @ahmetcakar1

Sahi çakar. Kızarıklığın geçmiş, şeker değerlerin normale dönmüştür. Kızının Kanada'da okuması için bursu kim ayarladı? @ahmetcakar1

Kızım Kanada'da okumuyor, burs olayı yalan demen lazım. Yoksa FETÖ'den burs desteği almış olamazsın değil mi? @ahmetcakar1

Ve çakar kendini kaybeder. Araya biraz daha demogoji ve milliyetçi kelimeler sıkıştırdın mı değme keyfine. @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 12 dk.12 dakika önce
Senin gibi köpekler; 3 Temmuz sürecinde ATATÜRK TÜRKİYE'sini ele geçirmek isteyen FETÖ'nun yanında yer aldı. Kıvırma ahlaksız! @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 11 dk.11 dakika önce
Senin gibi köpekler, FETÖ'den güç alıp Ergenekon davası üzerinden bu Ülke'nin değerli generallerini suçladı. Unutmayız! @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 11 dk.11 dakika önce
Bir zamanlar yalaklık yaptığın, kızını burslarıyla okuttuğun FETÖ artık bitti bitiyor. Korkunun sebebi bundan... @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 10 dk.10 dakika önce
Hesap vereceksin. Fenerbahçe'ye o süreçte yaptığın her ahlaksızlık için hesap vereceksin. @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 9 dk.9 dakika önce
Çakar'ın bugün köpek gibi saldırmasının sebebini merak edenler; @Turk_Telekom ile yapmayı planladığı sponsorluk anlaşmasına bakmalı.

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 8 dk.8 dakika önce
.@Turk_Telekom'un değerli yöneticileri, Paralel Terör Örgütü üyesi @ahmetcakar1'a prim vermemeli, destek olmamalıdır.

Bu akşam 19:07'de #ParalelDestekçisiTürkTelekom etiketi yapmak istemiyoruz. Ancak FETÖ'cü @ahmetcakar1'a destek çıkılırsa gerekeni yaparız.

Ahmet Çakar'a destek olacak markaları, sponsor bulmak için aracı olan her türlü ajansı buradan uyarıyoruz. Terör örgütü üyesine destek yok!

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 6 dk.6 dakika önce
Gelişme var çakar. Mention doğru hesaba. Cümle sonunda boşluk bırakmasan da mesajın bize ulaştı. Hadi şimdi açıkla bilsinler. @ahmetcakar1

12 Numara .org- ‏@12numaraorg 6 dk.6 dakika önce
Sen bize saldırdıkça, 3 Temmuz'da FETÖ'yü nasıl yaladığınızı tüm kamuoyu detaylıca öğrenmiş oluyor. Desteğin için teşekkürler. @ahmetcakar1

ahmet cakar acıklamaları;

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 14 sa.14 saat önce
Lolipopçu , paralı tetikçi somonlar ! Benim hukuki adresim belli , ya sizin ? @12numaraorg

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 48 dk.48 dakika önce
Rasim Ozan,Ertem Şener ve bana kumpasçı suçlamasında bulunan paralı köpekler sizin arkanızda kim var açıklasanıza@12numaraorg

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 39 dk.39 dakika önce
Paralı köpekler az önce bana açıkladınız ya arkanızdakileri,açıklayın da FB taraftarı öğrensin.@12numaraorg

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 32 dk.32 dakika önce
Siz biraz şerefli olsanız size paralı köpek diyen beni dava edersiniz ama gözünüz yemez yaladıklarınız ve kimlik belli olur@12numaraorg

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 27 dk.27 dakika önce
Her kim ki kumpasçı ya da paraleldir o kişi Türkiye cum. düşmanıdır.Ama yöneticilerden para alıp iş yapmak paralı köpekliktir@12numara.org

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 24 dk.24 dakika önce
Bari kimliğinizi açıklayamıyorsunuz,size köpek diyen adamı dava edemiyorsunuz,bari az önce bana yazdığınız gücü açıklayın@12numara.org

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 16 dk.16 dakika önce
Aç köpekler benim çocuklarım benim paramla okudular.Benim biat ettiğim sadece Atatürk Türkiyesi vardır,başka tanımam.@12numaraorg

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 13 dk.13 dakika önce
Bakın tetikçiler size net soruyorum bana az önce DM den yazdığınız arka gücünüzü açıklayın,herkes bilsin.@12numaraorg

Adettendir.

giphy.gif

Üst Alt