Ahmet Çakar ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar !

Cevap: Ahmet Çakar...!!!!

ya ahmet çakar sen rijkaard'ı eleştirebilecek bilgi,birikim ve tecrübeye sahipmisin ? Daha teknik direktörleri neye göre eleştireceğini öğrenememişsin adamın kılık kıyafetine takıyosun sen git önce bikinini giy bikini giymezsem adam değilim diyordun o bikiniyi giyene kadar adam değilsin !! Kendi kocakafana bak sen önce. Bence bu tip eleştirileri Rijkaard adıyla bile sizi ezdiği için yapıyorsunuz. Bakasana bi yanda Ahmet Çakar bi Yanda Frank Edmundo Rijkaard :D

Adam uyanık aslında gündemde kalmak için ters laflar konuşuyor yok arda messinin kramponu olamaz vs.

Ben Arda olsam sende collina nın olmayan saçı olamazsın derdim.. :)

Bırak ya bikini lafından sonra Fener'in yalakası olmak için bizi eleştiriyor.Reyting de cabası.Allah'a havale ediyoruz böyle adamları

Cevap: Ahmet Çakar !

Dengesizin çnde gideni bazen(az) diyorum akıllı adam mantıklı falan ama çoğu zaman saçmalamaktan başka bir şey yapmıyor

Ahmet Cakarin kredisi ve kisiligi yiprandigi an cok cok gerilerde kaldi artik ne konussa bos bos olmazsada kimse dinlemiyorki kendisini... bagirip cagirip dursun, bir ara Tanju Colak da oyle bir sekilde isyanlar yapiyorduki beni kimse televizyon programlarina cagirmiyor diye..

ne isi varsa gorsun bizden uzak dursun.

Anlaşılan Ahmet Çakar, Ali Sami Yen'de tekrar methiyelerle anılmak istiyor! :rolleyes:

Bu aralar para kazanacak bir yarışma programı bulamamış olsa gerek!..

Rijkaard antrenör değil,

Arda futbolcu değil,

Ancelotti adam değil,

Lucescu futboldan anlamıyor.

A.Çakar.

Üst Alt