ahmet çakar - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar

çok tehlikeli biri aslında. Surekli iftira atmaya calisiyor. Evet kampanyasinda fatih hocamin adini lekelemeye calisti cok sukur hocam bu hiyari gormezden gelmisti

Ya totem yapıyor ya da Ali Koç'a yalakalık ediyor. Her sene aynı geyiği çeviriyor. Sene sonunda da kimse Galatasaray'ın şampiyonluğuna laf edemez anasının ak sütü gibi helal şampiyonluk diyor. Abdülkerim deliye dönüyor.

Ali Koç bunların programa çıkıp annesiyle düğünden özel görüntüler verdiğinden beri Ertem, Devrim, Çakar vs. full Koççu oldular aslında. Rasim de mesela normalde ne dalga geçerdi bunlarla hiç yapmıyor.

İlgi çekmek için trollük yapıyor sürekli. Hiçbir söylediğini kaale almıyorum. Doğru bile söylese sorgulatır bir tip.

Beyaz Futbol konusu çöpe atılmıştı bu da atılsın kimse gerilmesin. Önemsiz bir hakem eskisi.

Ha ben bazen izliyorum eğer doğru frekansı yakalarlarsa fena makara dönüyor ama ciddiye alınacak program değil abi kendileride kabul ediyorlar zaten işleri bu. Boş yapmak.

Geçen sene bizin arkadaşın babası bunun facebook hesabına ... çocuğu demiş 1 hafta sonra buna tebligat gelmiş.Gecen sene 1500 lira para ödedi adam.Bu ve ertem gibi şeref yoksunlarının en büyük gelir kaynağı bu tur paralar ve emin olun sırf bu vb yaratıklar için çalışan özel hukuk firmaları var.Bu şeref yoksunu bu tür haberler yapıyor çünkü istiyor ki 7 sülaleme sövsünler ki para kazanayim

Bu ve bunun gibileri türkiye, türk medyasi, türk kamuoyi ve türk sporunun kangrenleri. Kanun olsa hepsine bas cezayi bak bidaha böyle sacmaliyorlar mi

Gülüyor eğleniyordunuz bunları izlerken. İşleri güçleri insanı tahrik etmek.

Kimse kusura bakmasın spor tartışma programı izleyen insanın zekasından da şüphe ederim.

Üst Alt