ahmet çakar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar

cakar a bunu diyebileceklerini sanmiyorum , cunku "iyi eyvallah ben ayrildim" der gider . oyle bir tip o

ve o kadrodan bir ROK eksildi , nasil kayip oldu , ahmet de boyle bir tribe karsi ceker gider ,o yuzden karismiyorlar yonetim olarak hic zaten

neden bu kadar ciddiye alınıyor anlamıyorum. Adam "spor yorumcusu" değil, "TV Starı".

MAli Erbil neyse Ahmet Çakar odur.

Hocayı Twitter'dan alenen tehdit etmiş galiba. Bu daha fragman demiş. Alenen bir oyun oynanıyor üstümüze ama dur bakalım çıkar kokusu illa ki.

Ya çocuklar aktif tutmanın şunun başlığını
Ben söversem ağır söverim bana sövdürmeyin

Galatasaray siz kimsiniz köpek soyları..Bunların hepsini piyasadan silmek lazım gerekirse illegal yoldan..

Dr56ZHGXgAYAeHt.jpg

TV de et yiyerek ağız şapırdattığında bıraktım bunları izlemeyi.

Şaklabandılar, sinsi ve içten pazarlıklı da olduklarını gösteriyorlar böyle zamanlarda.

Galatasaray düşmanlarına PRİM VERMEYİN. İZLEMEYİN.

Bu adam troll, reyting için yapmayacağı maymunluk yok. yarın öbürgün özür dilerim pişman oldum gibi mesajlar atabilecek bir adam. Bunların dini imanı para.O yüzden, bunun gibi ş.....lere pirim vermeyin. Bunları izlememek için,belki yanlışlıkla denk gelir diye tvden beyaz tv yi kaldırdım kafam rahat.

Bu adam troll, reyting için yapmayacağı maymunluk yok. yarın öbürgün özür dilerim pişman oldum gibi mesajlar atabilecek bir adam. Bunların dini imanı para.O yüzden, bunun gibi ş.....lere pirim vermeyin. Bunları izlememek için,belki yanlışlıkla denk gelir diye tvden beyaz tv yi kaldırdım kafam rahat.
Özür dileyip yalada bile bundan sonra bakmak yok

Üst Alt