Haber - Ahmet İbanoğlu'ndan Serhat Ulueren'e: "İtibar etmeyin kendisine" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet İbanoğlu'ndan Serhat Ulueren'e: "İtibar etmeyin kendisine"

MHK olarak, hakem performanslarını her hafta dikkatle takip ettiğimizi ve bazı hakemlerimizi, ilk yarı sonuna kadar dinlendirme kararı aldığımızı, Aralık sonu yapılacak klasman değerlendirmelerinde bu analizleri dikkate alarak hareket edeceğimizi kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Diğer taraftan, Trendyol Süper Lig'in 13. haftasında oynanan Fenerbahçe A.Ş. - Vavacars Fatih Karagümrük maçına ait VAR kayıtlarını, MHK Başkanı olarak yetkim dahilinde dikkatle dinledim. Söz konusu VAR kayıtlarının deşifre edilip medyaya servis edildiğine dair iddia edilen diyalog, hayal ürünü ve gerçek dışıdır. İtibar edilmemesini rica ederim.

Ahmet İbanoğlu - Merkez Hakem Kurulu Başkanı

Böyle bir açıklama geldiyse Serhat'ın anlattıkları kesin doğru.

Sıkıyorsa VAR kayıtlarını açıklasınlar da görelim neyin ne olduğunu.

Adam var kayıtlarına ulaştım dememiş yav videoya öyle başlık atıldı diye herhes balıklama atlamış. Hüseyin göçek maç sonrası bir tff yetkilisine meseleyi anlatmış o da ordan öğrenmiş

Açıkla lan o zaman. Herifler senin ne şerefini ne haysiyetini ne omurganı hiçbir şeyi bırakmadı. Üstüne elemanın olan hakemleri kullanarak hem hırsızlık yapıyorlar hem ortalığı karıştırıyorlar senin sonunu hazırlıyorlar. Sen adam mısın.

Anlaşılan bunlar Mete Kalkavan'ın hakemliğini falan da bitirmemiş. Ocak'ta maç yönetmeye devam eder. Erkan Özdamar ise hala bedel ödüyor VAR hakemi kendisini yanılttı diye.

Bu var kayıtları açıklanmalı. Biz ve bjk kayıtları açıklandı. Açıklayın kardeşim neymiş bu bu devlet sırrı mı? Hangi hakem suçluysa çıksın ortaya def edilsin bu kadar basit. Böyle halı altı yaparsan diğer hakemlerde cesaretlenecek.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu var kayıtları açıklanmalı. Biz ve bjk kayıtları açıklandı. Açıklayın kardeşim neymiş bu bu devlet sırrı mı? Hangi hakem suçluysa çıksın ortaya def edilsin bu kadar basit. Böyle halı altı yaparsan diğer hakemlerde cesaretlenecek.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizdeki bu yönetim varken açıklamazlar tabiki.
Şöyle bir konuşma olur:
Bizimkiler: VAR kayıtlarını açıklayın!
TFF ve MHK: Açıklamıyoruz.
Bizimkiler: Teşekkür ederiz.

Böyle pasif kalırsan tabiki bu düzen böyle devam eder.
Bir hafta geçmeden penaltı pozisyonu yine unutulur bu yüzden. Ve şikeciler Galatasaray kollanıyor algısına devam ederler.

Bir keresinde Telegol izliyorum, Serhat Ulueren Adnan Aybaba 'ya Beşiktaş maçını yorumlamasını istemişti. Neyse Adnan Aybaba baya baya anlattı sonra bir yerde Serhat araya girdi ve şunu dedi : Adnan bütün gün beraberdik, maçı hangi ara izledin ? Adnan : Yorumlardan baktım.

bu ates ufleyerek sonmez var bunun altinda bir pislik aciklamak zorundalar bizim yonetimden sert aciklama hala gelmedi

Üst Alt